Българските лекари и медицина на световно ниво!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Българските лекари и медицина на световно ниво!

Мнение от ivandaman »

От поредицата "Балкански Нерези"
Уволниха двама лекари от Русенската онкология заради обществен натиск. Д-р Катерина Генова и д-р Людмил Станев не зачитали достойнството на пациентите, обиждали ги и не им обяснявали провежданото лечение.

Всичко започва преди малко повече от месец. Иван Стойчев, чиято майка е починала в онкоболницата, създава група в социална мрежа. И призовава да се спре нечовешкото отношение към пациентите.

"Единият израз е "Моето момиче нещата са зле, купи си ковчег". Или пациентът отива и получава - "Ти още ли си жив?", разказва Стойчев.
Ако това е вярно, тия не само че не са "лекари" а не са и хора..

"Позитивното" в случая е че Болницата изглежда нова и чиста (да не дава господ да попадаме в нея) и факта че напоследък разкриват доста случаи на лекарска небрежност и предполагам наказанията и уволненията ще са урок за останалите..
Е ба ти изродското отношение.. :x

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/u ... eo-2208988
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Българските лекари и медицина на световно ниво!

Мнение от pumpy »

Това от днес. Най-вероятно няма нищо общо с медицината в страната, просто съвпадение :D
leaf
Мнения: 549
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 4:35 am
Местоположение: Toronto

Re: Българските лекари и медицина на световно ниво!

Мнение от leaf »

pumpy написа: Вто Юли 21, 2020 10:31 am Това от днес. Най-вероятно няма нищо общо с медицината в страната, просто съвпадение :D
Тъкмо като гя видях тази статия днес, се зачудих от какво искат да отвлекат общественото вимание с писане на статия базираща се на статистика за 2017 година?
Появи се от нищото, а не защото имаме нови данни от статистиката. И като се видят и изданията, където бе публикувана нещата се поизясняват.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Българските лекари и медицина на световно ниво!

Мнение от pumpy »

leaf написа: Вто Юли 21, 2020 4:07 pm
pumpy написа: Вто Юли 21, 2020 10:31 am Това от днес. Най-вероятно няма нищо общо с медицината в страната, просто съвпадение :D
Тъкмо като гя видях тази статия днес, се зачудих от какво искат да отвлекат общественото вимание с писане на статия базираща се на статистика за 2017 година?
Появи се от нищото, а не защото имаме нови данни от статистиката. И като се видят и изданията, където бе публикувана нещата се поизясняват.
Сега разбирам, от 2017 до 2020 нещата драматично са се подобрили и вече в България се умира по-малко. Така да се каже, не само сме напред по небостъргачи и магистрали, а и по дълголетие. Съжалявам, че го написах, пак съм бил заблуден, още утре си купувам билет за рая...ус грешка, до другата събота съм в карантина и не мога легално да отида до летището. Ще отложим връщането в рая за друг път.......
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Българските лекари и медицина на световно ниво!

Мнение от Павел »

pumpy написа: Вто Юли 21, 2020 10:31 am Това от днес. Най-вероятно няма нищо общо с медицината в страната, просто съвпадение :D
Както винаги, най-вероятно не мислиш. Ако греша, ме опровергай, доказвайки че медицината в Малта е по-добра от тези в Австрия, Белгия и Холандия, както и че гръцката медицината е по-добра от немската :D
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Българските лекари и медицина на световно ниво!

Мнение от SFBG82 »

Снимка от бензиностанция в Германия:

Изображение
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Българските лекари и медицина на световно ниво!

Мнение от 7George »

Не е то само до медицина, а и до начин на живот:
Как се стигна до тревожните данни от последните седмици?

„От 1 февруари децата тръгнаха на училище, това е фактор номер 1. Ние сме такава култура от полуориенталски тип, в която три поколения живеят , родители, които са около 40 годишни и другите, дядовците, които са над 60 години. Кой е най-уязвим? Тези над 60 години. Тръгва детето на училище, трите поколения се събират и така става”, обясни проф. Кунчев.
И щама дето преобладава е от значение.
Embrace your climate change!
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Българските лекари и медицина на световно ниво!

