Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Ivan1007 написа: Съб Дек 10, 2022 12:52 pm Докато населението на територията България гласува за мафиоти ще гледа Шенген през крив макарон.
И за Европейския съюз така казваха, пък взехме, че влезнахме.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

Йоро,
Абе ти наистина ли си доволен от това което се случва в България?
My name's Plissken......
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

snakeplissken написа: Съб Яну 14, 2023 4:51 am Йоро,
Абе ти наистина ли си доволен от това което се случва в България?
Единствено в Северна Корея хората са доволни от това, което се случва.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

joro написа: Съб Яну 14, 2023 1:37 am
Ivan1007 написа: Съб Дек 10, 2022 12:52 pm Докато населението на територията България гласува за мафиоти ще гледа Шенген през крив макарон.
И за Европейския съюз така казваха, пък взехме, че влезнахме.
Приеха ви по милост и ви дадоха шанс, който стана ясно, че пропиляхте.

Хърватия ви отнесе като мътен порой, пран каскет,
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Ivan1007 написа: Съб Яну 14, 2023 3:36 pm
joro написа: Съб Яну 14, 2023 1:37 am
Ivan1007 написа: Съб Дек 10, 2022 12:52 pm Докато населението на територията България гласува за мафиоти ще гледа Шенген през крив макарон.
И за Европейския съюз така казваха, пък взехме, че влезнахме.
Приеха ви по милост и ви дадоха шанс, който стана ясно, че пропиляхте.

Хърватия ви отнесе като мътен порой, пран каскет,
И в Еврозоната ще ни вземат по милост, а после и в Шенген. Чудно защо Сърбия, Македония и Албания не ги вземат по милост? На тях очите им не са ли хубави?
Хърватска беше много по-добре от България едно време, ама вече не е.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Те от ЕС ви казаха-ще ви вземем в Шенген и Еврозоната когато ;командировате; в затвора Буци и цялата шайка около него виновна за разрухата в България през последните 15 години когато ви приехме в ЕС.
А по мое наблюдение такива усилия от Вас българските граждани не забелязвам.Така ,че Шенген и Еврозоната през крив макарон.Стойте си там като пета колона на северните монголи и се радвайте на трохите които ви се подхвърлят.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от jovani »

Шенген, менген, всеки Българин може с/у стотина евро да си купи самолетен билет и без виза да отиде за някоя и друга вечер до Париж например. Само с едната шофьорска книжка.

Ти бате, погледна ли цените на имотите на Слънчака, че вече гонят Канадските цени на къщите? Да беше поне купил имота на времето и да го беше давал под наем (ако не си го направил), защото спестените пари ще ги изяде инфлацията, а Канадската пенсия я ще стига за папо, я не, след няколко години като гледам на къде вървят нещата в Канада.

В Канада в момента помпат основно индийци, защото никой друг балък не е останал по света да се върже, отдавна имигранти от Европа не идват (обърни внимание на темите за имиграцията), а вече и Китайците започнаха да се връщат обратно.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Шенген е важен за бизнеса- нашите камиони няма да висят с дни по границите, ще се облекчат вноса и износа. И рейтингът на България ще се вдигне. Иначе за обикновените българи няма чак толкова голямо значение.
А Павката и другите като него да не разчитат на народа, дето щял да се вдигне. 70℅ от хората в България са за излизане от ЕС и НАТО и присъединяване към руската кочина. Толкова им е акълът на обикновените хора.
Не знам какво му харесвате на тоя Слънчак, като че няма други места в България. Хем го плюете, хем все натам напирате. На мен си ми харесва повече Банско, тук ще си карам старините, а през лятото на море в Созопол или в Кавала- Гърция.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

jovani написа: Нед Яну 15, 2023 9:43 pm Шенген, менген, всеки Българин може с/у стотина евро да си купи самолетен билет и без виза да отиде за някоя и друга вечер до Париж например. Само с едната шофьорска книжка.

Ти бате, погледна ли цените на имотите на Слънчака, че вече гонят Канадските цени на къщите? Да беше поне купил имота на времето и да го беше давал под наем (ако не си го направил), защото спестените пари ще ги изяде инфлацията, а Канадската пенсия я ще стига за папо, я не, след няколко години като гледам на къде вървят нещата в Канада.

