Българинът се оказва голям расист!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от roumensp »

agent Ozo написа:
roumensp написа:
prace написа: И 4. Канадците не знаят какви са и кои са. Куха работа. Изродена.
Изродено е твоето мислене и манталитет, защото си израснала в такава държава и не можеш да ги промениш. Немалко от канадците са хора като мен - пришълци. Или потомци на такива. Смяташ ли, че не знам кой съм, откъде идвам и от какво се махнах ?
Че то е видно бе, Румене, не е въпрос на сметки. :)
И не е въпросът в това, какво знаеш и какво помниш, а като какъв се държиш. Ти смяташ ли, че негово високоблагородие Христофор Белокровский не е знаел откъде идва и от какво се е махнал? ;)
За фатмашкия мозък всичко е видно, няма капка съмнение. :D Той няма как да схване, че колкото повече научаваш, толкова по-малко знаеш.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от roumensp »

prace написа:
myhata II написа:
roumensp написа:
Kan_Tangra написа:Миналата седмица един колега ходи до швеция в командировка.
Разправяше, че зимите много се чалвал народа, сума ти самоубийства, а алкохолът нарочно бил скъп, май спомена 10 евра за малка бира (в заведение), за да не се консумира много много, като те напъне депресията.
Отделно една бърза закуска/обяд била 16 евра, но това вече не е по темата.

Хмм, а наскоро се зачетох за Икея. Нарочно правели мебелите си по-светли, за да се справят с депресията и изперкването.
А гроздето им кисело ли е ? :D
В стаята, в която предимно стоя всичко е черно, що ли не съм се гръмнал още ? :lol: BTW мебелите на Айкия са такива, каквито им ги направят китайците, в общия случай джънк по отношение на качество (и нерядко и като дизайн).
градът в който живееш е водещ по статистика на самоубийствата
ФАКТ !
Не знам дали неговият град е водещ по самоубийства, но когато се прибирах към България и чаках полета на летището във Ванкувър, гледах по новините как ученици излизат от класните стаи в Уудсток, Онтарио за да привлекат вниманието върху много сериозен проблем със самоубийствата в училищата. Та защо това се случва в тази щастлива държава от класациите, където гроздето не е кисело? Може би има нещо много гнило и facked up в Канада.?
Случайно да си поглеждала статистики за самоубийствата и да знаеш, че Канада и България са в една и също група ?



Много обичаш да вадиш “статистики” изсмукани от задника и това е ФАКТ, както казва михата дъ секънд. :D
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от agent Ozo »

roumensp написа: За фатмашкия мозък всичко е видно, няма капка съмнение. :D Той няма как да схване, че колкото повече научаваш, толкова по-малко знаеш.
И това ти изказване е потвърждение на тезата ми, Румене.
Говорех ти именно за държание т.е. поведение, а не за количество натрупани знания. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от roumensp »

agent Ozo написа:
roumensp написа: За фатмашкия мозък всичко е видно, няма капка съмнение. :D Той няма как да схване, че колкото повече научаваш, толкова по-малко знаеш.
И това ти изказване е потвърждение на тезата ми, Румене.
Говорех ти именно за държание т.е. поведение, а не за количество натрупани знания. :)
Поведението е според събеседника. Някои хора не разбират от статистики, данни, цитати и т.н. събирани с години от различни източници и обобщени от по-умни от тях хора и с такива се налага да преминеш на техния език.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от agent Ozo »

Събирането на статистически данни и обобщаването им може също да бъде манипулативно и в интерес на определена цел, група или прослойка. Само глупаците, независимо от образованието и професията им, вярват на всяка цифра и извод, които им се поднасят от едни или други умни статистици. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от roumensp »

agent Ozo написа:Събирането на статистически данни и обобщаването им може също да бъде манипулативно и в интерес на определена цел, група или прослойка. Само глупаците, независимо от образованието и професията им, вярват на всяка цифра и извод, които им се поднасят от едни или други умни статистици. :)
Само глупаците не вярват на международни организации като WHO и Reporters Without Borders, а на старшинката и прасето от BgCanada. :D
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от agent Ozo »

Само безочлив глупак може да обяви някого за лъжец, без да представи каквото и да е доказателство за това.
Не си спомням да съм коментирал или опровергавал конкретни данни от споменатите организации, но и не бих приел априори нещо от тях само заради името.

А големите умници като теб, които го правят, се оказват после и най-големите глупаци, когато реалността се окаже различна.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от prace »

roumensp написа:
prace написа:
myhata II написа:
roumensp написа:
Kan_Tangra написа:Миналата седмица един колега ходи до швеция в командировка.
Разправяше, че зимите много се чалвал народа, сума ти самоубийства, а алкохолът нарочно бил скъп, май спомена 10 евра за малка бира (в заведение), за да не се консумира много много, като те напъне депресията.
Отделно една бърза закуска/обяд била 16 евра, но това вече не е по темата.

