5½ Апартамент под наем

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Заключено
Alen
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 11:05 pm
Местоположение: Montreal

5½ Апартамент под наем

Мнение от Alen »

5½ Апартамент под наем в LaSalle, разположен на 2-ри етаж в дуплекс.
Три затворени спални, хол, кухня и трапезария. Две тераси.
Отремонтиран и обновен на 100%. Великолепна гледка към реката.
Страхотно местоположение в близост до паркове, велосипедни пътеки и места за яхти.
Апартамента ще бъде свободен от 01-01-2022.
Цена по договаряне съгласно пазарните условия в момента.
За допълнителна информация :на лични или на тел.: (514) 363 7090 Иванови
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: 5½ Апартамент под наем

Мнение от Pavel M »

Alen написа: Съб Окт 30, 2021 10:21 pm 5½ Апартамент под наем в LaSalle, разположен на 2-ри етаж в дуплекс.
Три затворени спални, хол, кухня и трапезария. Две тераси.
Отремонтиран и обновен на 100%. Великолепна гледка към реката.
Страхотно местоположение в близост до паркове, велосипедни пътеки и места за яхти.
Апартамента ще бъде свободен от 01-01-2022.
Цена по договаряне съгласно пазарните условия в момента.
За допълнителна информация :на лични или на тел.: (514) 363 7090 Иванови
вЕликолепно.бил съм там в тоя район и мога да го потвърдя.и гледката към реката е великолепна.заслужава си.може да си паркирате яхтата само на няколко метра от балкона.
според мен една цена от 2750 долара на месец е съвсем справедлива и малко под пазарната.
който има нужда да действа и много да не му мисли.
успех на наемодателите.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Alen
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 11:05 pm
Местоположение: Montreal

Re: 5½ Апартамент под наем

Мнение от Alen »

вЕликолепно.бил съм там в тоя район и мога да го потвърдя.и гледката към реката е великолепна.заслужава си.може да си паркирате яхтата само на няколко метра от балкона.
според мен една цена от 2750 долара на месец е съвсем справедлива и малко под пазарната.
който има нужда да действа и много да не му мисли.
успех на наемодателите.

В случая не става въпрос за такава цена, а за тези които обменят информация тук отстъпка от 100 до 200 $ в сравнение с наема от последните две години. За по-подробна и точна информация моля пишете на лични или се обадете на посочения телефонен номер.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: 5½ Апартамент под наем

Мнение от Pavel M »

Alen написа: Съб Дек 18, 2021 8:41 pm
вЕликолепно.бил съм там в тоя район и мога да го потвърдя.и гледката към реката е великолепна.заслужава си.може да си паркирате яхтата само на няколко метра от балкона.
според мен една цена от 2750 долара на месец е съвсем справедлива и малко под пазарната.
който има нужда да действа и много да не му мисли.
успех на наемодателите.

В случая не става въпрос за такава цена, а за тези които обменят информация тук отстъпка от 100 до 200 $ в сравнение с наема от последните две години. За по-подробна и точна информация моля пишете на лични или се обадете на посочения телефонен номер.
А за каква цена става дума преди отстъпката.Това беше важно да беше посочено,а не да гадаем.Казва се така -търси се цена от порядъка на 1000-1200 д. примерно ,може и 2000-2200 като има възможност да се направи отстъпка със 100-200 долара надолу от цената.А не да ми разказваш тъпотии от рода къде може си вържа коня да пасе на по зелена трева.
Аман от мушенгии и дребни тарикати.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Заключено