В Канада в момента помпат основно индийци, защото никой друг балък не е останал по света да се върже, отдавна имигранти от Европа не идват (обърни внимание на темите за имиграцията), а вече и Китайците започнаха да се връщат обратно.
Джовани спри се с глупостите си.Да ми сравняваш цени.Аз да не съм някой изпаднал абориген бе пич да ми вкарваш внушения.
2015 год си купих на Слънчака едно кондо 64 кв.м. в кв. Аурелия ,Несебър за 27К ЕУ .Сега по уж пазарна оценка цената му е 35-40К ЕУ.
ОК има повишение ама чак да ми правиш аналог с канадския прайс лист ходи си го заври в гъза.
Баси и малоумниците.
Това ,че индийците ще ви помпат свиквайте.
Ко имате малко акъл в главите си на Слънчака има место и за вас стига да го пожелаете.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

joro написа: Нед Яну 15, 2023 11:19 pm Шенген е важен за бизнеса- нашите камиони няма да висят с дни по границите, ще се облекчат вноса и износа. И рейтингът на България ще се вдигне. Иначе за обикновените българи няма чак толкова голямо значение.
А Павката и другите като него да не разчитат на народа, дето щял да се вдигне. 70℅ от хората в България са за излизане от ЕС и НАТО и присъединяване към руската кочина. Толкова им е акълът на обикновените хора.
Не знам какво му харесвате на тоя Слънчак, като че няма други места в България. Хем го плюете, хем все натам напирате. На мен си ми харесва повече Банско, тук ще си карам старините, а през лятото на море в Созопол или в Кавала- Гърция.
ОК Йоро ,такива като Павката който цитираш на кого да разчитат.На турский паток,на Баце дето се навежда последните 15 год на расия за да му вървяват далаверите за лично обогатяване и заради неустоимия му инстинкт за властване.
Евроатлантици.Нали сега това е модерно.
Що тия ;евроатлантици; не се напънаха малко България да излезе от трета глуха през последните 15 години и сега бият тъпана.
Да ти го обесня като на по прост човек защото ти си такъв.
Защото не са никакви ;евроатлантици; а най обикновенни крадци.
Които могат да откраднат по вече от това което произвежда Китай.
Е заради тия гадове я докарахме до там където се намираме.

Заради гербаджийската и депесарската гмедж не 70 а 90% от населението на България ще е за излизане на България от ЕС и НАТО
И не са виновни хората,вие гербаджийските мафиотски бабаити ги докарахте до това състояние напълно съзнателно и умишлено .
Спомняш ли си оня случай когато Буци на една строяща се магистрала подари на един работник сакото си и го потупа по рамото ,а оня чак получи оргазъм.
Е така няма да стане.Ако аз съм прост и вие сте прости така няма да стане.Аз с простаци няма как да се разбирам.Ако на някой му изнася давайте.
Ама за теб Йоро съм загрижен.Даваш вид на нормален човек.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Pavel M написа: Пон Яну 16, 2023 1:33 am
joro написа: Нед Яну 15, 2023 11:19 pm Шенген е важен за бизнеса- нашите камиони няма да висят с дни по границите, ще се облекчат вноса и износа. И рейтингът на България ще се вдигне. Иначе за обикновените българи няма чак толкова голямо значение.
А Павката и другите като него да не разчитат на народа, дето щял да се вдигне. 70℅ от хората в България са за излизане от ЕС и НАТО и присъединяване към руската кочина. Толкова им е акълът на обикновените хора.
Не знам какво му харесвате на тоя Слънчак, като че няма други места в България. Хем го плюете, хем все натам напирате. На мен си ми харесва повече Банско, тук ще си карам старините, а през лятото на море в Созопол или в Кавала- Гърция.
ОК Йоро ,такива като Павката който цитираш на кого да разчитат.На турский паток,на Баце дето се навежда последните 15 год на расия за да му вървяват далаверите за лично обогатяване и заради неустоимия му инстинкт за властване.
Евроатлантици.Нали сега това е модерно.
Що тия ;евроатлантици; не се напънаха малко България да излезе от трета глуха през последните 15 години и сега бият тъпана.
Да ти го обесня като на по прост човек защото ти си такъв.
Защото не са никакви ;евроатлантици; а най обикновенни крадци.
Които могат да откраднат по вече от това което произвежда Китай.
Е заради тия гадове я докарахме до там където се намираме.

