Vapros kam jivee6tite vav Ville de Quebec

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
mira
Мнения: 26
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:43 am
Местоположение: Québec

Vapros kam jivee6tite vav Ville de Quebec

Мнение от mira »

Zdraveite, imam vapros kam jivee6tite vav Ville de Quebec. Moje li niakoi da mi prepora4a evtin i prili4en motel ili hotel, v koito moga da otsedna parvite dni dokato nomeria apartament pod naem? Moga li da si napravia rezervatsia ot BG? Molia, spodelete mnenie ot parvite si dni vav Ville de Quebec. Znaete li tseni na staite vav hotelite?
Mira
todor73
Мнения: 1524
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:51 am
Местоположение: Квебек

Мнение от todor73 »

ima auberge im vikat i sa evtini hoteli - edna staia 35-55 cad na den. vliza i zakuska. kato pristignete tuk, i ne znaete kqde da otidete otivate v MRCI i kajete che niama kqde da spite te vi zavejdat tam. az naprimer biah v monreal 10 dena pri priateli i kato otidoh na srestata na maisonneuve 800 (monrealskoto MRCI) agentkata mi vika sto ne otidesh v quebec grad, ste zapochnesh kursove po frenski v universiteta vednaga (primerno sled 10 dena), kvartirite sa po-evtini i t.n. kazah ok i tia se obadi v quebec grad che ste idvam. na drugia den hvanah avtobusa i pravo v quebec na avtogarata me chakaha ot imigraciata, zavedoha me s taksi do tozi auberge platih si staita. na drugia den doidoha pak i edna jena ostana s men da mi tqrsiat kvartira. vsichko beshe ok. posle razbrah che i s oste niakolko semejstva sa postqpili taka, tova beshe fevruari 2002. nachaloto na novata vqlna emigranti v grada sega veche maj ne praviat taka ama pomagat s kakvoto mogat. ima sqsto i edna organizacia tuka multietnique koiato sqsto mnogo pomaga s tqrsene na jiliste.
sega za cenite 3 i 1/2 - 450-550, no moje da se nameri i za po-malko. za primer az jiveia v malko 3 1/2 v centqra za ...250 vsichko vklucheno. to si e kato 2 1/2 ama na dogovora pishe 3 1/2 , anito beshe pisala che jiveiat v 3 1/2 za 385 taka che se namirat i evtini kvartiri sega pregledah vesnika i vidiah che sa ot poridqka na kakto pisah po-gore 3 i 1/2 - 450-550. zavisi ot kqsmeta.
Заключено