Бети от Булгария сцепи мрака

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от newcomer »

кат я гледам таз атанаска от клипа си спомням за кебекските девойки дето само пийене и х.й са им в главите и изписани по устите.
едно към едно ше каже човек,че нас и кебеката една майка ни е раждала.
и на тамошните миндили подобно на наще нищо човешко не им е чуждо
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от newcomer »

нащо Бети кака Бистра :D :rofl:
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

newcomer написа:нащо Бети кака Бистра :D :rofl:
Да, ще ти се, ама нъц!...Добре че някой изплю най-сетне камъчето за целта на тази тема...Откога го чакам! |-)
Лошото е за некои шизи анализатури, че не фаща. :P
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от myhata II »

newcomer написа:нащо Бети кака Бистра :D :rofl:
:*
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от newcomer »

атанаска дава интервю
http://www.blitz.bg/news/article/286953"
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

Като гледам кой и е най-големият критик...Евгени Минчев, незнайно за мен, защо лорд???
Направо си мисля: "Присмял се хърбел на щърбел!"
Иначе в общи линии е съвсем права:
Атанаска от Павликени: В България се пробива с простотия...колкото и да е жалко.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от newcomer »

Bistra написа:Като гледам кой и е най-големият критик...Евгени Минчев, незнайно за мен, защо лорд???
Направо си мисля: "Присмял се хърбел на щърбел!"
Иначе в общи линии е съвсем права:
Атанаска от Павликени: В България се пробива с простотия...колкото и да е жалко.
бети,кат ви гледам двете сте си лика прилика като два стръка иглика

трябва се гордееш,че си нашто форумно бети
и ние те обичаме такава каквато си
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
Шай Зе
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Авг 29, 2014 3:08 pm

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Шай Зе »

Bistra написа:Евгени Минчев, незнайно за мен, защо лорд???
етти, бе, маменце. чети да се образуваш. и го знам още преди 15г. поне.

Искате ли да станете Лорд , Барон или Граф? Лейди, Баронеса
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

Благодаря! :inlove:
Значи всеки педал може да се пише благородник и да дава компетентно мнение за тоя и оня. Е, мирси! Аз ще си остана обикновена селянка от Сейнт Катрин. :party: :lol:
Инак, съвсем сериозно...Като и гледах последното интервю, направо си обърнах мнението на 180 градуса. Простоватичка е, да, но не е ненормална и в това, което казва има много истина за съжаление...Та в този стил на мислене, когато си анонимен е много лесно да даваш оценки кой е прост и кой не...Знае ли човек и ти какъв анцуг си, ама може ли да ти каже някой, пък и ти смееш ли да питаш?! ;)
Един скокна вече до небесата като му залепих истината като гербова марка на челото, ама нейсе!
Тоя дето я плаши с пръчката не и бил гадже. Тя може би и затова се смее, не е добра актриса. Уф, отдъхнах си! Реших, че българските мъже съвсем са оскотели. :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

Ето, защо Атанаска е абсолютно права, макар че и се подигравате.
И до ден днешен не разбирам, защо възмущението ми спрямо родната сладкарска промишленост срещна преди година толкова смях и подигравки?
Същевременно фокусът на темата е изместен много встрани - едно безобидно цигане се кълчи пред камера и се гордее, че е българче. Що пък не, аз питам, като в днешно време това се оказва нещо съвсем нормално?
Имаме 7-годишна дъщеря

и случайно пуснах този канал. Чашата преля, защото поздравиха деца с тази песен, не че не са я чували, но специално ги поздравиха точно с тази песен. Поздравявам гореизброените институции точно с тази песен, за да се уверя, че живеем в една и съща държава и че виждаме едни и същи неща, които се случват.

Песента сама по себе си не представлява проблем, не е по-различна от която и да е друга простотия, която се излъчва. Артистите в нея се барат и се мятат за пари, така както ние вършим своята работа, за да получим пари.

Проблем е обаче че поздравяват децата с тази песен, сякаш ни се подиграват.
Положението е толкова зле, че няма проблем да го направят дори по телевизията. Парите, които харчим, за да пазаруваме продуктите от рекламите, помагат за промиването на мозъка на нашите деца. Ние дори си плащаме, за да може децата да подражават на някакви объркани герои.

Проблем е, че няма какво да бъде контрапункт на тази песен, просто няма нищо друго или просто не го излъчват по телевизията или радиото толкова често. Проблем е, че когато бомбардират децата ни с тази помия, те няма какво друго да изберат: когато превключим канала, те ще видят чалга с две момичета с пластични операции, които се целуват и промотират секс за пари и за една нощ. Когато превключим канала, децата ще видят двама мъже, които се обичат и ще се оженят. Когато превключим канала, те ще видят същество от трети вид, което печели Евровизия. Лъвчето от Лайън Кинг издиша SEX, а на обложката на Аладин има пенис.

Когато едно нещо се натрапва и повтаря многократно, без да има контрапункт, а просто мълчаливо съгласие или одобрение, то се превръща в СОЦИАЛНА НОРМА, МОДЕЛ НА ПОДРАЖАНИЕ. СОЦИАЛНО ПРИЕМЛИВО СТАВА ДА СЕ МЯТАШ И ДА СЕ БАРАШ И ДА СЕ ДРУСАШ И ДА СЕ ПУКАШ. На известните личности им се плаща, за да промотират определено поведение или продукт, защото хората и децата включително искат да им подражават и да са “готини”. Корпорациите пускат реклами по телевизията, защото всички гледат телевизия и тяхната реклама ще влезе в мозъците на всички. В този смисъл телевизията и известните личности възпитават и утвърждават СОЦИАЛНО ПРИЕМЛИВ модел на поведение. СОЦИАЛНО ПРИЕМЛИВИЯТ МОДЕЛ НА ПОВЕДЕНИЕ формира действителността.

Няма значение дали децата ни растат с достойно възпитание, когато затворят вратата на дома, те се озовават в СОЦИАЛНО ПРИЕМЛИВАТА действителност и трябва да се справят с нея. Или трябва да се претопят в тази действителност, или да я отрекат. Кое е по- лесно и ВЕРОЯТНО да стане?

Изкуството отразява действителността, телевизията я утвърждава и показва тенденциите, съобщава какво е модерно и актуално.
Тъжно и смешно е да се мяташ и да се бараш
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от optics »

Точно си е тъпа патка каквато и в ролята. Журналистката в Павликени е много по-оправна отколкото тази в студиото. Явно наистина по-простите прогресират повече.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

Ето го Робин Худ на 21 век, а вие така да ги плюете...Лоши били, прости, цепели мрака!
Агджа Шакир: Цял живот крада от богатите и давам на бедните
Ама с това си изказване не носи ли гордо морала на кой да е шумкарин? Венсеремос!... М-Не, много го принизих, май?!?!...Според мен е използувал за първообраз Жан Валжан за да си извае така характера.... :D
Да откраднеш за благотворителност. Хвала на таквиз люде, хвала! Мухич, тоя ти е именит съгражданин. Трябва да си горд. Справедливостта ще възтържествува! :party: :rock:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от roumensp »

Bistra написа:Ето го Робин Худ на 21 век, а вие така да ги плюете...Лоши били, прости, цепели мрака!
Агджа Шакир: Цял живот крада от богатите и давам на бедните
Ама с това си изказване не носи ли гордо морала на кой да е шумкарин? Венсеремос!... М-Не, много го принизих, май?!?!...Според мен е използувал за първообраз Жан Валжан за да си извае така характера.... :D
Да откраднеш за благотворителност. Хвала на таквиз люде, хвала! Мухич, тоя ти е именит съгражданин. Трябва да си горд. Справедливостта ще възтържествува! :party: :rock:
Нек'ъф задигнал с чук 100 лева и купил вафли за циганетата - супер новина ! Българските медии цепят мрака. :D
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от Bistra »

roumensp написа:Нек'ъф задигнал с чук 100 лева и купил вафли за циганетата - супер новина ! Българските медии цепят мрака. :D
Е, ти пък! Такива са възможностите на българската журналистика. :wasntme: После обикновените хора ни били виновни, че са прости. Ами като няма от кого да взимат пример.
Я, виж тая "титанка" как е защитила споменатото по-горе парче!
АЛБЕНА ВУЛЕВА ИЗРИГНА ЗА КРИСКО! Вижте какво изля тя в нета за рапъра!
Все едно слушам Бъзик 11...същите възрастови комплекси :sweat:
Албена Вулева написа:Обаче, ако прочета още един литературен анализ на текста на дуета му с Мария Илиева ще се „самообеся безкрайно“…
Ами, а де, откога го чакаме! :y: :rock: :party:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
scoubidou
Мнения: 230
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 9:25 am
Местоположение: Montreal

Re: Бети от Булгария сцепи мрака

Мнение от scoubidou »

Bistra написа:
Албена Вулева написа:Обаче, ако прочета още един литературен анализ на текста на дуета му с Мария Илиева ще се „самообеся безкрайно“…
Ами, а де, откога го чакаме! :y: :rock: :party:
Не обичаш конкуренцията май. :rofl: :rofl: :rofl:
Публикувай отговор