За какво да внимаваме на шофьорския изпит!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Публикувай отговор
Аватар
milly
Мнения: 376
Регистриран на: Нед Авг 07, 2011 5:11 pm

Re: За какво да внимаваме на шофьорския изпит!

Мнение от milly »

колко въпроса има на теоретичния изпит и на колко грешни отговора имаме право, за да се счита взет?
Ce n'est pas en écoutant qqn parler que l'on évolue. C'est en agissant et en vivant des expériences.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: За какво да внимаваме на шофьорския изпит!

Мнение от optics »

Някой има ли сниман изпитния протокол за БиСи ?
Не помня дали е пускан във форума преди. ТЪрсих с търсачката но нищо не намерих. Помня че аз съм пускал протокола за Онтарио, но за БиСи не помня имаше ли, а сега ми трябва.
Благодаря !
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
bibo
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Авг 22, 2013 2:26 pm

Re: За какво да внимаваме на шофьорския изпит!

Мнение от bibo »

milly написа:колко въпроса има на теоретичния изпит и на колко грешни отговора имаме право, за да се счита взет?
Взех теоретичния изпит на SAAQ в края на февруари 2015. Изпитът се състоеше от три части. Две - с по 16 въпроса и една - с 32. За да се мине успешно всяка част, трябва да се отговори вярно на 75% от въпросите в нея. Т.е. имате право съответно на максимум 4 и 8 грешки за секция. В случай на провал, на следващия изпит ще ви изпитват само на секциите на които сте се издънили. Т.е. няма да ви изпитват отново на успешно минатите секции. Това последното е съгласно обясненията в началото на изпита. Няма как да го потвърдя от собствен опит, защото минах успешно от първи път.

Успех!
DCS - 25.10.2011
Визи - 25.10.2013
Полет - 25.08.2014
Публикувай отговор