Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Какво се случва в България?

Мнение от MrGeek »

SFBG82 написа: Пон Мар 14, 2022 4:25 am Инфлацията е в космоса, както когато всеки път БСП е на власт.
Не знаех, че БСП са на власт в цял свят, но винаги е интересно човек да научи нещо ново. :D :rofl:
SFBG82 написа: Пон Мар 14, 2022 4:25 am Не съм ГЕРБ-аджия.
Костовист съм!
Кой точно се опитваш да залъжеш с тази глупост? Да ти покажа ли твоите постинги, с които плюеше коалицията "Демкоратична България", в която партията на Костов членува или ще си ги намериш сам? :fubar: :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

SFBG82 написа: Пон Мар 14, 2022 4:25 am
Rall написа: Нед Мар 13, 2022 8:41 pm И аз не мога да разбера ква е тая истерия с тва олио... колко олио му требва на един българин? То верно, че българската кухня си е мазньоч ма чак пък туби с олио...
Олиото го дават за пример, но всички стоки поскъпнаха, не само то.
Инфлацията е в космоса, както когато всеки път БСП е на власт.
analgin написа: Нед Мар 13, 2022 11:28 pm Батака, герберастският трол SFBG82, се е появил отново, за да обяснява отново за крадливата мутра от Банкя и "земният рай" който е осигурил в България, а не на курвите които е заплождал и в последствие възмездявал със средства от кражбите му от всички плащащи данъци в България.
Не съм ГЕРБ-аджия.
Костовист съм!
ахха костовист.а защо тогава мненията ни по някои кардинални въпроси коренно се различавам.
аз искам да видя Буцо и шайката около него в пандиза и ,а ти го браниш като матросов на амбразурата.
или ти може би си единственият костовист подлога на кучето помияр :D
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Павел »

Kpetrov написа: Пон Мар 14, 2022 9:12 am
Rall написа: Нед Мар 13, 2022 8:41 pm И аз не мога да разбера ква е тая истерия с тва олио... колко олио му требва на един българин? То верно, че българската кухня си е мазньоч ма чак пък туби с олио...
Очаква се да поскъпне двойно, а пенсионерите в Бг. едвам връзват двата края. Изобщо не е чудно.
Батката да провери към 300тата долара канадска пенсия, дали ще дават и по бутилка олио на месец
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

имаме 80 декара обработваема земя втора и трета категория дето сме я дали да я работят под аренда и преди 10 и по вече години даваха рента няколко каси с олио. :rofl:
не знам там някъде по мазетата дали не е останала още някоя и друга каса.
сеа плащат по 55 лв. на декър да можем да си купуваме олио. :rofl:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Павел »

Pavel M написа: Пон Мар 14, 2022 4:39 pm имаме 80 декара обработваема земя втора и трета категория дето сме я дали да я работят под аренда и преди 10 и по вече години даваха рента няколко каси с олио. :rofl:
не знам там някъде по мазетата дали не е останала още някоя и друга каса.
сеа плащат по 55 лв. на декър да можем да си купуваме олио. :rofl:
Пак ли си пиян, олиото, за разлика от уискито, когато отлежава гренясва
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

Pavel M написа: Пон Мар 14, 2022 4:39 pm имаме 80 декара обработваема земя втора и трета категория дето сме я дали да я работят под аренда и преди 10 и по вече години даваха рента няколко каси с олио. :rofl:
не знам там някъде по мазетата дали не е останала още някоя и друга каса.
сеа плащат по 55 лв. на декър да можем да си купуваме олио. :rofl:
Бия те с 40 декара :rofl:
И 10 декара гора на брега на язовир Цонево :rofl:

Опс..... Пропуснах и стотина декара във Видинския край, обработваема земя, гора, и малка река минаваща през земята. Дядо ми е имал мелница с германско оборудване, камион, трактор, комбайна ;)
Тоя същия де е бил хвърлен в затвора от същите тия шумкари върху които се е смилявал и давал храна.

Пък Гийка нека ми лепи етикети ;)
А другия изперкал папардак пък въобще не му обръщам внимание :lol:
My name's Plissken......
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

ти може да ме биеш с 40 декара ливади по видинско,ама аз пък бия павката с 40 кашона гранясало олио
заеби това ,ама балдъза му наташа пабеда наша уит лав дето след интервюто отиде да чеше голямата мечка да пие водка и да свири на балалайка много ме кефи.
искам и аз да имам такава роднина
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

*Продължаваме промяната" са на първо място, ГЕРБ на второ.
https://www.mediapool.bg/prodalzhavame- ... 33401.html
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
SFBG82
Мнения: 2372
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

и другия герберски трол изпълзя от дупката.някъде се беше затрил последните месеци.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от analgin »

Три дни България я изнасилва един чиновник на чужда държава, Украйна разбира се!

