Neka niakoi da napishe kak mina medicinskite

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Any
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Neka niakoi da napishe kak mina medicinskite

Мнение от Any »

Mnogo hora poluchiha medicinski, molbata mi e niakoi da spodeli kak minaha pregledite. Daite malko info za nas neshtastnite, koito chakame veche chetvyrti mesetz :roll:
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

ние получихме писмото с документите на 23.05.2003 сутринта в пощенската кутия. веднага се отидох в IOM ( живея на 5 минути пеша оттам, та ми беше по-лесно да отида отколкото да търся телефон да се обаждам ). веднага ми уговориха час да се прегледаме същия ден във ВИТА към 13 часа. Отидохме там, дадохме кръв, урина и минахме през очен лекар, УНГ и при дд-р Савчева. Оттам веднага отидохме в ИСУЛ към 14.00 часа и направихме снимките. после отидох в IOM и платих прегледите, защото първия път не носех достатъчно пари. те се бяха обадили във ВИТА и бяха предупредили, че ще платя след прегледа в петък. в понеделник заведох детето във ВИТА и минахме необходимите процедури и със него. във вторник жена ми посети АГ лекар във ВИТА за цитонамазка, защото не ни се търсеше резултат от последната й такава и след като занесохме във вторник и две епикризи от прекарани престои в болница, всичко с прегледите свърши успешно. Оттогава не са ни търсили за нови изследвания и процедури. дано съм бил полезен с информацията.
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

az 6te pravia medicinski na 31 july, sled tova 6te kaja kak e bilo
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Гледайте да сте изпили поне по литър минерална вода преди изследванията на урината, иначе белтъците се вдигат над нормата и трябва да повтаряте!
И предишната вечер не пийте алкохол и не взимайте наркотици! :D
:wink:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Sluchayte Iv Haydu! Toy makar da ima chudesno chuvstvo za humor i chesto da si sluji s nego, toya pat si e seriozen. :lol: Az napravih greshkata da ne piya voda predi test urina i mi se poyavili nyakakvi si beltaci, tryabvashe da povtaryam testa, da platya oshte 5 lv za nova proba, iztrvah vlaka za Varna, izobshto nikak ne mi beshe veselo. Zatova vnimavayte! E, i rentgenovata mi snimka vrnaha, ama tova ne zaviseshe ot men. Pri men izobshto beshe golyam koshmar i usetih radostta edva, kogato se prizemih v Canada, no se nadyavam vie da minete vsichko leko! :lol:
Good luck na vsichki! :lol:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

za pregledite

Мнение от sve »

Zdravejte,
stana duma che se minava i ochen leker na medicinskite, da znaete sluchaino dali kandidat imasht daltonizum ste bude sprqn na medicinskite ot mnogo vreme se rovq da razbera za kakvo vrustat na medicinskite no za tova nisto ne sum prochel ?! Napishete molq mnenie
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Canuck написа:Sluchayte Iv Haydu! Toy makar da ima chudesno chuvstvo za humor i chesto da si sluji s nego, toya pat si e seriozen. :lol: Az napravih greshkata da ne piya voda predi test urina i mi se poyavili nyakakvi si beltaci, tryabvashe da povtaryam testa, da platya oshte 5 lv za nova proba, iztrvah vlaka za Varna, izobshto nikak ne mi beshe veselo. Zatova vnimavayte! E, i rentgenovata mi snimka vrnaha, ama tova ne zaviseshe ot men. Pri men izobshto beshe golyam koshmar i usetih radostta edva, kogato se prizemih v Canada, no se nadyavam vie da minete vsichko leko! :lol:
Good luck na vsichki! :lol:
Благодаря! :D
Наистина съвета да се пие вода звучи хумористично :D , но иках точно това впредвид, което ти разказваш.
Успех на всички!
:beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
ZouZou
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:20 am
Местоположение: Montreal

Re: za pregledite

Мнение от ZouZou »

sve написа:Zdravejte,
stana duma che se minava i ochen leker na medicinskite, da znaete sluchaino dali kandidat imasht daltonizum ste bude sprqn na medicinskite ot mnogo vreme se rovq da razbera za kakvo vrustat na medicinskite no za tova nisto ne sum prochel ?! Napishete molq mnenie
Преди време търсех информация за приятелка....ставаше въпрос дали конкретен здравен проблем е пречка и основание за отказ....Обадих се на Вита по телефона, обясних проблема , операторката ме прехвърли на съответния специалист и той-любезно ми отговори на въпроса...
Ако сматаш да се възползваш ето координатите на Вита :

Телефони:
(02) 943 43 98, (02) 846 53 76
Факс: (02) 944 13 43
е-mail: vita@intech.bg.

Адрес:
Медицински Център ВИТА
ул. Буная 14
София 1505
http://www.vita.bg/
Заключено