Туризъм в България

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Туризъм в България

Мнение от joro »

Pavel M написа: Чет Мар 24, 2022 9:06 pm значи йоро викаш баровците от пловдив по добре плащат от германците да им бършеш праха по компютрите.
дерзай,така се започва изкачването на стълбицата.пример твоя идол.
от охранител на тато и царо до първи бивш министър председател, в.и.п. кандидат квартирант на бай ставри по настоящем.
Навсякъде плащат добре, ако има за какво. Аз на моя компютър редовно му бърша праха, особено когато поствам нещо във форума. Не съм учил в Харвард. И охранител не съм бил- нула точки за премиер, няма как да се класирам.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Туризъм в България

Мнение от Павел »

Pavel M написа: Чет Мар 24, 2022 9:06 pm значи йоро викаш баровците от пловдив по добре плащат от германците да им бършеш праха по компютрите.
дерзай,така се започва изкачването на стълбицата.пример твоя идол.
от охранител на тато и царо до първи бивш министър председател, в.и.п. кандидат квартирант на бай ставри по настоящем.
Кога видим любимеца ти Брендън и наркоманското му синче при Тайрон, тогава ще видим и Баце ти бац при бай Ставри
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Туризъм в България

Мнение от Pavel M »

на мен байдън не ми е любимец.кой ти го каза това.
ама сравнимо с на теб любимия ти оранжев клоун е много по стойностен като политик макар и на преклонна възраст.
то,не ,че и оранжевия клоун е нещо по различно от един изкуфял дъртак.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Туризъм в България

Мнение от Pavel M »

joro написа: Пет Мар 25, 2022 1:36 am
Pavel M написа: Чет Мар 24, 2022 9:06 pm значи йоро викаш баровците от пловдив по добре плащат от германците да им бършеш праха по компютрите.
дерзай,така се започва изкачването на стълбицата.пример твоя идол.
от охранител на тато и царо до първи бивш министър председател, в.и.п. кандидат квартирант на бай ставри по настоящем.
Навсякъде плащат добре, ако има за какво. Аз на моя компютър редовно му бърша праха, особено когато поствам нещо във форума. Не съм учил в Харвард. И охранител не съм бил- нула точки за премиер, няма как да се класирам.
ма то е ясно,че не си учил в харвърд.нямаш акъл за това.акъла ти стига само до там да лижеш осрания *** на Буцо с/у заплащане в съревнование с още няколко дузини герберски тролове като теб.
това обаче си признавам,че не ти се отдава.правиш го толкова елементарно ,че светиш от всякъде.
и не си ли се замислял колко полезни неща би направил сам за себе си ,а не като се подлагаш на една шайка престъпници с/у подхвърлени трохи.или не си убеден в собствените си способности и си зависим за да оцеляваш да целуваш осрани,мазни гъзове.
абе наборе ти достойнство нямаш ли си.
то е видно,че си интересчия ама чак да си толкова глупав да заложиш на бита карта явно си много прост.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Туризъм в България

Мнение от joro »

Pavel M написа: Пет Мар 25, 2022 6:56 pm ма то е ясно,че не си учил в харвърд.нямаш акъл за това.акъла ти стига само до там да лижеш осрания *** на Буцо с/у заплащане в съревнование с още няколко дузини герберски тролове като теб.
това обаче си признавам,че не ти се отдава.правиш го толкова елементарно ,че светиш от всякъде.
и не си ли се замислял колко полезни неща би направил сам за себе си ,а не като се подлагаш на една шайка престъпници с/у подхвърлени трохи.или не си убеден в собствените си способности и си зависим за да оцеляваш да целуваш осрани,мазни гъзове.
абе наборе ти достойнство нямаш ли си.
то е видно,че си интересчия ама чак да си толкова глупав да заложиш на бита карта явно си много прост.
Не знам какви са тия глупости. които се раждат в главите на някои хора. Аз съм от 19 години в тоя форум и никой не ми е плащал през това време, нито Иван Костов, нито Царя, нито Сергей Станишев, нито Боко. Ама един велик българин- Моканина беше казал навремето: "Боже, колко мъка има на тоя свят, Боже!"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Туризъм в България

Мнение от Pavel M »

ок.разбрах.значи не си платен герберски трол,а го правиш безплатно.това според мен е по лошо.ако е така значи нямаш оправдание.
и за да нямаш гузна съвест би ли ми отговорил ти подкрепяш ли буци да влезе в затвора за разхищения на народни пари и национално предателство в полза на друга държава,в случая путинска русия.
чакам отговор.аз лично не съм го упълномощавал да харчи 3 милиарда български пари в угода на ватнеците даже и защото по тоя начин е спасил живота си.
за мен живота на буци не струва 3 милиарда ,а -/минус/3 лева.
това ми е мнението за човек продал българските национални интереси.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Туризъм в България

Мнение от joro »

