Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Shoshana
Мнения: 1939
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Shoshana »

Pavel M написа: Нед Окт 16, 2022 4:36 pm и кой е каэал,че пенцията се формира само от това което получаваш от държавата.
в канада данеби да е така.май не е.
Ти пък?!
Той си бълнува за държавна пенсия, щото няма пари да се обръсне.
Ама на него и толкова няма да му дадат, щото със смешните бизнеси, с които се е хвалил като подставено лице, надали си е внасял някакви осигуровки. А търговията на копърка и кашкавал "Балкански" тук не върви.
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Павел »

Pavel M написа: Нед Окт 16, 2022 4:33 pm сигурни 109 пъти съм обеснявал как си формирам пенцията и как ми се получават по 2000 дол на месец эа харчене преэ следващите 20 год след като спра работа сега специално на теб като по прост ще ти го обесня эа 110 път.

имам 250К долара спестени КЕШ това са по 1000 д на месец эа харчене преэ следващите 20 год.
следват ги 700 д лична пенция от канада която эапочвам да получавам при навършване на 60 год,след 2 год..+300 д от рента на месец.
до тук станаха 2000 д.
това като стана на 60 след 2 години и спра работа.
след навършване на 65 ще прибавя и 300 д пенц. от българия и още 200 от канада.

няма да съм жив да ги иэхарча.

а на буцо нямамнамерение да му ходя на свиждане в эатвора.
по принцип като се прибирам в българия полэвам румънската митмица,българската ми е много далече.
Аааа, не знаех, че под пенсия требе да се разбира собствени спестявания :rofl: И продължаваш да лъжеш като дрът циганин (като колегатата ти-чалма, с който се гушкате в койката на тръка) - ти не само, че нямаш спестени 250 000, ти дори нямаш и 25 000. Пропусна да кажеш, къде ходиш на почивка, та се подиграваш на Жорката!
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Pavel M »

прав си нямам спестени 250К.не съм го и твърдял.каэах ,че като стана на 60 год което ще се случи след по малко от 2 години когато ще иэляэа на пенция ще раэполагам с такава сума.эа сега спестяеванията ми са в раэмер на 180К ,но при средно 35К годишна спестяемост при чист доход от 60-70К целта след 2 години да раэполагам с 250К е напълно реалистична.
и това само эа 7 години работа откаэвайки да се вслушам в полит агитацията на йоро как били цъфнали и върэали с ахх огромната софийска эаплата от 2000 лева ,ако ще и 3000 да са .
баси и лайф стайла с такива миэерни пари бих каэал.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Pavel M »

а эабравих да коментирам къде си прекарвам почивките.
снощи почивах под една палма в карлсбад/оушън сайд,тая нощ съм под една палма в камарило/вентура на 101.
утре съм в лас вегас при малинчо.ком да си напаэарувам кебапчета,кюфтета,наденици,суджуци,луканки,филета,вафла мура и бургас 09.и каменица да не пропусна.

долу горе 2,3 пъти в месеца така си почивам эа сега и преэ следващите 2 години.
след това ме чака доживотна почивка на слънчака.
южния плаж на несебър е на 300 метра от кондьото ми да энаеш.
а ти ще продължаваш да духаш супата под вода.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Shoshana
Мнения: 1939
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Shoshana »

Pavel M написа: Вто Окт 18, 2022 1:50 am а ти ще продължаваш да духаш супата под вода.
На тунингования му падъл борд, щото се стиска за каяк или лодка. :D
Ти пък! С 2000 лева (даже и с по-малко) можеш да идеш да ядеш буболечки в треторазряден тайландски хотел и да ни засипеш с "ен" на брой снимки от едно и също място. Само дето липсва противната физиономия на Павел в пеньоар на златни цветчета за да се допълни картината на Ви Ай Пи лайфстайла. :rofl:
Ееех, а какви времена бяха! То не бе Калифорния, Бахамите, тикети от концерти и снимки със звезди, хвали пръц, пръц, докато другарете не стоплиха, че от него и чеп за каца кисело зеле не става. Сега в Тайланд или некое забутано гръцко село. Стига му толкоз!
Майка ми ходи на по -хубави места от него. :lol:
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Ivan1007 »

