Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от Californian »

yahoo написа:
Californian написа:щеше да е готино жените за сериозни връзки да бяха нещо като продукт - но безплатен и когато човек реши да си вземе някоя по негов избор :P
Щом си почнал да мислиш, че всичко се купува с пари и то в супермаркетите Америка добре ти е преформатирала мозъка :D
Ами аз не правя разлика от американската идеология -
In God we trust.....and Wall street :inlove: :inlove: :inlove:
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от Californian »

smt написа:
Californian написа:щеше да е готино жените за сериозни връзки да бяха нещо като продукт - но безплатен и когато човек реши да си вземе някоя по негов избор :P
Както за намирането на свястна жена, така и за всичко останало се иска усилие. :) Нима мислиш, че на жените им е лесно да намерят достоен мъж?! :lol: :)

какво е точно това усилиер я ми обясни - тоест уикенда да хвана да отида до фитнеса да сложа 100 кила и ако успея да ги избутам ще получа свястна жена за подарък - така ли :P
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от roumensp »

Californian написа:
smt написа:Както за намирането на свястна жена, така и за всичко останало се иска усилие. :) Нима мислиш, че на жените им е лесно да намерят достоен мъж?! :lol: :)
какво е точно това усилиер я ми обясни - тоест уикенда да хвана да отида до фитнеса да сложа 100 кила и ако успея да ги избутам ще получа свястна жена за подарък - така ли :P
Когато сам схванеш какво е "усилието", тогава няма да си сам. ;)
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от John Smith »

Той "калифорниецът" помага много на жените за избора им.
Като му прочетат форумното творчество и голяма част го зачертават от списъка, предполагам. ;)
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от anxeli »

Отиди си до Бг за Великден, не се стискай ;). Църквите ще са пълни с достойни, сериозни жени. Дръж едно червено яйце и малко здравец и гледай как ще налитат :clap: ...
Циганите - на Сатурн !
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от Californian »

anxeli написа:Отиди си до Бг за Великден, не се стискай ;). Църквите ще са пълни с достойни, сериозни жени. Дръж едно червено яйце и малко здравец и гледай как ще налитат :clap: ...
:)

Ово е планът както се казва
още 4 години и малко ми останаха до гражданството
през това време съм свършил да си изплащам жилище или мъничка и скромна къщичка и
емигрирам към България на лов за жена за колкото време е нужно :rofl:
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от roumensp »

Californian написа:
anxeli написа:Отиди си до Бг за Великден, не се стискай ;). Църквите ще са пълни с достойни, сериозни жени. Дръж едно червено яйце и малко здравец и гледай как ще налитат :clap: ...
:)

Ово е планът както се казва
още 4 години и малко ми останаха до гражданството
през това време съм свършил да си изплащам жилище или мъничка и скромна къщичка и
емигрирам към България на лов за жена за колкото време е нужно :rofl:
Ти май си търсиш жена, която повече ще се интересува от гражданството ти, отколкото от теб. :D
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от Californian »

roumensp написа:
Californian написа:
anxeli написа:Отиди си до Бг за Великден, не се стискай ;). Църквите ще са пълни с достойни, сериозни жени. Дръж едно червено яйце и малко здравец и гледай как ще налитат :clap: ...
:)

Ово е планът както се казва
още 4 години и малко ми останаха до гражданството
през това време съм свършил да си изплащам жилище или мъничка и скромна къщичка и
емигрирам към България на лов за жена за колкото време е нужно :rofl:
Ти май си търсиш жена, която повече ще се интересува от гражданството ти, отколкото от теб. :D
:D Нямам против стига да е физически много красива и здрава без здравословни - физически или психически отклонения и годна за репродукция
отделно тези данни и минимум да има поне бакалавър и така

Тука има сайтове в Калифорния да си избираш жени по параметри от която си поискаш страна :rofl:

Чувствам се като детенце в магазин за играчки :rofl:

Ако толкова не успея сам - поръчвам си една жена по каталог от България и така

А най-хубавото тук е че при брак в щатите на жените им се дава 3 годишна зелена карта която е обстоятелствена - тоест ако мъжа не е доволен си връща жената естествено стига да няма деца

Както се казва Американската имиграционна политика - измислена от мъже за мъже :rofl:
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от roumensp »

Californian написа:
roumensp написа:
Californian написа: :)

Ово е планът както се казва
още 4 години и малко ми останаха до гражданството
през това време съм свършил да си изплащам жилище или мъничка и скромна къщичка и
емигрирам към България на лов за жена за колкото време е нужно :rofl:
Ти май си търсиш жена, която повече ще се интересува от гражданството ти, отколкото от теб. :D
:D Нямам против стига да е физически много красива и здрава без здравословни - физически или психически отклонения и годна за репродукция
отделно тези данни и минимум да има поне бакалавър и така

Тука има сайтове в Калифорния да си избираш жени по параметри от която си поискаш страна :rofl:

Чувствам се като детенце в магазин за играчки :rofl:

Ако толкова не успея сам - поръчвам си една жена по каталог от България и така

А най-хубавото тук е че при брак в щатите на жените им се дава 3 годишна зелена карта която е обстоятелствена - тоест ако мъжа не е доволен си връща жената естествено стига да няма деца

Както се казва Американската имиграционна политика - измислена от мъже за мъже :rofl:
Предполагам знаеш, че Калифорния е "Community property" щат. Прочети по-добре относно "Community property", припомни си и тоя пост на ablood, и след това си свободен да продължиш с детските ти мечти за "поръчка по каталог". ]:)
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от anxeli »

Тази тема се превърна в "Някоя Жена от Бг Да Подаде Ръка На Калифорниеца" ...
След 4 години |(
Циганите - на Сатурн !
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от roumensp »

Californian написа:... тоест ако мъжа не е доволен си връща жената естествено стига да няма деца
Това е възможно само ако си пазиш receipt-а. :rofl:
anxeli написа:Тази тема се превърна в "Някоя Жена от Бг Да Подаде Ръка На Калифорниеца" ...
След 4 години |(
Освен ако не размисли и приеме съвета ти за червеното яйце и здравеца. :clap:
thriller
Изгонен от форума
Мнения: 129
Регистриран на: Нед Фев 28, 2010 4:42 pm

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от thriller »

anxeli

Учудва ме факта как без никаква свян богохулстваш.Не това не е шега,доброто ми православно възпитание се гневи от постове като твоя.Да чуеш такива думи и то от жена?Започвам да се замислям до каква степен годините прекарани зад океана могат да промият съзнанието на един човек.Това честно казано ме плаши.Не бих искал да разсъждавам като теб след 4-5 години прекарани там.Иксрено вярвам,че ти не си мерило за поведението на болшинството сънародници зад океана и по-скоро си изключение.Ужасяващо е колко простотия може да се излее в един форум.Ако по този начин си избивате напрежението е разбираемо,всеки изтъпява по някога.Но ако това мислене е в нормалното ежедневие е вече лошо.
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от azzura »

хората се майтапят бе трилър, какво толкова :D
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от ivandaman »

@thriller

Религиозните фанатици имате една обща черта и тя е че нямате никакво чувство за хумор..

Lighten Up FGS..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Някой От Канада Може Ли Да Ми Подаде Ръка ?

Мнение от anxeli »

Бате, аз съм прагматичен, агностичен атеист ;).
Здравеца е найс тач, ок, айде със здраве :lol:!
Циганите - на Сатурн !
Заключено