Internet w Winnipeg

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
gogo
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:18 pm
Местоположение: Winnipeg

Internet w Winnipeg

Мнение от gogo »

Bih iskal da uznaq neshto poweche za wyzmojnostta da se polzwa internet w bibliotekite i drugi obshtestweni uchrejdeniq: koj ima dostup, kakwo e rabotnoto wreme, zaplashta li se nqkakwa taksa, golqm li e napliwyt i t.n. Shte wi byda blagodaren, ako mi dadete nqkakwo info.

Bydete zdrawi i kysmet!
Аватар
No667
Мнения: 806
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:33 pm
Местоположение: Winnipeg,MANITOBA

internet

Мнение от No667 »

Ima v Winnipeg edin International Center,tam hodiat imigrantite i ima komputri i internet i moje da polzvash bezplatno po 1 chas na den,ako niama hora moje i poveche.
Za drugi mesta ne znam,komputri nastaro za 300-350$ sum gledal oferti v magazini za vtora upotreba na komtutri.
Internet moje da si prekarash barz za dobra cena.
Snimki MANITOBA:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/

Snimki Toronto i Niagara:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/Canada/


-------------------------------------------------------
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

hi i ot men, Gogo!

ne se shashkay, ima navsyakade v Canada v the public libraries free net za po edin chas, a ako se zapishesh v universitet, tam pak mojesh na poraziya da stoish v neta bezplatno kolkoto si poiskash, ako edin chas ne ti stiga :lol:
Eurocanuck umrya da znaesh, na negovo myasto se poyavih az Canuck.
Kade se zagubi ti be bratche? Sorry, che veche ne vlizam v chata, ama nyama kak, pochnah diplomnata, :lol:
Good luck! :lol:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
gogo
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:18 pm
Местоположение: Winnipeg

Мнение от gogo »

Blagodarq ti, No667!
Hi, Canuck!
Wsushtnost, ti moje bi se doseshtash zashto pitam za interneta wyw Winnipeg :wink: . Blagodarq i na teb za infoto.
Da, w posledno wreme ne mojem da se zasechem w chat rooma, no az redowno prowerqwam foruma za neshto interesno i wijdam, che aktiwnostta ti tuk ne e postradala ot lipsata na wreme pokraj diplomnata rabota :D. Az tuk redowno popyrjam nashite poshti :x . Weche 17-ti den ne sum poluchil obratna razpiska i ne znam dali pismoto mi e polucheno wyw Wiena...Nqma znachenie, towa e "bql kahyr".

Jelaq na teb i na wsichki ostanali zdrawe i kusmet!
Заключено