Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
GreenForest
Мнения: 16
Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 5:26 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от GreenForest »

Моля хората ( ако се намерят такива ), които искат да ми влязат в положение по отношение на темата ми да ми пишат на ЛС.
Моят Път е да имам чисто сърце и да обичам всеки като самия себе си.
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от Californian »

GreenForest написа:Здравейте!
На 32 години съм, не съм семеен. Завършил съм стопанско управление - бакалавър, но не съм работил по специалността, което не значи че нямам опит и знания. Винаги съм работил неквалифицирана работа - в супермаркети, в цех за безалкохолни напитки, работа в склад, продавач-консултант и др. Имам средно ниво на познания по английски език. В днешно време вече почти всеки има компютърна грамотност както и аз, имам опит с аудио и видео софтуерни приложения, опит с графични редактори като фотошоп и др. различни програми.
Проблемът при мене е, че много заеквам и ми е много трудна комуникацията и досега винаги е трябвало неквалифицирана работа да работя, а тук в България от неквалифицирана работа се печели само колкото да не умреш от глад и за квартира. Не можеш да спестяваш за собствено жилище, за хубава кола, а просто работата е изключително несигурна и живееш ден за ден, което въобще не е приятно, даже бих казал е доста стресиращо и ужасно. Както всички знаем извън България от неквалифицирана работа се печели много повече, което дава съответно възможност за далеч по-големи спестявания и спокоен и сигурен живот. Желанието ми е да попадна на заможни и добри хора в Канада със собствен бизнес, които да разберат проблема ми и ако могат да ми подадат ръка и за които бих работил до края на живота си. Бих ги обичал като майка, баща, брат или сестра. Знам, че за някои звучи доста пресилено, но аз съм искрен човек и директно си казвам това, което ми е на сърцето. В Канада никой не познавам, а и в Европа нямам познати. Спрях се на Канада, защото навсякъде съм чел, че е най-добрата страна за живот за емигранти, а и по принцип. Ако остана в България не виждам никакво бъдеще, защото нямам собствено жилище и неквалифицираната работа тук е много несигурна работа, тоест не знаеш колко време ще се задържиш на работното място. Имам шофьорска книжка, кат. B. Знам, че е почти абсурдно някой да се навие, но аз съм длъжен да пробвам, защото става дума за живота ми.
Благодаря на всички и бъдете живи и здрави. Радвам се поне, че вие сте успели и че ви е хубаво.
Ако беше красива и умна жена, на драго сърце щях да ти помогна ;)
Че и аз съм ерген и ми трябва жена - дето да харесва хубавото време, многото слънце, плажовете и щастливите и усмихнати хора ;)
smt
Мнения: 257
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 2:26 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от smt »

Californian написа:
GreenForest написа:Здравейте!
На 32 години съм, не съм семеен. Завършил съм стопанско управление - бакалавър, но не съм работил по специалността, което не значи че нямам опит и знания. Винаги съм работил неквалифицирана работа - в супермаркети, в цех за безалкохолни напитки, работа в склад, продавач-консултант и др. Имам средно ниво на познания по английски език. В днешно време вече почти всеки има компютърна грамотност както и аз, имам опит с аудио и видео софтуерни приложения, опит с графични редактори като фотошоп и др. различни програми.
Проблемът при мене е, че много заеквам и ми е много трудна комуникацията и досега винаги е трябвало неквалифицирана работа да работя, а тук в България от неквалифицирана работа се печели само колкото да не умреш от глад и за квартира. Не можеш да спестяваш за собствено жилище, за хубава кола, а просто работата е изключително несигурна и живееш ден за ден, което въобще не е приятно, даже бих казал е доста стресиращо и ужасно. Както всички знаем извън България от неквалифицирана работа се печели много повече, което дава съответно възможност за далеч по-големи спестявания и спокоен и сигурен живот. Желанието ми е да попадна на заможни и добри хора в Канада със собствен бизнес, които да разберат проблема ми и ако могат да ми подадат ръка и за които бих работил до края на живота си. Бих ги обичал като майка, баща, брат или сестра. Знам, че за някои звучи доста пресилено, но аз съм искрен човек и директно си казвам това, което ми е на сърцето. В Канада никой не познавам, а и в Европа нямам познати. Спрях се на Канада, защото навсякъде съм чел, че е най-добрата страна за живот за емигранти, а и по принцип. Ако остана в България не виждам никакво бъдеще, защото нямам собствено жилище и неквалифицираната работа тук е много несигурна работа, тоест не знаеш колко време ще се задържиш на работното място. Имам шофьорска книжка, кат. B. Знам, че е почти абсурдно някой да се навие, но аз съм длъжен да пробвам, защото става дума за живота ми.
Благодаря на всички и бъдете живи и здрави. Радвам се поне, че вие сте успели и че ви е хубаво.
Ако беше красива и умна жена, на драго сърце щях да ти помогна ;)
Че и аз съм ерген и ми трябва жена - дето да харесва хубавото време, многото слънце, плажовете и щастливите и усмихнати хора ;)
Май твоя отговор е за друго място, в някой сайт за запознанства, калифорнийски! ;)
Федерална процедура-продължителност 18 месеца!
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от Californian »

смт, каква е тая дискриминация от тебе :devil:

Значи мъж може да поства за мъж, ама мъж за жена не, хахахха :devil:
smt
Мнения: 257
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 2:26 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от smt »

Californian написа:смт, каква е тая дискриминация от тебе :devil:

Значи мъж може да поства за мъж, ама мъж за жена не, хахахха :devil:
:D :D :rofl:
Федерална процедура-продължителност 18 месеца!
thriller
Изгонен от форума
Мнения: 129
Регистриран на: Нед Фев 28, 2010 4:42 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от thriller »

