passporta po poshtata ?!?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
nEiLL
Мнения: 29
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:07 am
Местоположение: bulgaria

passporta po poshtata ?!?

Мнение от nEiLL »

horata ot wienna iskat da im izpratq passporta si po poshtata ili s courier (DHL/UPS/etc) za da mi postavqt visa. dokolkoto znam obache spored BGskiq zakon tova e zabraneno i passport moje da se izprashta samo po diplomaticheska poshta..

Ima li nqkoi koito ima idea po tozi vypros i veche si e izprashtal passporta, any comments please? :wink:
neli
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 8:22 am
Местоположение: bulgarie

Мнение от neli »

zashto ot viena ti iskat pasporta???? nali vizite se polutchavat ot bukoresht???za bukoresht ima dobar variant- kolio trankov-"balkan travel" -sofia, angel kantchev "N 25 telefona moga da dam utre. cenata na uslugata e 40lv. toi na 06.08 shte patuva za bukoresht. az sam mu vazlojila polnomoshtno , s koeto da proveriava razvitieto na nasheto dosie. na 24.07. sled negovata proverka ne biaha vzeli reshenie, makar ,tche iztitcha 9-tia mesec ot medicinskite. uspeh. neli i valentin
nEiLL
Мнения: 29
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:07 am
Местоположение: bulgaria

Мнение от nEiLL »

az izbrah po-nestandartna shema i zatova nqmam nishto obshto s bukoresht. mercy vse pak :)
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Re: passporta po poshtata ?!?

Мнение от VanBC »

nEiLL написа:horata ot wienna iskat da im izpratq passporta si po poshtata ili s courier (DHL/UPS/etc) za da mi postavqt visa. dokolkoto znam obache spored BGskiq zakon tova e zabraneno i passport moje da se izprashta samo po diplomaticheska poshta..

Ima li nqkoi koito ima idea po tozi vypros i veche si e izprashtal passporta, any comments please? :wink:
Kyde go vidia tova, che pasport moje da se izprashta samo po diplomaticheska poshta? Na mene lichno sa mi izprashtali pasport po DHL ot BG do Kanada, a i tuk vyv foruma sym vijdal veche desetki hora da pishat, che sa si izpratili pasporta po kurier do posolstvoto i sa go poluchili obratno bez nikakvi problemi. Tova e veche standartna protsedura i niama ot kakvo da se boish. Prashtaj smelo i zapochvaj da sybirash bagaja! :lol:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Kogato az prawih tazi operacia - UPS imaha naj-dobra cena i uslugata e zawidno barza.

A 6to se otnasia do zabranata - ti si pi6e6 w sadarjanieto na paketa, 4e pra6ta6 pismo ,...., majtap :lol: . Pi6e6 si pasport! Moja paket s wizite se warna otwarian ot mitnicite za prowerka - zwerski biaha razkasali paketa, no wsi4ko watre si be6e OK pri polu4awaneto.

Kasmet !

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
nEiLL
Мнения: 29
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:07 am
Местоположение: bulgaria

Re: passporta po poshtata ?!?

Мнение от nEiLL »

VanBC написа: Kyde go vidia tova, che pasport moje da se izprashta samo po diplomaticheska poshta?
na vremeto trqbvashe da go izpratq no otidoh v dyrjavnata poshta i tam mitnicharq se zaqde i me vyrna.. qvno nqma problem sys zapadnite courieri :)
tnx 2 all 8)
Аватар
Fedmahn Kassad
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:23 am
Местоположение: Toronto

Мнение от Fedmahn Kassad »

Както и UPS така и DHL имат специални програми за изпращането на ПАСПОРТИ. Не се притеснявай, а изпращай - с UPS е по евтино.
Заключено