Landing and immigration services

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
zita
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Май 27, 2007 9:11 am

Landing and immigration services

Мнение от zita »

Здравейте,
сигурна съм че вече се е писало по темата, но все пак ето и моят въпрос:

След няколко дни летим от БГ за Ванкувър през Торонто. На летището в Торонто ли ще трябва да минем през имиграционните служби или при кацането ни в Ванкувър?

Благодаря предварително на тези, които ще се включат!
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Доколкото знам, на първото Канадско летище, на което кацнете, така че в Торонто. Приятен полет :D
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

таака е, защото ти просто няма как да минеш, веднага след паспортното като ти видят визата и ще те "пренасочат" елегантно към Имигрейшъна за проверчица :D Носете повече парици и няма се плашите :wink: Е най много от дъжда във Ванкувър де :wink:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Хаха, вярно, вземете си чадър или направо дъждобран :wink: В ръчния багаж чадър може ли или се счита за опасно? :roll:
Аватар
ZanzibarHero
Мнения: 819
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 8:55 pm

Мнение от ZanzibarHero »

И да не вземете да вадите парите, за да докажете сумата, с която пристигате. Ще разсърдите много митничарите - те ви вярват безпрекословно.
Аватар
prase
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 1:26 pm
Местоположение: Островът на прасетата

Re: Landing and immigration services

Мнение от prase »

zita написа:
След няколко дни летим от БГ за Ванкувър през Торонто. На летището в Торонто ли ще трябва да минем през имиграционните служби или при кацането ни в Ванкувър?
Ако това е само междинно кацане и продължавате със същия самолет - документите ще ви ги обработят във Ванкувър.
Ако ще сменяте самолета с такъв по вътрешната линия Торонто-Ванкувър и си взимате багажа, ще се срещнете с имиграционните в Торонто.
По-добре доволна свиня, отколкото недоволен човек?
zita
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Май 27, 2007 9:11 am

Re: Landing and immigration services

Мнение от zita »

Благодаря на всички за отговорите!
Остава само да се надяваме, че ще можем да излетим от БГ, защото с тия мъгли и поледици и аз вече не знам :-)

Успех и бъдете здрави!!!!!!!!!!!!
Публикувай отговор