STE IMA LI SREESTA V BABA IAGA

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
tania
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Авг 02, 2003 6:33 pm
Местоположение: sofia

STE IMA LI SREESTA V BABA IAGA

Мнение от tania »

Здравейте всички! Може би е рано за петък , но аз да попитам.Ще има ли среща? Много ми се иска да дойда , за да се запознаем.Да се заредя с позитивна енергия! Имам усещането , че се познаваме от много време! Пишете !
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Ще има среща - те са всеки петък (за съжаление, не се правят и в други дни)... :D
:beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

sreshta

Мнение от miloto »

Da shte ima sreshta. Dano tozi pat ne vali, za da mojem da se vidim za povechko, da si kajem poveche neshta, da popime povechko :beer:

Znachi do petak, 18h, na Baba Yaga

:lol:
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

sreshta

Мнение от miloto »

Az predi malko razbrah, che sam na roj. den v petak. Taka, che niama da moga da doida, jalko. No vse pak pojelavam vesela sreshta i do soro. :beer:
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Аватар
billybg
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:41 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от billybg »

Nina da ne se izmykva,6oto imam da q 4erpq :-)) 8) i da doide v petyk
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Re: sreshta

Мнение от IvHaydu »

miloto написа:Az predi malko razbrah, che sam na roj. den v petak. Taka, che niama da moga da doida, jalko. No vse pak pojelavam vesela sreshta i do soro. :beer:
Идвай по-често, че като заминеш за Канадата, ще трябва там да идваме да те търсиме! :D :D :D
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

sreshta

Мнение от miloto »

Za cherpeneto, vinagi sam on line, niama strashno, niama da ti se razmine.
No, ne moga da kaja sas sigurnost dali shte moga da doida. Shte vidia kak shte tragne partito i shte vi se obadia, ako ste tam, ok, ako li pak ne next time.

Badete zdravi!!!
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Piite po :beer: i za men, az ot svoia strana obe6tavam da sam duhom s vas na moreto
Заключено