Качество на образованието в България

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Качество на образованието в България

Мнение от analgin »

27 училища са със 100% скъсани зрелостници на матурата. От 950 училища в България, чиито ученици са държали матура по български през май, в 307 средният успех на учениците е под "Среден 3" - в тях са се обучавали 6455 деца или около 15% от всички завършващи средно образование.

Повече за подрастващите дебили там, можете да прочетете TУК . Това е поколението което е обучавано от ГЕРБ, през последните 12 години.

Ще се радвам да прочета мнението на трола Стърги по въпроса.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Качество на образованието в България

Мнение от Pavel M »

това е племето на Винету еднокнижника.
един неграмотен вожд и много неграмотни индианци
-"шефе ти си го иэбра"
те си го иэбираха и си го преиэбираха и Винету беше прав когато каэа:
-аэ съм прост и вие сте прости,эаради това се раэбираме.
и эаради това Винету е прав като нарече материала калпав.
ами калпав е.нали така Иоро и Стъргич.
От прост народ слаба държава.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Качество на образованието в България

Мнение от joro »

analgin написа: Пон Авг 22, 2022 5:13 pm 27 училища са със 100% скъсани зрелостници на матурата. От 950 училища в България, чиито ученици са държали матура по български през май, в 307 средният успех на учениците е под "Среден 3" - в тях са се обучавали 6455 деца или около 15% от всички завършващи средно образование.

Повече за подрастващите дебили там, можете да прочетете TУК . Това е поколението което е обучавано от ГЕРБ, през последните 12 години.

Ще се радвам да прочета мнението на трола Стърги по въпроса.
Много лесно се връзвате на фалшиви новини. А уж се правите на умни хора.

"Добър 4,05 е средната оценка на задължителния държавен зрелостен изпит по български език и литература (БЕЛ). Зрелостниците са получили средно 52,77 точки от общо 100. Това показват публикуваните днес резултати от задължителните държавни зрелостни изпити по български език и литература и по профилиращи предмети на майската сесия тази година."
https://nova.bg/news/view/2022/06/07/37 ... %82%D0%B5/
За първи път чувам от вас, че Боко Тиквата е станал учител по български език и литература на всички ученици в България.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Качество на образованието в България

Мнение от analgin »

Йоро смени си източниците за информация! Да вярваш на НОВА е все едно да вярваш на написаното тук от НАСРАНИТЕ.
Погледни каква информация изнася Министерството на Образованието, ти също имаш компютър, използвай го поне веднъж по предназначение за да си намериш информация от първоизточника където в случая е на български език. За това не премина интервюто за да дойдеш в Канада, там ти претеглеха бързо умственият багаж и те изритаха набързо от списъка с възможните кандидати.

Изображение

Ако не си разбрал каква е вината на мутрата Банкя за това качество на обучението в България, докато той я ръководеше, няма никакъв смисъл да ти го обяснявам защото явно се дебил.
Ти докато чистеше на хората в Германия дали щяха да ти платят ако ежедневно не си вършеше работата, а само гледаше какво да откраднеш от обектите за които си отговарял както той правеше 12 години като премиер + още няколко години като кмет на София?
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Качество на образованието в България

Мнение от joro »

analgin написа: Вто Авг 23, 2022 4:14 pm Йоро смени си източниците за информация! Да вярваш на НОВА е все едно да вярваш на написаното тук от НАСРАНИТЕ.
Погледни каква информация изнася Министерството на Образованието, ти също имаш компютър, използвай го поне веднъж по предназначение за да си намериш информация от първоизточника където в случая е на български език. За това не премина интервюто за да дойдеш в Канада, там ти претеглеха бързо умственият багаж и те изритаха набързо от списъка с възможните кандидати.

Изображение

Ако не си разбрал каква е вината на мутрата Банкя за това качество на обучението в България, докато той я ръководеше, няма никакъв смисъл да ти го обяснявам защото явно се дебил.
Ти докато чистеше на хората в Германия дали щяха да ти платят ако ежедневно не си вършеше работата, а само гледаше какво да откраднеш от обектите за които си отговарял както той правеше 12 години като премиер + още няколко години като кмет на София?
Естествено, че такива като мен не ги взимат в Канада. На тях им трябват прости бачкатори, намразили предишните си родини, за да бъдат мотивирани да живеят на дъното и да се лашкат по няколко дни в камионите, където да спят, акат и пикаят. Никой в Канада не иска да му взимат хляба умни хора като бате ви Йорко, който е свикнал да работи в офиси с компютри.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Качество на образованието в България

