Standart i sredna klasa dohodi v Canada

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Stoni написа: Мир ще има, само когато всички Ви осветят прожекторите и се разграничите от извършителите на престапления ясно и категорично.
Инак няма мърдане, за наше съжаление и наша сметка в името на ИСТИНАТА.
Това са глупости Стони, и ти като човек който е наясно със "системата" а това означава,че би трябвало да е наясно с много неща би трябвало да знаеш,че съм прав!
Пълни глупости!
Аз също съм от стара комунистическа фамилия.И какво от това?
Обаче мангизите не са при нас.
Ако бяха знаеш ли през къде щеше да ми е,че ще ми отвориш досието и ще лъсне истината?
Само си плямпате......................
Док...........
TROUBLEMAKER
Stoni

Мнение от Stoni »

Док,
ще ти го обясня първосигнално с въпрос 8)

Представи си:
Ние стеб сме познати и имаме много общи познати
Ти защо би счупил главата на жена си?

- за това, че е преспала със Стони преди да я познаваш, но ти знаеш от нея за това още на 10.11. - 3-я ден след като сте се запознали на площада

- за това, че след като някога е преспала със Стони ти разбираш от мен сега този да речем факт.

Бързам да ти кажа, че тук става въпрос за доверие и докато няма такова няма да има и онакова.
Парите са там, където днес ги е сварил денят и нямам против да си останат при тези, при които ще знам, че са, знам кои са, знаем как ги имат, остава им да могат да си ги задържат.Времето не може да се върне но времето не е сършило има още безкрай...
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Мнение от bbb »

Stoni написа:Любо,
приятелю те сами няма да влязат никаде, някой трябва да им помогне, но преди това трябва да се изровят плъховете да ги посочим с показалец.
Аз не съжалявам, че съм тук, но майка ми никога няма да ми прости, че съм я оставил сама и се разболя от рак а истинските виновници, за мъките и плават с яхти и ме наричат ЛУЗЕР.

Отваряне на досиетата и ще цъфнат плъховете, които окупираха кораба, а преди това и душите на екипажа.Пълна лустрация, тотална лустрация и ясно разграничаване на наследниците им от тях инак и те зад борда, но зад борда на планетата, та да нямат възможност да се върнат.

Стони, ти като участник във "възродителния процес", няма начин да не си бил от партийните другари.Тая толкова "важна" мисия е била поверена в ръцете на най-усърдните и най-предани членове.:)
Крадецът вика "дръжте крадеца".


ПС.Кой по-горе каза слънчогледи?
:lol: :lol: :lol:
Стойте далече от прожекторите.После ще е късно. :) :) :)
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Мнение от Godis »

Ха, че той Стони бил ли е изобщо в службите ?
Stoni

Мнение от Stoni »

Не не съм бил партиен член, въпреки, че когато ми предлагаха да стана, отказах а мотивите ми бяха други.
Никога не съм бил толкова важен...
Познавам много участници, които не бяха партийни членове, някои и до днес смятат, че това е било правилно решение...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Да бе забранено било да се плаща в германски марки и дуги валути :D Да ама не ,Батето е работил на такова место където официално се плащаше с всякакъв вид западна валута ,но не и с български лев. :D Даже си имахме съвсем официално разрешена кутия Данке шойн в която бабите туристки си оставяха благодарноста в националните си валути,която се разпределяше на целия персонал.Даже по едно време някоя я беше откраднал. 8)
А що се отнася дали е бил разработван и вербуван Батето,ДА разработван и вербуван беше всяка вечер от едни по специални служби дето не пишат прави,то и заради това Батето се ожени късно и впоследствие му се налагаше да изписва кофи с мастило. :D :D :D
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Мнение от Godis »

Стига сте си тровили живота със спорове за неща за които повечето сме чели но не сме участвали. Всичко е история, а историята се пише от победителите.
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Canada

Мнение от hullboy »

Zdraveite

Az veche sam mnogo obarkan v tazi tema. Jovani ne bil v parvia a vtoria eshalon na tezi s privilegiite. Gluposti ne pravil kato tezi ot parvija eshalon no za tova pak bil inteligenten.

Stoni mai ne e bil politsai. No znae v detaili kak stojat nestata v starata sistema.

Bateto bil barman ma mjasto kadeto ne se plastalo s BG leva a samo vav valuta, vecher bil verbuvan i razrabotvan ot razni madami v legnalo polozenie i zatova kasno se ozenil.