Този сайт се изврати напълно,чета и не вервам на очите си.Един си търси запознанство,втори гледах питаше дали ще мине с фалшива диплома :fubar: а трети пък търесха да се женят тука срещу :fubar: заплащане.Е не е истина!А колко хубави дискусии се образуваха преди време.
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от Californian »

thriller написа:Този сайт се изврати напълно,чета и не вервам на очите си.Един си търси запознанство,втори гледах питаше дали ще мине с фалшива диплома :fubar: а трети пък търесха да се женят тука срещу :fubar: заплащане.Е не е истина!А колко хубави дискусии се образуваха преди време.
Ми за съжаление не всички са щастливци и емигрират с жените си.
Аз като се сетя, че нарочно се разделих с приятелката ми в България, защото си мислех, че ще ми затрудни емиграцията.....сега ме хваща яд да ти кажа....
то не е лесно по тези ширини да си намери човек Българска жена. :)
А аз искам да запазя чисто Българския ген. :rofl:
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от ivandaman »

Californian написа: А аз искам да запазя чисто Българския ген. :rofl:
Изкърти радиаторите с тази декларация :)
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от cocose »

Californian написа:
thriller написа:Този сайт се изврати напълно,чета и не вервам на очите си.Един си търси запознанство,втори гледах питаше дали ще мине с фалшива диплома :fubar: а трети пък търесха да се женят тука срещу :fubar: заплащане.Е не е истина!А колко хубави дискусии се образуваха преди време.
Ми за съжаление не всички са щастливци и емигрират с жените си.
Аз като се сетя, че нарочно се разделих с приятелката ми в България, защото си мислех, че ще ми затрудни емиграцията.....сега ме хваща яд да ти кажа....
то не е лесно по тези ширини да си намери човек Българска жена. :)
А аз искам да запазя чисто Българския ген. :rofl:
Както са казали хората, на този свят всичко си има цена :), или по еврейски: безплатен обяд няма.
Ти си жертвал мобилност срещу безплатен секс....и сега си плащаш за това 8)
Иначе, щом си се разделил още БГ с твоята, то това означава че си се разделил.....сиреч даже и да не беше се разделил щеше да се разделиш и пак да си в начална позиция (бре, май съм пушил нещо, както викат местните :) )
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от myhata II »

Повечето българи не са добре с езика и не хващат дикишшш... ;) :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от pumpy »

cocose написа: Ти си жертвал мобилност срещу безплатен секс....и сега си плащаш за това 8)
Това за безплатния секс ми харесва, но реално и той никога не е безплатен, защото "безплатен обяд няма" ;)
Преди една две години познат от Монреал ми разправяше как се разхождал с една девойка из града и пред една витрина на магазин за обувки тя в прав текст му заявила, че ето този чифт ботушки ще му осигурят една сесийка с нея. До тук нищо лошо, само дето ботушките стрували 450 кинта без таксите и той й ги купил - просто не можех да повярвам, че човек може да е толкова загубен......
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от Californian »

cocose написа:
Californian написа:
thriller написа:Този сайт се изврати напълно,чета и не вервам на очите си.Един си търси запознанство,втори гледах питаше дали ще мине с фалшива диплома :fubar: а трети пък търесха да се женят тука срещу :fubar: заплащане.Е не е истина!А колко хубави дискусии се образуваха преди време.
Ми за съжаление не всички са щастливци и емигрират с жените си.
Аз като се сетя, че нарочно се разделих с приятелката ми в България, защото си мислех, че ще ми затрудни емиграцията.....сега ме хваща яд да ти кажа....
то не е лесно по тези ширини да си намери човек Българска жена. :)
А аз искам да запазя чисто Българския ген. :rofl:
Както са казали хората, на този свят всичко си има цена :), или по еврейски: безплатен обяд няма.
Ти си жертвал мобилност срещу безплатен секс....и сега си плащаш за това 8)
Иначе, щом си се разделил още БГ с твоята, то това означава че си се разделил.....сиреч даже и да не беше се разделил щеше да се разделиш и пак да си в начална позиция (бре, май съм пушил нещо, както викат местните :) )
Кокос това не го схванах много последното но като цяло си прав
Само за едно грешиш - ако не се бях разделял - щеше да дойде с мен жената ама тя беше от този тип
дето требе и за нея да мисли човек - пък аз съм мъж от прост тип - и не мога да мисля за няколко неща едновременно - а съм се съсредоточил в работата и професионалното развитие :D не че го имам де - но за идеята пък тя само щеше да ми пречи да се концентрирам - а сега като вече мога и да не се концентрирвам точно там имам и време за жени само дето то това не е баш оркестър пожелание и както ми беше лесно много намирането на жени в България така тука ми е трудно незнам защо явно културни различия де да знам
щеше да е готино жените за сериозни връзки да бяха нещо като продукт - но безплатен и когато човек реши да си вземе някоя по негов избор :P
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от ivandaman »

Калифорниан ако и пред жените сътворяваш такива свещенни простотии не се учудвай че не ти обръщат внимание.. :)
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от yahoo »

Californian написа:щеше да е готино жените за сериозни връзки да бяха нещо като продукт - но безплатен и когато човек реши да си вземе някоя по негов избор :P
Щом си почнал да мислиш, че всичко се купува с пари и то в супермаркетите Америка добре ти е преформатирала мозъка :D
smt
Мнения: 257
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 2:26 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от smt »

Californian написа:щеше да е готино жените за сериозни връзки да бяха нещо като продукт - но безплатен и когато човек реши да си вземе някоя по негов избор :P
Както за намирането на свястна жена, така и за всичко останало се иска усилие. :) Нима мислиш, че на жените им е лесно да намерят достоен мъж?! :lol: :)
Федерална процедура-продължителност 18 месеца!
Заключено