Учебници по математика

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
boris.lav
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Дек 28, 2021 10:11 am

Re: Учебници по математика

Мнение от boris.lav »

Така ли ми се струва или между вас двамата има някакъв спор? :lol:
Смехът настрана, ама аз съм писал тук съвсем сериозно и надвяма се не ме взимате на смях.
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: Учебници по математика

Мнение от domino »

boris.lav написа: Пет Фев 04, 2022 3:44 pm Така ли ми се струва или между вас двамата има някакъв спор? :lol:
Смехът настрана, ама аз съм писал тук съвсем сериозно и надвяма се не ме взимате на смях.
Грешиш. Няма спор. Те двамата просто така си говорят. Не могат да живеят един без друг.
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Учебници по математика

Мнение от Ivan1007 »

boris.lav написа: Пет Фев 04, 2022 3:44 pm Така ли ми се струва или между вас двамата има някакъв спор? :lol:
Смехът настрана, ама аз съм писал тук съвсем сериозно и надвяма се не ме взимате на смях.
Аз съм сериозен като прасе в люцерна - човекът е бивш гробар, сондьор, сега кара камион и живее 25 дена в месеца в него.
И е антигей - смята, че сексуалната ориентация е въпрос на избор и хомосексуалността била противоестествена.

Съвсем сериозен съм и в предложението си да ти помогна с информация или ако нещо не разбираш по федералната процедура и имаш конкретни въпроси.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4084
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Учебници по математика

Мнение от snakeplissken »

Ivan1007 написа: Пет Фев 04, 2022 2:29 pm А забравих - гробаря е върл антигей.
За сметка на това пък Бай Иван Сондьора е неосъзнат гей :rofl:
Дърт Вазелин си е той :)

В една тема за пеераси преди години Бай Иван обясняваше къф кеф било аналния секс, ама откъм пасивната страна :rofl:
А вчера пък ми предлагаше да ми “засажда моркови отзад” :lol:
Малко е извратен наш Бай Иван :D

Виж Бориславе, той ще ти помогне с имиграционната процедура, ти ще му помогнеш да осъзнае себе си, win-win ;)

Сега сериозно, потърсете канадски имиграционен адвокат и обяснете ситуацията, че в България не можете да се омъжите, пък много искате, и т.н.
Търсете връзка с гей общностите тук, те могат да ви дадат насоки и конкретни съвети.

И не се занимавай с тоя олигофрен Бай Иван, ще си загубиш времето и енергията.

Успех!
My name's Plissken......
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Учебници по математика

Мнение от Ivan1007 »

Аууу!
Имиграционните адвокати почват да говорят с теб от 2000 долара нагоре.
Толкова ми искаха на мен преди 25 години, но аз понеже си бях беден си свърших работата сам.
Та ако някой има излишни няколко хиляди долара да си намери имиграционен адвокат за нещо, което може да свърши сам.
За гей общностите не знам - нямам връзка с тях.
Ако каруцара е сменил избора и вече е гей може би знае защо те праща при тях. 8)
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
tanyatais
Мнения: 1349
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 5:29 pm

Re: Учебници по математика

Мнение от tanyatais »

За визата и статута.
Преди 8 години платихме на рекрют агенция към 7-8К$ и за шест месеца имахме оферта за работа и работните визи. Но трябваше професията ти да в в турсените, а учителите не са търсени.
Всяка година излизат нови подготвени кадри от университетите и нямат нужда от вносни.
"Защо пък не? – В мечтите няма цензура,
мечтите греят с синкава прозрачност.
А по-добре е да подгониш вятъра,
отколкото да седнеш и да плачеш."

Никола Вапцаров
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4084
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Учебници по математика

Мнение от snakeplissken »

Ivan1007 написа: Пет Фев 04, 2022 4:07 pm Аууу!

Ако каруцара е сменил избора и вече е гей може би знае защо те праща при тях. 8)
Аз ти казвам че имаш шизофрения, ти мислиш че дъжд вали :lol:
Къф избор бе, нали гейовете така се раждаха :lol:
My name's Plissken......
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4084
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Учебници по математика

Мнение от snakeplissken »

tanyatais написа: Пет Фев 04, 2022 4:28 pm За визата и статута.
Преди 8 години платихме на рекрют агенция към 7-8К$ и за шест месеца имахме оферта за работа и работните визи. Но трябваше професията ти да в в турсените, а учителите не са търсени.
Всяка година излизат нови подготвени кадри от университетите и нямат нужда от вносни.
Танче,
Ти пък не можа ли да разбереш досега че Борислав си търси мъж да го докара в Канада :D
А Бай Инан вече се предложи :lol:

А ти разправяше че се интересуваш от психология :)
My name's Plissken......
tanyatais
Мнения: 1349
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 5:29 pm

Re: Учебници по математика

Мнение от tanyatais »

Снейк, ясно ми стана, че търси нещо, но на директни отговори от източника не отговаря, което е странното, но не чак толкова.

Аз пиша за взаимопомощ. Който иска- да вземе опит и ноу- хау. Който не иска- да си търси източниците сам ;)
"Защо пък не? – В мечтите няма цензура,
мечтите греят с синкава прозрачност.
А по-добре е да подгониш вятъра,
отколкото да седнеш и да плачеш."

Никола Вапцаров
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4084
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Учебници по математика

Мнение от snakeplissken »

tanyatais написа: Пет Фев 04, 2022 4:41 pm Снейк, ясно ми стана, че търси нещо, но на директни отговори от източника не отговаря, което е странното, но не чак толкова.

Аз пиша за взаимопомощ. Който иска- да вземе опит и ноу- хау. Който не иска- да си търси източниците сам ;)
Е те са ме изтрили, ама Бориславчо първо обяснява че с езиците не се справял много добре, и няколко мнения по-късно заявява че с английския бил много добре :D
А де :D

:censored:
My name's Plissken......
boris.lav
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Дек 28, 2021 10:11 am

Re: Учебници по математика

Мнение от boris.lav »

Не съм тук да се обяснявам на хора, които явно се чудят кого с какво да нападнат. Масово хората писали в тази тема се държат неадекватно. Благодаря за споделените съвети и полезни връзки. Смятам да приключа темата тук, че някои от вас явно търсят място, където да си прекарват свободното време,а не беше това идеята на темата.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Учебници по математика

Мнение от Pavel M »

тук е така.свиквай.
обаче за има няма 20 год от както съществува тая медия съм забелязал ,че злонзмерени хора тук са голяма рядкост.
има ни всякакви.еин ще каже едно друг друго.
общо взето хората са добри и всеки ще удари по едно рамо.
това ,че има някви шеги и закачки то без това не може.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Учебници по математика

Мнение от optics »

tanyatais написа: Пет Фев 04, 2022 4:28 pm За визата и статута.
Преди 8 години платихме на рекрют агенция към 7-8К$ и за шест месеца имахме оферта за работа и работните визи. Но трябваше професията ти да в в турсените...
Аз преди 20 години нищо не платих и след 3-4 месеца имах работна виза. По стечение на обстоятелствата нея година гледах 3 пъти пролетен цъфтеж. Първо в Япония, преди да замина. После се върнах в България и цъфтежа дойде и там. След това заминах за Онтарио и цъфтежа дойде и там.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор