Средната заплата достигна 1205 лева

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Ivan1007 »

joro написа: Нед Апр 09, 2023 10:58 am Най-високата средна брутна месечна заплата в България за 2021 г. е в община Челопеч (2930 лв.) ...
Благодарение на канадска компания.
Ама ти само подсмърчаш в този форум - ни в Канада, ни в Челопеч, а крепиш на Боко мъдете в Банско.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Ivan1007 »

joro написа: Пет Апр 07, 2023 11:34 am
Ivan1007 написа: Чет Апр 06, 2023 10:22 pm
joro написа: Чет Апр 06, 2023 4:42 am
Ivan1007 написа: Чет Апр 06, 2023 12:37 am
joro написа: Пон Апр 03, 2023 10:13 pm
В Канада Копейкин печели почти колкото Кирчо и Кокорчо.
https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/14146898
Сега разбрахте ли къде са путлерофилите?
Печели трици. Те в България ходят да гласуват само улавите, кво ли остава за Канада.
На миналите избори от Канада са гласували по-малко от 3000 човека. В Банско сигурно путлеристите гласували за Израждане сте повече отколкото от цяла Канада.
Който не гласува- гласува за победителя. 60% от българите гласуваха за Боко Тиквата, като не гласуваха. И българите в Канада също.
Йорко,
Аз гласувам ма изборите в Канада - градски, провинциални и федерални.
На българските е безсмислено да се гласува - квото и да пуснеш в урната все червено излиза.
Боко е продукт на системата - garbage in, garbage out.
Нема и откъде да се пръкне нещо по-добро - матриала сте калпави.
За Бай Ганьо всички са маскари. И в Европа, и в Америка Бай Ганьо си е Бай Ганьо.
Аз за Америка и за Европа такова нещо не съм казвал, но в България са главно Гунювци.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от joro »

Ivan1007 написа: Нед Апр 09, 2023 1:03 pm
joro написа: Нед Апр 09, 2023 10:58 am Най-високата средна брутна месечна заплата в България за 2021 г. е в община Челопеч (2930 лв.) ...
Благодарение на канадска компания.
Ама ти само подсмърчаш в този форум - ни в Канада, ни в Челопеч, а крепиш на Боко мъдете в Банско.
Дали компанията е канадска или нигерийски няма значение. Заплатите в Челопеч са такива, защото за по-ниски заплати там никой не иска да работи.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Shoshana
Мнения: 1940
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Shoshana »

Разбира се, че има значение. Ако компанията беше на баце бантустанците-нигерийци никой нямаше да ги пита за колко искат да работят или да мрат от глад в Челопеч. :tmi:
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

Йоро я кажи каква е средната заплата в България към настоящия момент да се посмеем малко. :lol:
500-600-700 евро,колко е ?

за средната пенсия няма да питам.там нещата са трагични.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от joro »

Pavel M написа: Сря Апр 12, 2023 8:26 pm Йоро я кажи каква е средната заплата в България към настоящия момент да се посмеем малко. :lol:
500-600-700 евро,колко е ?

за средната пенсия няма да питам.там нещата са трагични.
Средната заплата в България е два пъти по-висока, отколкото е била преди 6 години.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от joro »

joro написа: Сря Апр 12, 2023 11:55 pm
Pavel M написа: Сря Апр 12, 2023 8:26 pm Йоро я кажи каква е средната заплата в България към настоящия момент да се посмеем малко. :lol:
500-600-700 евро,колко е ?

за средната пенсия няма да питам.там нещата са трагични.
Средната заплата в България е два пъти по-висока, отколкото е била преди 6 години.
Ако смятаме по покупателната способност заплатите на българите в Канада и ние ще се посмеем
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от joro »

Shoshana написа: Сря Апр 12, 2023 7:28 am Разбира се, че има значение. Ако компанията беше на баце бантустанците-нигерийци никой нямаше да ги пита за колко искат да работят или да мрат от глад в Челопеч. :tmi:
Баце не се занимава с такъв бизнес. Хората си работят, изкарват си пари, само на тъпите и мързеливите Баце им е виновен. И не само Баце, и евроатлантиците също.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Ivan1007 »

