Българинът се оказва голям расист!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от prace »

Kan_Tangra написа:Миналата седмица един колега ходи до швеция в командировка.
Разправяше, че зимите много се чалвал народа, сума ти самоубийства, а алкохолът нарочно бил скъп, май спомена 10 евра за малка бира (в заведение), за да не се консумира много много, като те напъне депресията.
Отделно една бърза закуска/обяд била 16 евра, но това вече не е по темата.

Хмм, а наскоро се зачетох за Икея. Нарочно правели мебелите си по-светли, за да се справят с депресията и изперкването.

Та така, ... много щастливи мм, много щастливи (казал Йода)

опс, ся гледам, че за свобода на словото ставало въпрос .. :D
Я, намери и една истинска статистика на нивото на самоубийства, самонаранявания и наркоманизиране в Канада?
Ама истинска статистика..
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от roumensp »

ivandaman написа:
roumensp написа:
ivandaman написа:
BTW как точно реши, че България са такива щастливци или просто и ти така го усещаш, като прасето ? :D Ако на това да си предпоследен в Европа (и почетно 109-то място) по отношение на свобода на пресата му викаш привилегия, ОК, кой съм аз да споря.

https://rsf.org/en/ranking"

Sweden на 2ро място .. :rofl: :rofl: :rofl: Без майтап Румене с това най-искрено ме разсмя..

Costa Rica na 6то ще го оставя без коментар за сега..

Не знам какви критерии използват за този списък но няма абсолютно нищо общо с реалноста...

Sweden на 2ро място LOL ... Не мога да спра да се смея .. :D
Ти се смяташ за по-компетентен от професионалните журналисти от цял свят ? И аз не мога да спра да смея. В някои отношения си по-зле и от прасето.
Последно промяна от roumensp на Нед Апр 01, 2018 2:25 pm, променено общо 1 път.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от roumensp »

Kan_Tangra написа:Миналата седмица един колега ходи до швеция в командировка.
Разправяше, че зимите много се чалвал народа, сума ти самоубийства, а алкохолът нарочно бил скъп, май спомена 10 евра за малка бира (в заведение), за да не се консумира много много, като те напъне депресията.
Отделно една бърза закуска/обяд била 16 евра, но това вече не е по темата.

Хмм, а наскоро се зачетох за Икея. Нарочно правели мебелите си по-светли, за да се справят с депресията и изперкването.
А гроздето им кисело ли е ? :D
В стаята, в която предимно стоя всичко е черно, що ли не съм се гръмнал още ? :lol: BTW мебелите на Айкия са такива, каквито им ги направят китайците, в общия случай джънк по отношение на качество (и нерядко и като дизайн).
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от myhata II »

roumensp написа:
Kan_Tangra написа:Миналата седмица един колега ходи до швеция в командировка.
Разправяше, че зимите много се чалвал народа, сума ти самоубийства, а алкохолът нарочно бил скъп, май спомена 10 евра за малка бира (в заведение), за да не се консумира много много, като те напъне депресията.
Отделно една бърза закуска/обяд била 16 евра, но това вече не е по темата.

Хмм, а наскоро се зачетох за Икея. Нарочно правели мебелите си по-светли, за да се справят с депресията и изперкването.
А гроздето им кисело ли е ? :D
В стаята, в която предимно стоя всичко е черно, що ли не съм се гръмнал още ? :lol: BTW мебелите на Айкия са такива, каквито им ги направят китайците, в общия случай джънк по отношение на качество (и нерядко и като дизайн).
градът в който живееш е водещ по статистика на самоубийствата
ФАКТ !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от prace »

myhata II написа:
roumensp написа:
Kan_Tangra написа:Миналата седмица един колега ходи до швеция в командировка.
Разправяше, че зимите много се чалвал народа, сума ти самоубийства, а алкохолът нарочно бил скъп, май спомена 10 евра за малка бира (в заведение), за да не се консумира много много, като те напъне депресията.
Отделно една бърза закуска/обяд била 16 евра, но това вече не е по темата.

Хмм, а наскоро се зачетох за Икея. Нарочно правели мебелите си по-светли, за да се справят с депресията и изперкването.
А гроздето им кисело ли е ? :D
В стаята, в която предимно стоя всичко е черно, що ли не съм се гръмнал още ? :lol: BTW мебелите на Айкия са такива, каквито им ги направят китайците, в общия случай джънк по отношение на качество (и нерядко и като дизайн).
градът в който живееш е водещ по статистика на самоубийствата
ФАКТ !
Не знам дали неговият град е водещ по самоубийства, но когато се прибирах към България и чаках полета на летището във Ванкувър, гледах по новините как ученици излизат от класните стаи в Уудсток, Онтарио за да привлекат вниманието върху много сериозен проблем със самоубийствата в училищата. Та защо това се случва в тази щастлива държава от класациите, където гроздето не е кисело? Може би има нещо много гнило и facked up в Канада.?
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от myhata II »

има
нещата са няколко:

1 Климат- отвратителен и променлив
2 Манталитет - Англосаксонски-напълно двуличен и егоистичен
3 Държавни институции- прогнили и корумпирани, които се крепят от местните ченгета убийци които се изживяват за богове
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от prace »

myhata II написа:има
нещата са няколко:

1 Климат- отвратителен и променлив
2 Манталитет - Англосаксонски-напълно двуличен и егоистичен
3 Държавни институции- прогнили и корумпирани, които се крепят от местните ченгета убийци които се изживяват за богове
И 4. Канадците не знаят какви са и кои са. Куха работа. Изродена.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от joro »

Pyrelight написа: Прав си! Ако беше кадърна, щеше да е останала и утвърдила се там, където беше заминала. Връщането в Циганистан си е нейно лично решение. Следователно да се сърди сама на себе си! :)
На Камелия Тодорова червилото и струва колкото няколко твои месечни заплати. А да и купиш роклята трябва да вземеш кредит от банката и да го връщаш 10 години.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от optics »

Радио Тбилиси обявило - при разкопки в древната ни столица намерихме медна жица. Това доказва че грузинците са познавали телеграфа преди повече от 1000 години.
Радио Ереван начаса отговорило - При разкопки в Ереван, ние нищо не намерихме, което доказва че арменците още преди 2000 години са ползвали безжични комуникации.

