Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Чичо Том Белия Тюлен
Мнения: 74
Регистриран на: Съб Юли 02, 2022 1:17 am
Местоположение: у нас

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Чичо Том Белия Тюлен »

Shoshana написа: Нед Юли 10, 2022 7:31 pm Супер е Байдън! Нищо му няма!
И ти си супер. Почти с толкова мозък колкото живата мумия. :*

Shoshana написа: Нед Юли 10, 2022 7:31 pm Как популист и лъжец беше свален от собствената му партия. Визирам съвсем прясната оставка на Борис Джонсън.
На БД му набраха заради ПартиГейт. Не може да налагаш мерки на другите, които сам не спазваш. Подобно нещо би трябвало да се случи в още много държави, ако гражданите им не бяха толкова овцедушни.
Аватар
Shoshana
Мнения: 1917
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

И канадците са така. След ''великото'' управление на Браян Малруни години наред от консервативната партия в Парламента влизаха по 1-2-ма депутати. Подчертано доминираща либерална партия. Затова и живееме в Канада, не при зомбираните уайт сюпремасистс. 8)
Мумията е супер! Такъв го сложи на рашистите, подпомагайки Украйна с оръжие, че ще им държи за години, че не трябва да се бъркат в американски избори. :rock:
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Чичо Том Белия Тюлен
Мнения: 74
Регистриран на: Съб Юли 02, 2022 1:17 am
Местоположение: у нас

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Чичо Том Белия Тюлен »

Shoshana написа: Вто Юли 12, 2022 5:12 pm И канадците са така. След ''великото'' управление на Браян Малруни години наред от консервативната партия в Парламента влизаха по 1-2-ма депутати. Подчертано доминираща либерална партия. Затова и живееме в Канада, не при зомбираните уайт сюпремасистс. 8)
Мумията е супер! Такъв го сложи на рашистите, подпомагайки Украйна с оръжие, че ще им държи за години, че не трябва да се бъркат в американски избори. :rock:
Ти да не си циганка та само фъфлиш това "уайт сюпремасистс" ? :lol:

А канадците определено са така с малката подробност, че в момента не управлява Браян Малруни, а един педал дето се опитва да се прави на герой от 10 малки негърчета а.к.а. Mr. Blackface.
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от analgin »

Чичо Том Белия Тюлен написа: Вто Юли 12, 2022 6:02 pm
Shoshana написа: Вто Юли 12, 2022 5:12 pm И канадците са така. След ''великото'' управление на Браян Малруни години наред от консервативната партия в Парламента влизаха по 1-2-ма депутати. Подчертано доминираща либерална партия. Затова и живееме в Канада, не при зомбираните уайт сюпремасистс. 8)
Мумията е супер! Такъв го сложи на рашистите, подпомагайки Украйна с оръжие, че ще им държи за години, че не трябва да се бъркат в американски избори. :rock:
Ти да не си циганка та само фъфлиш това "уайт сюпремасистс" ? :lol:

За да остане в Канада, баща и е пял циганският химн пред емиграционен съдия. Каква е дъщерята на дъртият циганин, според теб? Задаваш реторични въпроси ;)
Аватар
Shoshana
Мнения: 1917
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Чичо Том Белия Тюлен написа: Вто Юли 12, 2022 6:02 pm Ти да не си циганка та само фъфлиш това "уайт сюпремасистс" ? :lol:

А канадците определено са така с малката подробност, че в момента не управлява Браян Малруни, а един педал дето се опитва да се прави на герой от 10 малки негърчета а.к.а. Mr. Blackface.
Тц! Ама приятелят ми е евреин. А и ти с твоето циганско потекло трябва да се замислиш, къде ходиш на плаж. По-малко в Калифорния! Мексико е добра дестинация, ама за там си требе бронежилетка, няма как. ;)
Хъм, не знам кой се прави на герой, ама няма алтернатива.Така че не виждам, кой би изместил либералите. Ще гласуваме пак за тях. :)
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Чичо Том на кого е сянка според теб.На Павката или на Аналгин.
аз залагам 55 на 45 за аналгин,ама може и да греша.
има и от двамата,но е факт ,че е един от двамата.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Shoshana
Мнения: 1917
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Според мен не е Аналгин. Този е много сбъркан. Не е и Павел. Оня пуска видео след видео от тубата.
Аз залагам на някой от двата трола. Те само подкрепят Бацето. Ама Жорко се прави на възпитан. Остава Стъргача.
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

грешиш,двата трола нямат толкова акъл в главите си.
определено не е стила на изказ на Павката.
тогава кой остава,а сети се сама. :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Shoshana
Мнения: 1917
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Е, значи може би си прав - лудото хапче.
В началото ми мязаше много на теб, ама ти викаш, че не си достатъчно луд та да си пишеш сам. :D
Ама защо толкова настоява да го баннат? Абе, луда работа! Карай да върви! На мен не ми пречи.
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

еми каза си стихотворението което имаше да каже и с това се изчерпа.
той и такава задачи си беше поставил.
и да ти кажа някои потребители много ги боли гъза за синьо-жълтите флагчета дето началника тука им ги набоде в задниците.
да е жив и здрав началника. :drinks:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Shoshana написа: Вто Юли 12, 2022 7:55 pm Е, значи може би си прав - лудото хапче.
В началото ми мязаше много на теб, ама ти викаш, че не си достатъчно луд та да си пишеш сам. :D
Ама защо толкова настоява да го баннат? Абе, луда работа! Карай да върви! На мен не ми пречи.
е ,аз може да съм манипулатор ,но нямам тоя груб,вулгарен и селяндурски изказ .все пак имам някакво съхранено чувство на самоуважение.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от analgin »

Интернет "детективите" от отбор "Насраните" (кюлоти, напалеонки и голи задници) демонстрират умствената си немощ и хвърлят на боб като украински вещери по националната им телевизия 24/7 и си мислят, че след като те са отхвърлени от обществото и семействата им, трябва всички да са като тях и да киснат тук денонощно за да им правят компания в самотата им.
Аватар
Shoshana
Мнения: 1917
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Ти кажи по-добре, защо те изгониха в Булгаристан?
1. Фалшифицира кредитни карти?
2. Мързелив си като пън и никой не търпи такъв изхвърляк на работа в цивилизована държава.
3. На село и в гората е по-лесно за луд човек, който си говори сам.
Мога и да пусна анкета, ако искаш. ;)
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от analgin »

Ти наистина си циганка, дъщеря на певец на циганският химн пред емиграционен съдия за да го убеди, че породист циганин и с много богата фантазия!
Както ти казах преди време, аз съм напуснал България през далечната 1987 година след спечелен конкурс за обучение във Франция, когато кредитни карти и паспорти за пътуване за балалайки като теб още нямаше, а в Канада пристигнах като френски гражданин. С България нямам много общо, освен голямо количество наследствени имоти, поради естеството на обучението ми там на индивидуално обучение, дори пропуснах неща с които ти се гордееш. Не успях да стана нито Чавдарче, нито Пионерче, дори и за Комсомолец не бях приет.
Аватар
Shoshana
Мнения: 1917
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Научи се да лъжеш по-добре! Ти каза, че са те опъвали мароканците по индивидуална програма в Северно-Африканския френски лицей, докато майка ти и баща ти са им чистели къщите, изпратени от Техноимпекс.
Кажи сега, защо те изгониха канадците? Остави ги настрана тия наследствени имоти! И аз ги имам, и какво от това? В България не струват нищо.
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Публикувай отговор