Pavel M написа: Съб Мар 26, 2022 9:10 am ок.разбрах.значи не си платен герберски трол,а го правиш безплатно.това според мен е по лошо.ако е така значи нямаш оправдание.
и за да нямаш гузна съвест би ли ми отговорил ти подкрепяш ли буци да влезе в затвора за разхищения на народни пари и национално предателство в полза на друга държава,в случая путинска русия.
чакам отговор.аз лично не съм го упълномощавал да харчи 3 милиарда български пари в угода на ватнеците даже и защото по тоя начин е спасил живота си.
за мен живота на буци не струва 3 милиарда ,а -/минус/3 лева.
това ми е мнението за човек продал българските национални интереси.
Не съм хвалил никой от политиците. Ако съм писал нещо хубаво за България и вие го приемате като хвалба на този или онзи политик- това си е ваш проблем.
Не може да се осъждат невинни хора само по лъжите на един бивш олигарх, изхвърлен и фалирал, който иска да отмъщава на тези, които му спряха кранчето. Божков от Дубай свърши, вече е никой. И хората му в България вече са никакви. Сори.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Туризъм в България

Мнение от Pavel M »

Остави го Бошков.За Мата Хари питам,за ало Ваньо и Ти си го избра.И това ли са само клюки.Ами Турски поток,магистрала Хемус,Язовирите,къщите за Тъщи и мени мор.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Туризъм в България

Мнение от Pavel M »

йоро що мълчиш.
според теб буци за пандиза ли е.
10 год.не можа да направи газопроводната връзка от гърция към българия.а за няма и година построи турски поток.
;новата власт; направиха връзката само за няколко месеца.
значи не е било чак толкова трудно.
единствени е било трудно за буци и неговите кремълски господари които го държаха като помияр на каишка щото в тандем с шиши им затриха близо милиард които дадоха за южен поток за да има буци кинти да купи къща на мис бикини и невръстната си дъщеря в барселона и да даде заплата на председателя на личната му партия герб деси атанасова с немитата миризлива *****/абе мийте ги тия путки бе мааму стара/
е сеа кво.аз и ти и баба ти и дядо ти ли трябва да плащаме на тия педерунгели версиите.
хубав човек си ,но бъди малко по критичен.иначе пак ше я докараме до никъде.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Туризъм в България

Мнение от Ivan1007 »

"Пичове, Гърция не е за вас! Еб@ват се с елита на обществото, деаигърчулята! С цвета на нацията ни! Не разбират от намеци. Не оценяват жалоните на благополучие. Не вият гръб като пъстърви за десет кинта. Тея са тотално скъсали с цивилизацията. Правят се на горди, деаигърчулята.
Искаш да си паркираш колата пред кръчмата и не ти дават. Не дават, бе! Имало било паркинги…представяш ли си? Деаигърчулята!
Не можеш да паркираш на плажа. За кво му плащаш лизинга на това 4х4? Ако държиш на своето свещено право като собственик на джип викат полиция.
След 11 часа се пази тишина!? Съвсем сериозно. Не можеш един път да изпееш „градилилиякилия“ с все сила у центъра докато джапаш у шадравана. Все едно не си на море, а на възпитателен лагер!
Не можеш да си меткаш фасовете по плажа. Чашки, обелки – нищо… Трябва да събереш кочината след себе си? Е, ти да не си чистачка, леле? Това, ако не е нарушаване на човешките ти права, то кво? Някой знае ли дали можеш да съдиш деаигърчулята в Страсбург?
На плажа курвите по цици от силикон и с водоустойчив тежък грим се гледат с лошо око. Все едно е нещо срамно?
Имало специални места за джетове. Некви забутани коридори навътре в морето. Е за кво ти е скапания джет ако не го изрежеш до главите на простолюдието? За кво трябва да го влачиш чак дотук, ако не могат да видят как някаква прелестна селянка е сключила маникюрестите си ръце през благополучното ти шкембе, докато ръмжиш като ихтиозавър през главите на хората?
Всяка доказана БГ вип дама след преминаване на южната ни граница се преобразява на нелепа селянка с прекален грим и нелепи претенции. Това е обидно!
Ако си готвил нещо с каймъ в „черешката“ от този сезон, никой не те спира за автограф. Тея телевизия не гледат ли? Деаигърчулята!
За кво си си купил бански за двеста лева, ако не ти отстъпват резервираните маси в таверните? Тези не разбират ли кой е с кинтите?
По-скъпите коли не са с предимство на кръстовищата. Същото важи за тези с еднакви номера. Това е отвратително неспазвне на закона за движение по пътищата.
Ако псуваш полицай, защото караш пиян, ще те арестуват. Представяте ли си какво падение на морала и закона?
Слушането на чалга на отворени прозорци не предизвиква възхищение и покорство. Въобще, слушането на чалга се възприема като лош вкус! Ше откача! Аз на почивка ли съм дошъл или на опера?
Ако номерът на колата ти е с еднакви номера, това не буди респект. Ако щете вярвайте, ама е истина!
Ако караш по шкембе и синджир със златен кръст, подлежиш на глоба. Дори и ако златния кръст е над сто грама. Баси християните?!
Затова, пичове, нека си останем на родното море. Там ситуацията е бетон. Ще получите уважение и респект. Урегулирано е и с ясни правила. А и законът и редът седят зад теб, а не зад всеки сульо. Освен това можеш да си паркираш не джипа, а ако щеш и булдозера където си поискаш.
Кеф? А?"
Емил Йотовски
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Туризъм в България

