za statiata - pokanvane na rodnini/gosti

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

za statiata - pokanvane na rodnini/gosti

Мнение от KolioBalkanski »

"Интервюиращата разполага с досието на канещия, сверява всички отговори и при несъответствие или премълчаване - отказва виза. "

Mnogo me interesuva kakvo e tova dosie i koi e pisal tazi statia i do kakva stepen tova tvardenie e bazirano na fact.
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

aide de, nikoi li ne znae

Мнение от KolioBalkanski »

??? :idea:
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

Два пъти съм си правил канадска виза и да знаеш така си е - задаваха ми въпроси за неща, който не съм описвал. Има се предвид, че този, който те кани, е Landed Immigrant или Citizen и има досие в имиграционните по един или друг случай. Не е добре да премълчаваш или още повече да лъжеш. От опит знам - задават оплетени въпроси с уловки. Ако има несъответствия, по-дорбе да имаш готово логично обяснение, защото със сигурност ще те питат (несъответствие на имена, несъответствие на адреси, работи и пр.).
Заключено