Това е стар, но готин виц.
Горе-долу същата е логиката на прасето:
В Канада видяла ученици да излизат от клас за да привлекат внимание към самоубийства в училищата.
...което доказва че в училищата в Канада има много самоубийства.
Прибрала се в България. Там никой не протестирал за нищо. Което доказва че всичко е прекрасно.
:rofl:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от MrGeek »

joro написа:На Камелия Тодорова червилото и струва колкото няколко твои месечни заплати. А да и купиш роклята трябва да вземеш кредит от банката и да го връщаш 10 години.
Йоро, ти да не си някой ученик в трети клас? Последно си спомям да съм чувал подобни "аргументи" като горните някъде в началното училище. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от prace »

optics написа:Радио Тбилиси обявило - при разкопки в древната ни столица намерихме медна жица. Това доказва че грузинците са познавали телеграфа преди повече от 1000 години.
Радио Ереван начаса отговорило - При разкопки в Ереван, ние нищо не намерихме, което доказва че арменците още преди 2000 години са ползвали безжични комуникации.

Това е стар, но готин виц.
Горе-долу същата е логиката на прасето:
В Канада видяла ученици да излизат от клас за да привлекат внимание към самоубийства в училищата.
...което доказва че в училищата в Канада има много самоубийства.
Прибрала се в България. Там никой не протестирал за нищо. Което доказва че всичко е прекрасно.
:rofl:
Виждала съм много протести. Срещу цената на тока, срещу джендърите, срещу ЧЕЗ, срещу ниски заплати на полицаите, надзирателите. Лекарски протести.
Но ученици за протестират, за да им обърната внимание, че има НЕЩО ТОТАЛНО СБЪРКАНО и се самоубиват съучениците им!!!!!!
Това само в най-щастливата страна в света - Канада съм го виждала! И това е факт. Може да пишеш простотии, колкото си искаш. Но това не променя факта.
https://www.huffingtonpost.ca/2016/06/0 ... 36932.html"
Последно промяна от prace на Пон Апр 02, 2018 6:18 am, променено общо 1 път.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от prace »

MrGeek написа:
joro написа:На Камелия Тодорова червилото и струва колкото няколко твои месечни заплати. А да и купиш роклята трябва да вземеш кредит от банката и да го връщаш 10 години.
Йоро, ти да не си някой ученик в трети клас? Последно си спомям да съм чувал подобни "аргументи" като горните някъде в началното училище. :D
Вярно. Пък и Бистра не ползва червило, щото има мустаци и космати ръце! Така че безмислено съпоставяне.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от roumensp »

prace написа:
myhata II написа:има
нещата са няколко:

1 Климат- отвратителен и променлив
2 Манталитет - Англосаксонски-напълно двуличен и егоистичен
3 Държавни институции- прогнили и корумпирани, които се крепят от местните ченгета убийци които се изживяват за богове
И 4. Канадците не знаят какви са и кои са. Куха работа. Изродена.
Изродено е твоето мислене и манталитет, защото си израснала в такава държава и не можеш да ги промениш. Немалко от канадците са хора като мен - пришълци. Или потомци на такива. Смяташ ли, че не знам кой съм, откъде идвам и от какво се махнах ? Или че детето ми не знае произхода си, не е бил никъде и видял нищо и не може да сравни това, което вижда в други части на света с тая, в която живее ? Изродено е мисленето на хипопотама, дето е затънал до уши, ама ей такава уста отворил ... :D
Последно промяна от roumensp на Пон Апр 02, 2018 11:18 am, променено общо 1 път.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от roumensp »

myhata II написа:
roumensp написа:
Kan_Tangra написа:Миналата седмица един колега ходи до швеция в командировка.
Разправяше, че зимите много се чалвал народа, сума ти самоубийства, а алкохолът нарочно бил скъп, май спомена 10 евра за малка бира (в заведение), за да не се консумира много много, като те напъне депресията.
Отделно една бърза закуска/обяд била 16 евра, но това вече не е по темата.

Хмм, а наскоро се зачетох за Икея. Нарочно правели мебелите си по-светли, за да се справят с депресията и изперкването.
А гроздето им кисело ли е ? :D
В стаята, в която предимно стоя всичко е черно, що ли не съм се гръмнал още ? :lol: BTW мебелите на Айкия са такива, каквито им ги направят китайците, в общия случай джънк по отношение на качество (и нерядко и като дизайн).
градът в който живееш е водещ по статистика на самоубийствата
ФАКТ !
Това е според статистиката на чича Гоша на 5 ракии. ФАКТ ! :D

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Suicide ... #By_region"
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от agent Ozo »

roumensp написа:
prace написа: И 4. Канадците не знаят какви са и кои са. Куха работа. Изродена.
Изродено е твоето мислене и манталитет, защото си израснала в такава държава и не можеш да ги промениш. Немалко от канадците са хора като мен - пришълци. Или потомци на такива. Смяташ ли, че не знам кой съм, откъде идвам и от какво се махнах ?
Че то е видно бе, Румене, не е въпрос на сметки. :)
И не е въпросът в това, какво знаеш и какво помниш, а като какъв се държиш. Ти смяташ ли, че негово високоблагородие Христофор Белокровский не е знаел откъде идва и от какво се е махнал? ;)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор