Dobshop.ca - български онлайн магазин ( Монреал и околностите му) ( приемат prepaid card за плащане)

Само за полезни връзки
Публикувай отговор
pticheto
Мнения: 122
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 11:32 am

Dobshop.ca - български онлайн магазин ( Монреал и околностите му) ( приемат prepaid card за плащане)

Мнение от pticheto »

Здравейте,
последните дни поръчах българска храна и малки сувенири от българския онлайн магазин Добшоп, който доставя при своите условия за Монреал и околностите. Може да зададете времеви интервал за доставка, а също да вземете на място.
Приемат онлайн плащане с кредитна карта, но ако нямате - с prepaid card/ carte prepaye , издадена от вашата банка също става( аз ползвах този начин за плащане).
Ако не ви харесва да пазарувате българска храна от румънския Bucarest store, от Epicure, Euromarket, Vova,които сигурно са руски или поне се предлагат и руски стоки и служителите приказват руски, мюсюлманския marche Adonis, или supermarche PA може да изберете българите от Добшоп,
Не доставят същия ден на заявката поръчката, но например като зададох времеви интервал при мен дойдоха 10 минути по-рано, така че не ги чаках въобще.
Българското сирене на Krinos ви се струва много скъпо? Така е, но е за килограм. Освен това в мюсюлманския marche Adonis същото e и по-скъпо.
Това не е реклама, а само като информация.
Изберете българското. На мен поне ми липсва, но вече не толкова с тази възможност.
Прочетете първо условията за ползване. Ето линка, Имат и много харесвания на Фейсбук страницата си.

https://dobshop.ca/bg

https://www.facebook.com/DOBSHOP.CA/

Това от мен. Бъдете здрави.
pticheto
Мнения: 122
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 11:32 am

Re: Dobshop.ca - български онлайн магазин ( Монреал и околностите му) ( приемат prepaid card за плащане)

Мнение от pticheto »

Добшоп ми отговориха на имейл, че може да се пазарува от тях и с дебитна карта, а не само с кредитна.

Банката , с която съм, прекратява предплатените карти от края на януари 2023.

Добшоп са гъвкави - например приеха допълнение( допълнителен тяхен артикул/стока) , извън онлайн заявка.

Имат нови предложения сега, което е много хубаво.

Това е. Здраве и успехи пожелавам на всички. Хубави празници.
Публикувай отговор