Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

snakeplissken написа: Чет Юни 30, 2022 5:57 pm
joro написа: Чет Юни 30, 2022 4:56 pm Колкото и да го крадат и източват политиците бюджетът пак е на плюс:

https://m.dir.bg/dnes/ikonomika/darzhav ... -mlrd-leva
Йоро си е Йоро….
Не на 53 години, ами на 53 месеца е …..
Какво го топли редовия Бай Иван от Сторгозия бюджетния излишък, като паричките стигат само за нов чифт гумени цървули :D
Когато има бюджетен излишък заплатите и пенсиите растат по-бързо.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Shoshana написа: Чет Юни 30, 2022 1:53 pm О, супер! Шут в гъза и на есесовката Митрофанова! :rock:
Слава на Украйна!
Аз ще гласувам за Кирил Петков! :bow:
И аз с 2 ръце. :y: :y: :handshake: :handshake:
Ватнеците с ушанки да го духат.Да си изнасят шийта от посолството си в София и от консулствата си в България ас сън ас посибъл дет се вика.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

Не знам само какво си мислят да правят сега – скараха се с президента, нямат вече приятели на Дондуков 2, социологическите проучвания не им дават особено много надежда, скараха се с ИТН, защото бяха с властта, сега се скараха с властта, защото са с Москва. Не им останаха приятели, а на Корнелия и вътрешната опозиция не ѝ е малка. Но поне стана ясно как вървят приоритетите там и кое е най-отгоре. Масква. За Масква и интересите на Масква са готови да се жертват. За друго не си спомням да са се жертвали, да са жертвали властта. Помислете: отказват се от това да са във властта само и само да покажат вярност към империята. Никога за нищо друго комунист власт не е пускал.
https://novini.bg/bylgariya/obshtestvo/725776
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

На някой друг да му мИрише на правителство на ПП, подкрепено от ГЕРБ?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Shoshana
Мнения: 1940
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Съмнява ме Бацето да ги подкрепи. Той не е свикнал да свири втора цигулка. По-скоро ДБ само. Ако Герб ги подкрепят такива като мен няма да гласуват и автоматично губят гласове от чужбина.
optics написа: Пет Юли 01, 2022 2:31 am https://novini.bg/bylgariya/obshtestvo/725776
И Така Нататък....Хо-хо-хо! Това ме разсмя сутрешно-петъчно, ама е добро. :y:
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Обява
"Гърся да закупя спешно бял кон. За контакти:
Бацето от Банкя"
😀😀😀😀😀
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Shoshana
Мнения: 1940
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Жорко, той дори и да намери някоя дръглива кранта, която да се навие да се жертва, ЕС няма да му отпусне парите.
Не разбра ли, че той не е Премиерът удобен за УСА? Следователно няма да е удобен и за ЕС.
Вие без пари от ЕС сте умрели, няма какво да се лъжем.
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Чичо Том Белия Тюлен
Мнения: 74
Регистриран на: Съб Юли 02, 2022 1:17 am
Местоположение: у нас

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Чичо Том Белия Тюлен »

Shoshana написа: Пет Юли 08, 2022 11:38 am Жорко, той дори и да намери някоя дръглива кранта, която да се навие да се жертва, ЕС няма да му отпусне парите.
Не разбра ли, че той не е Премиерът удобен за УСА? Следователно няма да е удобен и за ЕС.
Вие без пари от ЕС сте умрели, няма какво да се лъжем.

Грешиш. Почти всички са еднакво удобни, защото все са дупедавци влезнали в политиката най-вече за да ‘усвояват средства’.

Баце дълги години се е доказвал като спец в усвояването и вероятно пак ще го огрее, докато подмяната и ИТН ще трябва да поделят зачезващия си електорат с новите усвоители Български възход на Стефан Янев.

Някой не беше ли казал, че сателитния статус на България е като слънцето и въздуха за всеки български политик ?
Аватар
Shoshana
Мнения: 1940
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Важното е да сме про-западно ориентирани. Бацето е корупционно компроментиран вече, т.е. неудобен.
Не знам дали ще се намери адекватен избирател, който да гласува за него и за шайката руски разбойници около него маскирани като политици от ДПС. Седи си там у Мало Койнаре ли беше? Не ги вдявате на село тия неща! |(
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Чичо Том Белия Тюлен
Мнения: 74
Регистриран на: Съб Юли 02, 2022 1:17 am
Местоположение: у нас

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Чичо Том Белия Тюлен »

Shoshana написа: Пет Юли 08, 2022 2:30 pm Важното е да сме про-западно ориентирани. Бацето е корупционно компроментиран вече, т.е. неудобен.
Не знам дали ще се намери адекватен избирател, който да гласува за него и за шайката руски разбойници около него маскирани като политици от ДПС. Седи си там у Мало Койнаре ли беше? Не ги вдявате на село тия неща! |(
ОК, разбрах. От 7-8000 километра психиката на българите в България явно се вдява по-добре.

Някой ме беше предупредил, че булгаро-канадците или както ние им викаме булканци са доста посредствено и заблудено племе, ама аз не вярвах досега.
Аватар
Shoshana
Мнения: 1940
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Ходи целувай ръка на ентелегента Баце, тогава! :facepalm:
Аман от лизачи и тролове!
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Чичо Том Белия Тюлен
Мнения: 74
Регистриран на: Съб Юли 02, 2022 1:17 am
Местоположение: у нас

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Чичо Том Белия Тюлен »

Shoshana написа: Пет Юли 08, 2022 3:02 pm Ходи целувай ръка на ентелегента Баце, тогава! :facepalm:
Аман от лизачи и тролове!
Кой, аз ? Нещо бъркаш, аз съм поддръжник не на бат Бойко, а на бат Сали.

В момента циганите са по-българи от някои българи с цигански манталитет. :lol:
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Баце май не иска да се връща
https://m.dir.bg/dnes/politika/borisov- ... tiya-video
Да управляваш България днес е все едно да правиш салата от развалени домати. 😀😀😀
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Чичо Том Белия Тюлен
Мнения: 74
Регистриран на: Съб Юли 02, 2022 1:17 am
Местоположение: у нас

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Чичо Том Белия Тюлен »

joro написа: Съб Юли 09, 2022 5:27 am Баце май не иска да се връща
https://m.dir.bg/dnes/politika/borisov- ... tiya-video
Да управляваш България днес е все едно да правиш салата от развалени домати. 😀😀😀

По-добре без никакви управляващи отколкото с някой brain dead зеленчук.
End of quote, repeat the line.

Аватар
Shoshana
Мнения: 1940
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Супер е Байдън! Нищо му няма!
Единствено намирам, че е малко муден в действията си срещу погазващите демокрацията елементи.
Щатите и американците трябва да се учат на демокрация от ГБ.
Как популист и лъжец беше свален от собствената му партия. Визирам съвсем прясната оставка на Борис Джонсън.
Такова нещо не можах да видя в УСА. Там brainwashed white supremacists почти направиха преврат при законно избран Президент.
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Публикувай отговор