Za trudovia staj

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
margy
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 4:24 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Za trudovia staj

Мнение от margy »

Zdraveite otnovo na vsichki.
Iskam da zadam edin vapros otnosno trudovia staj.
Znachi.
Rabotia ot 1997 godina
bi sledvalo da imam 5 godini trudov staj, no povecheto ne sa pisani v trudovata knijka. Rabotel sam bez osigurovki. V v parvia application samo trudovia staj vpisan v trudovata knijka li triabva da deklariram
Blagodaria predvaritelno
Ivan
daisy
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:00 am

Мнение от daisy »

Zdravei!
As pisah vsichko, koeto sam rabotila, zashtoto vsiaka godina pak i saotveten opit nosiat tochki, pak i nali tova e bilo realnostta v kraina smetka. Rabotili sme gi teze neshta! V momenta po savet na otzivchivi saforumtzi sabiram preporaki ot rabotodatelite, s koito ne sam imala dogovor, za da moga da dokaja che sam bila na tiahno podchinenie v opredelen period ot vreme, che sam zaemala saotvetna dlajnost i kak sam si varshila rabotata. Taka che smelo pishi kakvoto otgovaria na realnostta, preporakite triabva da sa na firmena blanka s podpis i pechat na firmata rabotodatel, b nai-loshia sluchai samo s podpis.
Dano sam ti pomognala s tazi informatzia.
Gelaia ti uspeh.
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

samo da wmetna nesto- na Zapad pe4ata ne zna4i NISTO. tak 4e podpis e powe4e ot dostata4no.dori kogato sam pokazwal preoraki i takiwa nesta s pe4at - me pitat - towa pak kawo e .
podpisa na 4owek e strascno otgoworno nesto - pone na zapad- naprimer tuak nikoi nema da ti izdade falschiwa preporaka- ste q napische to4no takawa kakwato e.
tak 4e deistwai i mqsto za pritesnenie nqma
Заключено