joro написа: Сря Апр 12, 2023 5:22 am
Ivan1007 написа: Нед Апр 09, 2023 1:03 pm
joro написа: Нед Апр 09, 2023 10:58 am Най-високата средна брутна месечна заплата в България за 2021 г. е в община Челопеч (2930 лв.) ...
Благодарение на канадска компания.
Ама ти само подсмърчаш в този форум - ни в Канада, ни в Челопеч, а крепиш на Боко мъдете в Банско.
Дали компанията е канадска или нигерийски няма значение. Заплатите в Челопеч са такива, защото за по-ниски заплати там никой не иска да работи.
Хахаха. Аве Йорко, заплатите са такива, щото има бизнес, който може да плаща такива заплати, не защото работниците искат. Те могат да искат и 2900 евро, също както искат и сервитьорките в Банско, ама няма кой да им ги даде.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

joro написа: Сря Апр 12, 2023 11:56 pm
joro написа: Сря Апр 12, 2023 11:55 pm
Pavel M написа: Сря Апр 12, 2023 8:26 pm Йоро я кажи каква е средната заплата в България към настоящия момент да се посмеем малко. :lol:
500-600-700 евро,колко е ?

за средната пенсия няма да питам.там нещата са трагични.
Средната заплата в България е два пъти по-висока, отколкото е била преди 6 години.
Ако смятаме по покупателната способност заплатите на българите в Канада и ние ще се посмеем
Сигурно е така ,но и цените в Бг. преди 6 години бяха 2 пъти по ниски.
За пример преди 6 год. 1 кв. м. жилищна площ в София струваше 700-900 евро,към 2023 -1400-1800 евро.
Тук хората карат масово нови коли -от 0 до 5 год.10 год кола вече е стара бракма .
В Бг. на 10 год кола и викат нова ,а масовата е на 18-20 год +
Средната заплата в Ка. е 7-8 К лева в Бг. 1500-1800 лева.
Йоро сядай и започвай да се смееш,ние тук само ще ти се подсмихваме. :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

Йоро я кажи сега по великден колко струва кило агнешко месо в магазина да сравним.
Аз преди малко си купих цяла плешка от руския магазин до мен на цена 18,90. долара килограма.
За справка нетния ми доход на час е 40 дол.За един час работа си купувам 2 кила месо.
Преди това заредих резервоара с бензин за 2,15 лева литъра.
Дойде ми и сметката за ток за 2 месеца.Януари и февруари ,най студените месеци тук,имаше нощни темп от -25-30.Отоплявам се на ток,в къщи е баня и ходя гол,обичам топлото-109 долара.
Смешник Йоро.
Ама с Баце и шайката около него това получавате-беднотия,глад и мизерия.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Ivan1007 »

joro написа: Сря Апр 12, 2023 11:56 pm
Средната заплата в България е два пъти по-висока, отколкото е била преди 6 години.
Ако смятаме по покупателната способност заплатите на българите в Канада и ние ще се посмеем

Йорко,
Вие сте за оплакване ве Йорко, не за смях.

Цените са горе долу същите, заплатите тук са средно 5 пъти по-високи.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

На Йоро раш пилата на Баце и шяйката му през последните 15 год. толкова му е изпилила мозъка,че чак не знае на кой свят се намира.
Обиколи малко по европата ,духа супата за мизерни пари и накрая се кротна в Бг. за някаква прилична заплата по бг. стандарти.
И започна да сравнява и да налага изводи.Да ама поне 19 пъти съм го заподозрял за несъстоятелност в мненията му.
Пример от последната седмица .
Преди няколко дни ме съветва да бачкам и да събирам пари в Канада за старини щото с 1000 д./1300 лв/ пенсия в Бг. съм жив умрял.Днес разказва как ;средната; заплата в Бг имала по голяма покупателна тежест от средната заплата в Ка.
А тя средната заплата в Бг. изключаем столицата е 1200 лв.
И аз тук вече блокирах,средната пенсия в Бг. е 600 лв,средната заплата изключаем столицата е 1200 лв ,а моята пенция е със 100 лв отгоре.
Т.е. се нареждам и аз +,- някой лев от 80те% от бедните сънародници.
И искам да питам Йоро като се пенционира след примерно 10 год. колко ще му е пенцията 500-600-700-800 лева и колко пари ще е спесстил да си покрива разходите на живот защото 800 лв. не стигат.
Според мен нищо няма да е спестил защото ;средната заплата в Бг; е трохи за подаяние,колкото да имаш някакъв временен комфорт и свърши ли получаването и започваш да свиркаш курци.
Не знам това дали Йоро го осъзнава,ама му се чудя на акъла как акъл ми дава.
Йоро ,аз за 6 год работа в Ка. съм спестил 200К дол кеш пара /260К лева/ и ще имам след година около 1500 д пенция/2000 лв./
даже си и направих кефа 3 месеца зимата да не бачкам защото ме мързи и месечната ми заплата ми стига да си покрия сметките за тоя период.
Тръгнал ач кюпека да ми разтяга алабалистики за покупателната стойност и да ми сравнява райски ябълки с чакъл от кариерата.
Смешник.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Павел »