Германският, испанският и португалският премиери призовали френския народ да гласува за Макрон в неделя. Сега си представете Путин да призове българите да гласуват за Коцето Копейкин. Или Путин да призове американците да гласуват за Тръмп. Представихте ли си го?
Е, същото е.
Япония официално обяви Курилите за ОКУПИРАНИ ОТ РФ.
Сега си представете, че Путин обяви Донбас за окупиран от Украйна. Или Турция да обяви Кърджали за окупиран от България.
Представихте ли си?
Същото е.
Представете си Русия да зарежда с оръжие Сирия, Афганистан, Пакистан, Иран или Косово. Представихте ли си го? Същото е.

ХАЙДЕ, ЧЕМОДАН, ВОКЗАЛ, КИЕВ! - както го е казал украинският писател Булгаков в "Майстора и Маргарита". ПО-НАХАЛЕН СУБЕКТ НЕ Е ИДВАЛ В БЪЛГАРИЯ!
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от miteto »

analgin написа: Пет Апр 22, 2022 11:23 am Представете си Русия да зарежда с оръжие Сирия, Афганистан, Пакистан, Иран или Косово. Представихте ли си го? Същото е.
Не съм сигурен за Косово, но за останалите няма какво да си представям :D Русия им доставя оръжия и това не е тайна за никого.

Между другото, как точно тоя чиновник "изнасилва" България? Какви са тия гръмки лозунги без конкретни детайли? В тази статия има някои негови изказвания, аз "изнасилване" не виждам?
https://segabg.com/node/212937
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

analgin написа: Пет Апр 22, 2022 11:23 am

ХАЙДЕ, ЧЕМОДАН, ВОКЗАЛ, КИЕВ! - както го е казал украинският писател Булгаков в "Майстора и Маргарита".
Ти пък……
Къде отиде с тая хипарска книга :D
Те Бай Иван и Началника са бивши комсомолски секретари, на тях повече им харесват бригадирски песни край лагерния огън :lol:
My name's Plissken......
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от analgin »

miteto написа: Пет Апр 22, 2022 1:11 pm
analgin написа: Пет Апр 22, 2022 11:23 am Представете си Русия да зарежда с оръжие Сирия, Афганистан, Пакистан, Иран или Косово. Представихте ли си го? Същото е.
Не съм сигурен за Косово, но за останалите няма какво да си представям :D Русия им доставя оръжия и това не е тайна за никого.

Между другото, как точно тоя чиновник "изнасилва" България? Какви са тия гръмки лозунги без конкретни детайли? В тази статия има някои негови изказвания, аз "изнасилване" не виждам?
https://segabg.com/node/212937
Толкова мобилни противотанкови и зенитни установки колкото в момента са закарани в Унгария, няма никъде по света. Вече има сериозни съмнения дори и в администрацията на бай Гън, че част от тях заминават в ръцете на украинската мафия и активно се препродават.
snakeplissken написа: Пет Апр 22, 2022 1:41 pm
analgin написа: Пет Апр 22, 2022 11:23 am

ХАЙДЕ, ЧЕМОДАН, ВОКЗАЛ, КИЕВ! - както го е казал украинският писател Булгаков в "Майстора и Маргарита".
Ти пък……
Къде отиде с тая хипарска книга :D
Те Бай Иван и Началника са бивши комсомолски секретари, на тях повече им харесват бригадирски песни край лагерния огън :lol:
За разлика от промитите мозъци, аз съм 4-то поколение висшист в моето семейство :rofl: Прадядо ми е учил в Швейцария, дядо ми в Франция, родителите ми в Германия .... кръвта вода не става. Единственият багаж който някога съм носил от България към Канада са били само и единствено книги. Когато ми омръзна да ги пренасям по единично ги докарах с контейнер.

Как ти хрумна да ме сравняваш с тези ДЕБИЛИ, потомци на урбанизирани селяндури, които се опитват за прикрият петолъчките които са татуирани на челата им.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

значи каза
Толкова мобилни противотанкови и зенитни установки колкото в момента са закарани в Унгария, няма никъде по света. Вече има сериозни съмнения дори и в администрацията на бай Гън, че част от тях заминават в ръцете на украинската мафия и активно се препродават.
цитирай източник от който е видно ,че Будапеща е станала свтовна столица на противотанковите и зенитни установки и сега Орбан ги търгува на черния пазар.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Публикувай отговор