Sofia Airport

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Muzi
Мнения: 38
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 5:39 am

Sofia Airport

Мнение от Muzi »

Njakoy znae li gisheto za opakovane na bagaj na letisteto dali raboti sutrinta kym 6 chasa?
Клара
Мнения: 63
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 6:12 am
Местоположение: MNT

Мнение от Клара »

Предполагам, че имаш предвид това, което опакова с найлон. Когато изпращахме брат ми за САЩ, полетът му беше в 6,30 ч. Ние виснахме на летището от 04 ч. Това съоръжение си работеше.
Good luck!
mariya
Мнения: 44
Регистриран на: Съб Авг 02, 2003 6:46 pm
Местоположение: la ville de Quebec

Мнение от mariya »

Nie pytuvahme septemvri 2002 i si opakovahme bagaga kym 6:00h .Kogato ima hora ,koito chakat idvat dvama slugiteli i gi obslugvat.
Аватар
Гой
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 11:58 am
Местоположение: Montreal

.

Мнение от Гой »

Май понякога не работи.Когато ние заминавахме - лятото 2002 ,5-6 ч. сутринта НЕ ОПАКОВАХА.
Mtl Гой
Аватар
sofiya
Мнения: 123
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:08 pm
Местоположение: MTL
Обратна връзка:

Мнение от sofiya »

Летище София - Телефони за информация

Международни линии - Заминаване
937-2211

Международни линии - Пристигане
937-2212

Вътрешни линии
937-2213

ВИП
937-2191

Рекламация на багажи
937-2491
Аватар
fe_ya
Ефирна
Мнения: 557
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:19 am
Местоположение: извън Монреал...
Обратна връзка:

Мнение от fe_ya »

И ние нямахме късмет към 6 часа не работеше. Ако държите да е опакован и разполагате с време и транспорт можете да си опаковате багажа предния ден, но ще трябва да го карате два пъти до летището - просто няма гаранции. Нас ни валя и дъжд, та се радвах, че всичко бях облепила с тиксо и багажа пристигна непокътнат и сух.
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

При нас го товориха един час преди полета, или час и половина, и имаше опашка, но ако са 3-4 човека преди вас, се успява. Иначе е супер да е опаковано. Видиах разпарчатосани куфари на летището в Монреал, а като е с найлон, ниама проблем.
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Hostile International

Мнение от KolioBalkanski »

Vrajdebna :)
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

Работи си ;) Аз съм опаковала в 5 сутринта.
ik
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:18 am
Местоположение: Монреал

Мнение от ik »

Машините за опаковане са на частни фирми, които нямат пряка връзка със служителите на летището и не знам дали информацията на летище София може да ви каже точен час, в който отварят. Ние бяхме на летището в 5 сутринта и заехме "позиции" пред машините, така че като отвориха в 5.50 - 6.00 бяхме първи, но други, които дойдоха към 5.30 нямаха време да опаковат куфарите, защото трябваше да ги пуснат да се "чекират".
rath

Мнение от rath »

zasto e tolkova vajno da se opakova bagaja s nailon?
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

Защото докато стигне до предназначеното място обикновено куфара или сака става на баница,ключалките са счупени,ципвете са развалени,дрехи хвърчат... а и съм забелязала,че опаковани куфари много-много не ги отварят :wink:
Аватар
Blue Passion
Расист-ново поколение
Мнения: 809
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:36 am

Мнение от Blue Passion »

...
Последно промяна от Blue Passion на Пет Апр 30, 2004 8:34 pm, променено общо 1 път.
noni
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 5:49 pm
Местоположение: Sofia

Не

Мнение от noni »

ги ли разопаковат сега с тези мерки за сигурност? Слушах, че дори махали катинарите(ако има такива и са заключени)! За щатите специално ровели целия багаж без изключение!
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

Ако за първи път кацате в Канада няма начин да не ви прегледат целия багаж парче по парче,ако нещо не им хареса-заминава в коша за боклук.Нас лично не ни провериха когато дойдохме,защото бяхме с куче немска овчарка в клетка 8) Започна да буйства в емиграцията,хората си изкараха акъла и един митничар ни каза да минаваме без преглед на багажа - спасихме 8 стека цигари и няколко бутилки с ракия :lol:
Заключено