Pavel M написа: Чет Апр 13, 2023 6:20 pm Йоро я кажи сега по великден колко струва кило агнешко месо в магазина да сравним.
Аз преди малко си купих цяла плешка от руския магазин до мен на цена 18,90. долара килограма.
За справка нетния ми доход на час е 40 дол.За един час работа си купувам 2 кила месо.
Преди това заредих резервоара с бензин за 2,15 лева литъра.
Дойде ми и сметката за ток за 2 месеца.Януари и февруари ,най студените месеци тук,имаше нощни темп от -25-30.Отоплявам се на ток,в къщи е баня и ходя гол,обичам топлото-109 долара.
Смешник Йоро.
Ама с Баце и шайката около него това получавате-беднотия,глад и мизерия.
The average good salary in Canada is $44,467 per year or $22.80 per hour. Entry-level positions start at $33,375 per year, while most experienced workers make up to $91,514 per year.

Т.е., средната месечна заплата в Канада е $3648 или 4842 лв, таман на половината на твойте измишльотини.


Сигурен ли си, че е било агнешка плешка, а не кучешка и че магазина е бил руски, а не виетнамски?
Цената на канадско агнешко без кокал е $48 за кг. Виж каква е цената на новозеландски агнешки пържоли и то в Костко!


Изображение

Изображение

Като лъжеш Жорката, се сещай че и други хора ти четат глупостите. И вместо да се присмиваш на високите цени в Бг, по-добре е да почнеш да ривеш, щото ти за там си се запътил с 500 долара канадска месечна пенция (663 лв)
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

Павел написа: Чет Апр 13, 2023 9:48 pm
Pavel M написа: Чет Апр 13, 2023 6:20 pm Йоро я кажи сега по великден колко струва кило агнешко месо в магазина да сравним.
Аз преди малко си купих цяла плешка от руския магазин до мен на цена 18,90. долара килограма.
За справка нетния ми доход на час е 40 дол.За един час работа си купувам 2 кила месо.
Преди това заредих резервоара с бензин за 2,15 лева литъра.
Дойде ми и сметката за ток за 2 месеца.Януари и февруари ,най студените месеци тук,имаше нощни темп от -25-30.Отоплявам се на ток,в къщи е баня и ходя гол,обичам топлото-109 долара.
Смешник Йоро.
Ама с Баце и шайката около него това получавате-беднотия,глад и мизерия.
The average good salary in Canada is $44,467 per year or $22.80 per hour. Entry-level positions start at $33,375 per year, while most experienced workers make up to $91,514 per year.

Т.е., средната месечна заплата в Канада е $3648 или 4842 лв, таман на половината на твойте измишльотини.


Сигурен ли си, че е било агнешка плешка, а не кучешка и че магазина е бил руски, а не виетнамски?
Цената на канадско агнешко без кокал е $48 за кг. Виж каква е цената на новозеландски агнешки пържоли и то в Костко!


Изображение

Изображение

Като лъжеш Жорката, се сещай че и други хора ти четат глупостите. И вместо да се присмиваш на високите цени в Бг, по-добре е да почнеш да ривеш, щото ти за там си се запътил с 500 долара канадска месечна пенция (663 лв)
Ха,ха.Ти след 20 год в Ка. до там ли я докара да си купуваш дълбоко замразено агнешко от Н.З или от АУ. от Коското на безумни цени.
Теб те знам ,че си цар на интерпретациите.Нищо ново.Да му мисли Йорката и да попива.Нямам намерение да му преча.
Давам пример ,в радиус около мен 1 км. има 1 руски и един ирански магазин които купуват одрани агнета от грътските фермери в региона и ги разфасоват и цента за килограм варира от 19-22 дол.Ма това няма значение.
Аз на високите цени в Бг. не се присмивам,присмивам се на Йорката на глупостите които плещи тук.

Пенцията ми не е 500 ,а 2000 канадски долара минимум-2600 български лева,ама предполагам ,че това не те интерисува.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Публикувай отговор