Мнение от Pavel M »

аз лично това дето отвориха училищата на 01.02 и кръчмите на 01.03 ,като прибавя и пълния провал с договорите за ваксини го дължа на егоиста Българоубиец Баце Ви Бац за който единствено е важен неговия дебел осран г.з да не влезе в затвора където му е мястото и скоро ще влезе ,а не Българите за които трябва да е загрижен.и ако си мисли ,че на 04.04.2021 ,че ще му се размине е в голяма заблуда.тоя път народа ще го помете.
да стяга куфарите и да се мести при божков и пеевски докато още има време и да си гледа старините.отра верс в ЦСЗ при мазните сигански п.шки на задна прашка докато му побелее осрания задник.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Българските лекари и медицина на световно ниво!

Мнение от roumensp »

Pavel M написа: Нед Мар 28, 2021 9:11 pm аз лично това дето отвориха училищата на 01.02 и кръчмите на 01.03 ,като прибавя и пълния провал с договорите за ваксини го дължа на егоиста Българоубиец Баце Ви Бац ...
Стига па ти си ревал за тия училища. Искаш децата ни да останат тъпи и да станат тираджии ? :D
Но от друга страна като знам, че в повечето училища предимно се промиват мозъци, вместо да се учи, може и да не е толкова зле ...
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Българските лекари и медицина на световно ниво!

Мнение от Pavel M »

абе не го искам това бе човек.
то е вярно,че и без друго тъпанарчетата нищо не учат,а само маат гащи в школото с малки изключения де и се кефят на скул лок дауна
ама ситуацията я изисква тая временна мярка да бъдат затворено най голямото огнище на разпространение на К19.
затварят заразата пада драстично,отварят 2,3 -5 и 10а вълна
не си ли съгласен.
това трябва да се изтърпи в интерес по бързо да се отървем от тоя вирус,а не да се влачим още години във времето щото и това може да се случи и не вярвам на някой това да му изнася.
същата работа с кръчмите например.аз не съм против кръчмите,аз съм за кръчмите,аз съм пиянде и много обичам да маам гащи по кръчмите.
ама там същата работа като в школата ,мноо народ на няколко квадратни метра и никой не го е.е за нищо сле 2то питие.

нямам нищо против младежта,обичам ги,те са нашето бъдеще ама нека властите да бъдат така добри да си го кажат в прав текст къде е пожара на вируса.
хем и младежта малко да си почине.за 1 год неприсъствено в школото кой знае колко много няма да загубят.живота е пред тях и имат време да наваксат
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Българските лекари и медицина на световно ниво!

Мнение от 7George »

Ако затворят болниците, пандемията ще отмине най-бързо. Смятайте, кой има файда.
Така де – медиците имат много отпуска да ползват. ;)
Embrace your climate change!
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Българските лекари и медицина на световно ниво!

Мнение от Pavel M »

идеята ти е ок.
ама като изревеш на умряло и шамана е в отпуска и не може да те приеме тогава какво правим
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Българските лекари и медицина на световно ниво!

Мнение от analgin »

В България дaвaт 46 млн. лв. зa зaбpaнeнo oт CЗO лeкapcтвo. Зa цeлтa кaбинeтът oтпycнa 46 милиoнa лeвa. Сaмo пpeди ceдмицa Свeтoвнaтa Здpaвнa Оpгaнизaция (CЗO) пpизoвa дa ce cпpe oт yпoтpeбaтa нa въпpocния пpeпapaт пopaди лoши peзyлтaти и oщe пo-гoлямo yтeжнявaнe. Мoжe би, зaщoтo paбoтaтa я въpти личнo Киpил Дoмycчиeв (който го произвежда), a тoй тpябвa дa бoгaтee зa cмeткa нa здpaвето на поданиците на българският Падишах.
Публикувай отговор