Мнение от MrGeek »

joro написа: Сря Авг 24, 2022 12:49 am Естествено, че такива като мен не ги взимат в Канада. На тях им трябват прости бачкатори, намразили предишните си родини, за да бъдат мотивирани да живеят на дъното и да се лашкат по няколко дни в камионите, където да спят, акат и пикаят. Никой в Канада не иска да му взимат хляба умни хора като бате ви Йорко, който е свикнал да работи в офиси с компютри.
Йоро, аз като прост бачкатор, шефовете са ми казали да си работя от вкъщи. Всъщност мога и да ходя в офиса, когато си поискам, по мое желание. Не знам на кой умен канадец съм взел хляба, ама и не ми пука. Ето ти малко снимки от офиса. Надявам се сега и ти да покажеш малко снимки от твоя офис да видим Тулупа докъде ви е докарал. :D :rofl:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Качество на образованието в България

Мнение от analgin »

joro написа: Сря Авг 24, 2022 12:49 am Естествено, че такива като мен не ги взимат в Канада. На тях им трябват прости бачкатори, намразили предишните си родини, за да бъдат мотивирани да живеят на дъното и да се лашкат по няколко дни в камионите, където да спят, акат и пикаят. Никой в Канада не иска да му взимат хляба умни хора като бате ви Йорко, който е свикнал да работи в офиси с компютри.
Йоро, при теб няма дори елементарни наченки за някаква компютърна грамотност! Да пишеш по българските форуми и да щракаш из фейса, истаграм и туитър не е компютърна грамотност. Вероятно и щайгата на която казваш компютър е с интерфейс на български, като за силно интелектуален човек като теб.
Какво лошо има човек да работи като шофьор? Ти и за това не ставаш понеже ако караш в САЩ ще трябва поне елементарен английски да знаеш, понеже там може да бъдеш арестуван ако не разбираш какво ти говори полицая, а вероятността той да знае български граничи с "0".

Заминавай да събираш съчки в гората, за да не умреш от студ тази зима, форума няма да ти стопли къщата.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Качество на образованието в България

Мнение от joro »

MrGeek написа: Сря Авг 24, 2022 3:33 am да видим Тулупа докъде ви е докарал.
А вас в Канада кой ви докара до това опростачване? Нямате си нито Боко, нито чалгаря Трифонов?
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Качество на образованието в България

Мнение от Pavel M »

joro написа: Сря Авг 24, 2022 6:20 am
MrGeek написа: Сря Авг 24, 2022 3:33 am да видим Тулупа докъде ви е докарал.
А вас в Канада кой ви докара до това опростачване? Нямате си нито Боко, нито чалгаря Трифонов?
Йоро опростачени сте вие булгристанците дето лижете дъртите мъдя на Буци и ред други педерунгели дето 24/7 ви обесняват ,че без тях не можете.
Това ти го казва най върлия българофил и канадофоб в тоя форум т.е. Аз.
Смятай за кво си говорим.
Население дето си дава гъза такива педофили като буци,муци,догана,копейкини,президент рубльови и разни други чалгаджии и схемаджии да го онождат от зад БЕЗ СЪПРОРИВА не ми го хвали.
сичките тия боклуци са в един кош и тъпите булгаристанци в това число и ти се въртите в един омагьосан кръг на кого да си дадете гъза да ви го отпори.
прос народ слаба държава.както кзва Буци.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Качество на образованието в България

Мнение от analgin »

Ученикът вече по-скъп с 50 процента

От доста време нямам ученици, но бегъл поглед ми показва, че подготовката на ученик в България излиза доста по-скъпо от това в Канада. Сравних българските цени с тези на Staples/Bureau en Gros въпреки, че могат да се намерят и да доста по-ниски цени в магазините на Costco, Walmart или Dollarama. В България реално няма никакви прИмоции каквито има тук, вероятно защото както казва Йоро покупателната способност на българина е желязна при доходите които имали там.

В Канада не съм чувал някой да взима заем за да си подготви детето за училище. Ако наистина семейството е доста зле, за подготовката на децата им за училище ще се погрижи някое НПО и друга доброволческа организация става въпрос за учебни помагала, дрехи, храна .... Във всяко училище има човек на заплата, който е отговорен това да се случи и той получава за това заплата, за да следи децата от такива семейства да не бъдат лишавани от елементарните неща за тяхното обучение и социален живот.
Публикувай отговор