Po goljama kasha ot tazi tema ne znam da ima vav foruma.

Hullboy


Ne znam kakvo da mislja veche
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Re: Canada

Мнение от Doktora »

hullboy написа:
Po goljama kasha ot tazi tema ne znam da ima vav foruma.

Hullboy


Ne znam kakvo da mislja veche
За да се оправят нещата първо трябва хубаво да се разбъркат.
Не ви ли се струва,че омръзнахте на хората с философиите си за средната класа в каНатско?
И съвсем нормално разговорите избиват в друга посока.
По-интересна.
На мен лично ми е по-гот да чета за нощните опити за вербовка на Бате то отколкото...................аре да не казвам,че да не се засегне някой пак.
В живота няма празно и той винаги запълва тези ниши от които има нужда.Така става и с тая тема в момента.
Се ла ви...............
Док................
TROUBLEMAKER
Stoni

Мнение от Stoni »

bateto написа:Да бе забранено било да се плаща в германски марки и дуги валути :D Да ама не ,Батето е работил на такова место където официално се плащаше с всякакъв вид западна валута ,но не и с български лев. :D Даже си имахме съвсем официално разрешена кутия Данке шойн в която бабите туристки си оставяха благодарноста в националните си валути,която се разпределяше на целия персонал.Даже по едно време някоя я беше откраднал. 8)
А що се отнася дали е бил разработван и вербуван Батето,ДА разработван и вербуван беше всяка вечер от едни по специални служби дето не пишат прави,то и заради това Батето се ожени късно и впоследствие му се налагаше да изписва кофи с мастило. :D :D :D

Въпроса Батка е като какъв си работил (длъжност посочи)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Stoni написа: Въпроса Батка е като какъв си работил (длъжност посочи)
Не знам какво е работил Батката, ама раздуването на лакардии от всякакъв мащаб и позиции адски му се отдава. :lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Барман Стони. :D и ОТЗ/отговорник търговска зала/ :D ,така поне пише в трудовата ми книжка. :D
Джокер:под български флаг в чужди териториални води. :D
Други въпроси,че много ми отива да разтягам лакардиите. :D
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

:rotfl: брех тази тема продължава да е весела..
Stoni

Мнение от Stoni »

Батка, преди да започнем с разпита, провеждаме лека разузнавателна беседа 8)

На предната страница попитах, за нещо което един барман, който наистина е подяждал системата, няма как да не знае.Кой беше най трудния проблем за решаване, след всички финтове, номера и хватки в края на смяната?
Кое веществено доказателсво, нямаше къде или беше много трудно да се укрие :?:
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Doktora написа:
Stoni написа: Мир ще има, само когато всички Ви осветят прожекторите и се разграничите от извършителите на престапления ясно и категорично.
Инак няма мърдане, за наше съжаление и наша сметка в името на ИСТИНАТА.
Това са глупости Стони, и ти като човек който е наясно със "системата" а това означава,че би трябвало да е наясно с много неща би трябвало да знаеш,че съм прав!
Пълни глупости!
Аз също съм от стара комунистическа фамилия.И какво от това?
Обаче мангизите не са при нас.
Ако бяха знаеш ли през къде щеше да ми е,че ще ми отвориш досието и ще лъсне истината?
Само си плямпате......................
Док...........


bateto Пуснато на: Пон Авг 14, 2006 2:59 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Да бе забранено било да се плаща в германски марки и дуги валути Да ама не ,Батето е работил на такова место където официално се плащаше с всякакъв вид западна валута ,но не и с български лев. Даже си имахме съвсем официално разрешена кутия Данке шойн в която бабите туристки си оставяха благодарноста в националните си валути,която се разпределяше на целия персонал.Даже по едно време някоя я беше откраднал.
А що се отнася дали е бил разработван и вербуван Батето,ДА разработван и вербуван беше всяка вечер от едни по специални служби дето не пишат прави,то и заради това Батето се ожени късно и впоследствие му се налагаше да изписва кофи с мастило.


Daaa ot do tyka napisanoto ,kato gledam niakoi hora vazdishat po KOMYNIZMA !!!!!!
Veche se razbra koi kakav e ,razgovorite po temata veche sa izlishni :)
Kakto kazva Geeka ,Kyba i Severna Koreia vi ochakvat s otvoreni obiatia !!!:)
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Заключено