Мнение от joro »

Pavel M написа: Нед Мар 27, 2022 10:46 pm йоро що мълчиш.
според теб буци за пандиза ли е.
10 год.не можа да направи газопроводната връзка от гърция към българия.а за няма и година построи турски поток.
;новата власт; направиха връзката само за няколко месеца.
значи не е било чак толкова трудно.
единствени е било трудно за буци и неговите кремълски господари които го държаха като помияр на каишка щото в тандем с шиши им затриха близо милиард които дадоха за южен поток за да има буци кинти да купи къща на мис бикини и невръстната си дъщеря в барселона и да даде заплата на председателя на личната му партия герб деси атанасова с немитата миризлива *****/абе мийте ги тия путки бе мааму стара/
е сеа кво.аз и ти и баба ти и дядо ти ли трябва да плащаме на тия педерунгели версиите.
хубав човек си ,но бъди малко по критичен.иначе пак ше я докараме до никъде.
Строежът на газопроводната връзка по план трябваше да приключи на 30 юни. И не го е направило сегашното правителство. България не е Северна Корея, където един диктатор строи всичко, а народа само ръкопляска.
За Боко русофилите казват, че е американска подлога, а русофобите, че е руска такава. И половината българи смятат, че България е американска колония, а другата половина, че е руска.
Явно българите, живели 20 години в Канада по нищо не се отличавате от българите в България. Същите хейтъри и ръсещи простотии старчета.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Чичо Том Белия Тюлен
Мнения: 74
Регистриран на: Съб Юли 02, 2022 1:17 am
Местоположение: у нас

Re: Туризъм в България

Мнение от Чичо Том Белия Тюлен »

Чета аз тая тема и не вярвам на очите си. Потребители като joro, Ivan1007 и Pavel M са това, което трябва на България ! Имат идеи за всичко и знаят как да оправят страната ! Няма ли да се завърнете скоро, Кирил Петков си отива и ни трябват нови канадски българи, но ако може да не са учили в Харвард.
Аватар
Shoshana
Мнения: 1940
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Туризъм в България

Мнение от Shoshana »

Чичо Том Белия Тюлен написа: Вто Юли 05, 2022 4:37 pm Чета аз тая тема и не вярвам на очите си. Потребители като joro, Ivan1007 и Pavel M са това, което трябва на България ! Имат идеи за всичко и знаят как да оправят страната ! Няма ли да се завърнете скоро, Кирил Петков си отива и ни трябват нови канадски българи, но ако може да не са учили в Харвард.
Защо, ако смея да запитам? Все си мислех, че образованието от Харвард не е излишно.
Жорко не го слагай в групата канадски българи! Него не го допуснаха в Канада. Провали се на интервюто.
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Чичо Том Белия Тюлен
Мнения: 74
Регистриран на: Съб Юли 02, 2022 1:17 am
Местоположение: у нас

Re: Туризъм в България

Мнение от Чичо Том Белия Тюлен »

Shoshana написа: Вто Юли 05, 2022 4:44 pm Жорко не го слагай в групата канадски българи! Него не го допуснаха в Канада. Провали се на интервюто.
Сериозно ? Той ми изглеждаше най-канадец. Нищо, другите двама ще свършат работа. Звучат .... компетентно. :lol:
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Туризъм в България

Мнение от Ivan1007 »

joro написа: Вто Юли 05, 2022 4:29 am
Pavel M написа: Нед Мар 27, 2022 10:46 pm йоро що мълчиш.
според теб буци за пандиза ли е.
10 год.не можа да направи газопроводната връзка от гърция към българия.а за няма и година построи турски поток.
;новата власт; направиха връзката само за няколко месеца.
значи не е било чак толкова трудно.
единствени е било трудно за буци и неговите кремълски господари които го държаха като помияр на каишка щото в тандем с шиши им затриха близо милиард които дадоха за южен поток за да има буци кинти да купи къща на мис бикини и невръстната си дъщеря в барселона и да даде заплата на председателя на личната му партия герб деси атанасова с немитата миризлива *****/абе мийте ги тия путки бе мааму стара/
е сеа кво.аз и ти и баба ти и дядо ти ли трябва да плащаме на тия педерунгели версиите.
хубав човек си ,но бъди малко по критичен.иначе пак ше я докараме до никъде.
Строежът на газопроводната връзка по план трябваше да приключи на 30 юни. И не го е направило сегашното правителство. България не е Северна Корея, където един диктатор строи всичко, а народа само ръкопляска.
За Боко русофилите казват, че е американска подлога, а русофобите, че е руска такава. И половината българи смятат, че България е американска колония, а другата половина, че е руска.
Явно българите, живели 20 години в Канада по нищо не се отличавате от българите в България. Същите хейтъри и ръсещи простотии старчета.
Йорко,

Любимия ти Боко забави на няколко пъти строителството на IGB, докато ударно изгради газопровода от Турция до Сърбия за Гъзпром.
Та той си е руска подлога, а населението му ръкопляскате.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Публикувай отговор