Заради гербаджийската и депесарската гмедж не 70 а 90% от населението на България ще е за излизане на България от ЕС и НАТО
И не са виновни хората,вие гербаджийските мафиотски бабаити ги докарахте до това състояние напълно съзнателно и умишлено .
Спомняш ли си оня случай когато Буци на една строяща се магистрала подари на един работник сакото си и го потупа по рамото ,а оня чак получи оргазъм.
Е така няма да стане.Ако аз съм прост и вие сте прости така няма да стане.Аз с простаци няма как да се разбирам.Ако на някой му изнася давайте.
Ама за теб Йоро съм загрижен.Даваш вид на нормален човек.
Нали знаеш притчата за Моисей, дето водел робите през пустинята 40 години, докато измре едно поколение и се появи ново поколение, дето не е живяло в робство. Та и в България сега е така. Малко е цинично, но е истина. Ако някога се върнеш в България и започнеш да общуваш с хора, родени след 1990 г. ще разбереш за какво става въпрос. А за мен не се безпокой, учил съм навремето за разлика от теб, и мога да работя по-квалифицирана работа от твойта, дето се друсаш цял живот на един камион и пишкаш в храстите край пътя.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

joro написа: Съб Яну 14, 2023 7:02 pm
Ivan1007 написа: Съб Яну 14, 2023 3:36 pm
joro написа: Съб Яну 14, 2023 1:37 am
Ivan1007 написа: Съб Дек 10, 2022 12:52 pm Докато населението на територията България гласува за мафиоти ще гледа Шенген през крив макарон.
И за Европейския съюз така казваха, пък взехме, че влезнахме.
Приеха ви по милост и ви дадоха шанс, който стана ясно, че пропиляхте.