Pavel M написа: Вто Окт 18, 2022 1:30 am прав си нямам спестени 250К.не съм го и твърдял.каэах ,че като стана на 60 год което ще се случи след по малко от 2 години когато ще иэляэа на пенция ще раэполагам с такава сума.эа сега спестяеванията ми са в раэмер на 180К ,но при средно 35К годишна спестяемост при чист доход от 60-70К целта след 2 години да раэполагам с 250К е напълно реалистична.
Има една подробност, която ти знаеш, но засега предпочиташ да игнорираш поне публично - тия пари са на фирмата, не са твои.

Прехвърлянето на собствеността им върху теб с избягване на данъци, е твърде вероятно да влезе в конфликт с надеждата за другите 700, които се надяваш да получиш като инвалид на Слънчака.

Горното ти го споменавам напълно доброжелателно
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Pavel M »

LCC INC-ЕООД.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Pavel M »

не са всички на фирмата,само половината.другите са мои,чисти като моминско дупе.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от snakeplissken »

Хинт.......

От нафталина се показва една личност....... Станишката :D ;)
My name's Plissken......
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

Бойко е като на коча м..те- клати се, ама не пада.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Ivan1007 »

joro написа: Чет Апр 06, 2023 8:44 am Бойко е като на коча м..те- клати се, ама не пада.
Щото овцете му ги крепите.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

Бате Арни се учи от Бате Бойко.
https://www.mediapool.bg/shvartseneger- ... 46809.html
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
SFBG82
Мнения: 2372
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от SFBG82 »

Аватар
SFBG82
Мнения: 2372
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от SFBG82 »

Изображение

Най-вляво при кабинета Борисов.
В средата се появяват ПП и вдясно си отиват, оставяйки пропаст.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Pavel M »

Я се скрий бе урунгел.За инфлацията в Канада където цените почти на всичко се качиха двойно през последните 2 години пак ПП и Кирил Петков ли са виновни.
С тия диаграми може да баламосваш само бабичките пред блока.
И по скоро кажи за 12 год. Буцефал след като потроши толкова милиарда народна пара как не можа да построи и завърши една цяла,по скоро няколко цели магистрали.
С българските народни пари които изхарчи за да угоди на началника си Путлер построи руский паток от който нямаме и една стотинка полза за да не му начупи кремъслския му началник кухото канче можеше да завърши Хемус
Къде са парите от тънкия асфалт.Където да копнеш тънък асфалт и ремонт на ремонта.Тия ремонти кой сега ще ги плаща.Буцефал ? ама надали.
И накрая българското общество какво видя-колкото по тънък асфалт толкова по вече пачки евра в копюри от по 500 и златни кюлчета,джобни пари в нощното шкафче на Падишаха от Банкя.
Сега /народа/ остава и да прогледне и нещата малко по малко ще тръгнат да си идват на местото.
А ти с тая опорна диаграма дето ви я спуска ПиАр Севи можеш да си обършеш осрания оранготански задник.

Началника ти Меси от Банкя е в ступор.Няма мърдане.Американ амбасада форк е опряла до кокъл на мазния врат и колкото по вече шава и не изпълнява по вече ще навлиза дълбоко в кокала.
Тепърва ни предстои да гледаме как Буци се вие като мазен торен глист ,да изпълнява каквото му кажат и да козирува.
Другата опция пред Буцо ,ако не изпълнява каквото му наредят е Магнитски 3 и Бай Ставри от ЦСЗ.
Все пак са му дали избор.
То пък и един избор.В първия случай посмешище за кварталните котки,във втория компания от бай мангали в обща килия под зоркия поглед на Бай Ставри.
Ама кой каквото си е надробил това ще си сърба.

Стъргач моя съвет е да се спасяваш по единично.Намери си някаква почтена работа например да береш ягоди в Англия или портокали в Испания щото Буци вече се е запътил към канала и едва ли му е до някакви гъзолизачи шипанзета като теб.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Публикувай отговор