Хмм, а наскоро се зачетох за Икея. Нарочно правели мебелите си по-светли, за да се справят с депресията и изперкването.
А гроздето им кисело ли е ? :D
В стаята, в която предимно стоя всичко е черно, що ли не съм се гръмнал още ? :lol: BTW мебелите на Айкия са такива, каквито им ги направят китайците, в общия случай джънк по отношение на качество (и нерядко и като дизайн).
градът в който живееш е водещ по статистика на самоубийствата
ФАКТ !
Не знам дали неговият град е водещ по самоубийства, но когато се прибирах към България и чаках полета на летището във Ванкувър, гледах по новините как ученици излизат от класните стаи в Уудсток, Онтарио за да привлекат вниманието върху много сериозен проблем със самоубийствата в училищата. Та защо това се случва в тази щастлива държава от класациите, където гроздето не е кисело? Може би има нещо много гнило и facked up в Канада.?
Случайно да си поглеждала статистики за самоубийствата и да знаеш, че Канада и България са в една и също група ?



Много обичаш да вадиш “статистики” изсмукани от задника и това е ФАКТ, както казва михата дъ секънд. :D
Е, що така? Нали Канада е рай, а България ад?
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от roumensp »

agent Ozo написа:Само безочлив глупак може да обяви някого за лъжец, без да представи каквото и да е доказателство за това.
Не си спомням да съм коментирал или опровергавал конкретни данни от споменатите организации, но и не бих приел априори нещо от тях само заради името.

А големите умници като теб, които го правят, се оказват после и най-големите глупаци, когато реалността се окаже различна.
Аз не си спомням да съм те обявявал за лъжец, явно вече те гони деменцията.
А кой е глупак и кой не канадското общество е преценило достатъчно добре.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от roumensp »

prace написа:Е, що така? Нали Канада е рай, а България ад?
Какво "що така", нали ти тръбеше, че в Канада се самоубивали, а в България не ? Аз никога не съм казвал нищо по тоя въпрос относно България. В Сирия почти не се самоубиват, ако забеляза, явно там е раят на земята.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от ivandaman »

roumensp написа: Ти се смяташ за по-компетентен от професионалните журналисти от цял свят ? И аз не мога да спра да смея. В някои отношения си по-зле и от прасето.
roumensp написа: Само глупаците не вярват на международни организации като WHO и Reporters Without Borders, . :D
Румене, повечето от така наречените "професионални журналисти" са нищо повече от платени актьори които рапортуват точно каквото им се нареди отгоре .. Това е ясно на всеки който е гледал "Новини" през последните години




П.С.
Преди да подскочиш.. Да ясна ми е разликата между News Anchors & Field Reporters. Тя е ..... Абсолютно Никаква

Единствените "независими" журналисти в момента са тези които са "crowd funded". Тези които работят за корпорации повтарят като папагали каквото им се нареди или пишат поръчкови "статии" ака пропагандни материали..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от agent Ozo »

roumensp написа:В Сирия почти не се самоубиват, ако забеляза, явно там е раят на земята.
Не, не е раят. Тъкмо САЩ-исаните бяха започнали да я превръщат в рай, изтребвайки всичко живо с помощта на ИДИЛ, когато Русия взе, че се намеси. И разтури работата. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от Ivan1007 »

prace написа:
Е, що така? Нали Канада е рай, а България ад?
Това не е вярно.
Нито Канада е рай, нито България е ад.
Канада определено не е рай за лузъри от вида Homo Soveticus. Когато такива екземпляри установят, че претенциите им не съответстват на способностите им Канада става ад за тях. Някои глисти съвсем изперкулясват и след като са се прибрали в родната кочинка, където се чувстват още по-зле продължават да се самонавиват, че в торището им е по-добре, щото било мило и родно.
Последно промяна от Ivan1007 на Пон Апр 02, 2018 10:47 pm, променено общо 1 път.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:
roumensp написа:В Сирия почти не се самоубиват, ако забеляза, явно там е раят на земята.
Не, не е раят. Тъкмо САЩ-исаните бяха започнали да я превръщат в рай, изтребвайки всичко живо с помощта на ИДИЛ, когато Русия взе, че се намеси. И разтури работата. :)
Този въпрос отдавна сме го уточнили - ISIS макар и състоящ се от руски възпитаници са като пансион за благородни девици сравнени с Московията и протежето им Асад.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от prace »

не би трябвало да има самоубийства, самонаранявания в Канада от млади хора, които не могат да осъзнаят, че живеят в една от най-щастливите страни на света. Просто не е логично.
България е зле. Всички го знаят. Особено българо-канадците в Канада го знаят най-добре.
Публикувай отговор