Хърватия ви отнесе като мътен порой, пран каскет,
И в Еврозоната ще ни вземат по милост, а после и в Шенген. Чудно защо Сърбия, Македония и Албания не ги вземат по милост? На тях очите им не са ли хубави?
Хърватска беше много по-добре от България едно време, ама вече не е.
България си е в еврозоната де факто от приемането на еврото.
България е единствената, която не пуска Северна Македония в ЕС, за да не я отвее и тя и Албания
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Нали знаеш притчата за Моисей, дето водел робите през пустинята 40 години, докато измре едно поколение и се появи ново поколение, дето не е живяло в робство. Та и в България сега е така. Малко е цинично, но е истина. Ако някога се върнеш в България и започнеш да общуваш с хора, родени след 1990 г. ще разбереш за какво става въпрос. А за мен не се безпокой, учил съм навремето за разлика от теб, и мога да работя по-квалифицирана работа от твойта, дето се друсаш цял живот на един камион и пишкаш в храстите край пътя.
Йоро измирането на поколенията не решава проблема.Поколението на червените бабички измря и комунягите дадоха фира.
Е добре ама кое поколение ги замести.Борисовките.
Ти понеже контактуваш с млади хора родени след 1990 год ,а аз не контактувам с тях мога ли да те помоля да ги призовеш да не си дават гласа за Буци и Шайката крадци около него,Шиши,Каскета,Копйката,дъртата гейша Корнела ,Мунчо и цялата тая сволач.
За да не ти висят думите във въздуха за родените след 1990 година и да не си ги погребал и тях и да чакаме родените след 2010 година.
Баси и пустинята,няма край.
С промити мозъци толкова.Ще духате супата докато разни тарикати ще ви опъват на задна прашка.
Идват избори бе.Не се кланяйте на падишасите,ударете по масата и кажете ,че сте свободни и това някой да ви опъва с 200 остава в историята.
Не ви трябват пушки и минохвъргачки,просто март/април излезте и гласувайте масово на следващите избори против горе изредените циреи,ако не си ги запомнил да ти ги цитирам отново.Кажете им къш и те сами ще си е.ете майката.
Йоро може да си учил и да имаш ;квалифицирана; работа каквото и да означава това ,но и ти си промит мозък.Нямаш си на представа как функционира нормалния свят ,липсва ти познанието,нямаш опит за да видиш другото и да го сравниш с твоето щото цял живот си живял в кочината.Може да си лебед ,но в кочината си кално прасе .
Вземаш някаква добра заплата по българските стандарти както и малцина като теб на цялостния фон от населението на държавата и целуваш гъза на Буци,Буци нарицателното на Шайката която съсипва България.
Не виждаш ли в каква кочина живеете.15 години загубено време на регрес от както Буци и шайката покрай него ви го набива с 200.
Ех какъв живот.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Pavel M написа: Пон Яну 16, 2023 10:32 pm
Нали знаеш притчата за Моисей, дето водел робите през пустинята 40 години, докато измре едно поколение и се появи ново поколение, дето не е живяло в робство. Та и в България сега е така. Малко е цинично, но е истина. Ако някога се върнеш в България и започнеш да общуваш с хора, родени след 1990 г. ще разбереш за какво става въпрос. А за мен не се безпокой, учил съм навремето за разлика от теб, и мога да работя по-квалифицирана работа от твойта, дето се друсаш цял живот на един камион и пишкаш в храстите край пътя.
Йоро измирането на поколенията не решава проблема.Поколението на червените бабички измря и комунягите дадоха фира.
Е добре ама кое поколение ги замести.Борисовките.
Ти понеже контактуваш с млади хора родени след 1990 год ,а аз не контактувам с тях мога ли да те помоля да ги призовеш да не си дават гласа за Буци и Шайката крадци около него,Шиши,Каскета,Копйката,дъртата гейша Корнела ,Мунчо и цялата тая сволач.
За да не ти висят думите във въздуха за родените след 1990 година и да не си ги погребал и тях и да чакаме родените след 2010 година.
Баси и пустинята,няма край.
С промити мозъци толкова.Ще духате супата докато разни тарикати ще ви опъват на задна прашка.
Идват избори бе.Не се кланяйте на падишасите,ударете по масата и кажете ,че сте свободни и това някой да ви опъва с 200 остава в историята.
Не ви трябват пушки и минохвъргачки,просто март/април излезте и гласувайте масово на следващите избори против горе изредените циреи,ако не си ги запомнил да ти ги цитирам отново.Кажете им къш и те сами ще си е.ете майката.
Йоро може да си учил и да имаш ;квалифицирана; работа каквото и да означава това ,но и ти си промит мозък.Нямаш си на представа как функционира нормалния свят ,липсва ти познанието,нямаш опит за да видиш другото и да го сравниш с твоето щото цял живот си живял в кочината.Може да си лебед ,но в кочината си кално прасе .
Вземаш някаква добра заплата по българските стандарти както и малцина като теб на цялостния фон от населението на държавата и целуваш гъза на Буци,Буци нарицателното на Шайката която съсипва България.
Не виждаш ли в каква кочина живеете.15 години загубено време на регрес от както Буци и шайката покрай него ви го набива с 200.
Ех какъв живот.
И Господ да дойде на власт хората в България ще го оплюват и ще го изкарат руска или пък американска подлога. Особено тия от по-старото поколение. И винаги България за повечето хора ще бъде кочина, дори и да станем по-добре от Швейцария. Такъв народ сме, не са виновни управляващите. Нали от вашия свободен свят дойдоха хора, учили в Хареард. И какво? Едно време и царя от Мадрид дойде едни юпита, обещаваше за 800 дни да оправи България. И какво?
Живял съм и съм работил в Чехия и Германия, и там политиците не са цветя. Но хората там бачкат, правят бизнес, изкарват пари и живеят добре. Е, не всички, и там има клошари и бездомници, алкохолици и наркомани. Нормалният свят така функционира- едни стават богати, други бедни. Може да си в Америка и да живееш в някое гето, т.е. в кочината. Отиди във Видин, след това в Пловдив и ще видиш две различни държави с два различни стандарта, нищо, че управниците са едни и същи. Та проблема не е в управниците, а в народа. Японският император Акихито е казал- възпитавайте децата си да бъдат бойци, а не паразити.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Ivan1007 написа: Пон Яну 16, 2023 5:41 pm България е единствената, която не пуска Северна Македония в ЕС, за да не я отвее и тя и Албания
Ще им бъде много, ама много трудно на македонците и албанците да ни отнесат.
GDP per capita
Bulgaria 29 178 $
Makedonia 19 783 $
Albania 17 858 $
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of ... per_capita
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Публикувай отговор