Техническо време за отговор ?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Lancelot
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2015 5:02 am

Техническо време за отговор ?

Мнение от Lancelot »

Здравейте!

На 25 Май си се регистрирах за Британска Колумбия Експрес Ентри. Имам Оувърал 7 на ИЕЛТС Академик и 4 г стаж по специалността. Бакалавър съм.

Кандидатурата ми не е отвхърлена като миналата година на момента. Валидна е. След колко време ще получа инструкции за следващите стъпки?
moonlight79
Мнения: 36
Регистриран на: Пон Авг 11, 2014 2:04 pm

Re: Техническо време за отговор ?

Мнение от moonlight79 »

А защо ИЕЛТС Академик, не трябва ли да е ИЕЛТС Дженерал?
Application at CIO: 16 Dec 2014
CC charged: 9 Feb 2015
PER: 3 March 2015
Additional docs: 6 May 2015
Lancelot
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2015 5:02 am

Re: Техническо време за отговор ?

Мнение от Lancelot »

moonlight79 написа:А защо ИЕЛТС Академик, не трябва ли да е ИЕЛТС Дженерал?
Да, нищо не стана. Сега ще пробвам със стария резултат 6.5 от Дженеръл Трейнинг който карах през април 2018. Надявам се ако са занижили критерия да стане с новия профил. Все пак искат 320 000 имигранти тая година
Lancelot
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2015 5:02 am

Re: Техническо време за отговор ?

Мнение от Lancelot »

Опитах пак и не става. Писал съм професия 7141 Електришън (ексепт индъстриъл анд пауер електришън), а съм електромеханик по корабите. Да не би стажа като съм въвеждал контракт по контракт да показва месеци с прекъсвания? Ама то сумарно ми се сбират над 3 г стаж. Пробвах сега с ИЕЛТС Дженерал Трейнинг с резултат оверал банд скор 6.5 и пак не стана.
Дипломата ми е приравнена, правилно съм въвел числата. Не съм посочил обаче че имам предложение за работа там. Писал съм че нямам роднини и че съм само 1 член в моето семейство понеже живея сам и съм сингъл.

Къде греша/???
NightMartini
Мнения: 368
Регистриран на: Сря Юли 06, 2011 7:46 am

Re: Техническо време за отговор ?

Мнение от NightMartini »

Lancelot написа:Опитах пак и не става. Писал съм професия 7141 Електришън (ексепт индъстриъл анд пауер електришън), а съм електромеханик по корабите. Да не би стажа като съм въвеждал контракт по контракт да показва месеци с прекъсвания? Ама то сумарно ми се сбират над 3 г стаж. Пробвах сега с ИЕЛТС Дженерал Трейнинг с резултат оверал банд скор 6.5 и пак не стана.
Дипломата ми е приравнена, правилно съм въвел числата. Не съм посочил обаче че имам предложение за работа там. Писал съм че нямам роднини и че съм само 1 член в моето семейство понеже живея сам и съм сингъл.

Къде греша/???
Привет,
Предполагам никъде не грешиш, но е много трудно сам мъж да събере необходимите точки. Вероятно това е проблема. Семейство с дете винаги е било по-привлекателна кандидатура, отколкото сам мъж.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Техническо време за отговор ?

Мнение от agent Ozo »

Няма такъв код 7141, кодът на професията е 7241.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор