Standart i sredna klasa dohodi v Canada

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

:dance: :dance: :dance: :beer2:
Е т'ва е Джовани :wink: !
Дано да се обади момичето, да свърши форума поне една добра работа :lol: !
Циганите - на Сатурн !
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Мнение от jovani »

И хайде като сме тръгнали - искам да се извиня на някои от момичетата, които ми изпратиха имейл адреси преди, че не съм им писал, но бях много зает и имах други предвидени и непредвидени излизания насам-натам. Както знаете "лесно приказка се разказва, трудно работа се върши"...
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

тази тема има шанс да строши всички форумни рекорди по дължина :)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

jovani написа:И хайде като сме тръгнали - искам да се извиня на някои от момичетата, които ми изпратиха имейл адреси преди, че не съм им писал, но бях много зает и имах други предвидени и непредвидени излизания насам-натам. Както знаете "лесно приказка се разказва, трудно работа се върши"...
Искам само да кажа, че не съм била от тези момичета, които са си изпратили мейла на джовани тогава, но сега с удоволствие бих го направила, защото виждам, че това е едно много сериозно момче, което има подходящо минало (подкрепено с подходящи роднини), убедително настояще (изразено в материални ценности) и светло бъдеще (подсказвано от големите му познания в некой области и добрата му воля да ги развива) :lol: :lol:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Мнение от jovani »

Ще приема с удоволствие имейла ти, Кримон и ще ти отговоря с моя, подкрепен със снимки... :)
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Stoni

Мнение от Stoni »

Джолани,
За това ли така коварно ме нападна и изписа цяла страница срещу мен, бедния милиционер, за да ми отнемеш приятелката Йо.
Йо искам да ми кажеш веднага имаш ли намерение, да си имате нещо общо, щото според мен може да сте много роднина, братче и сестриче :cry: :beer: :beer: :beer: :wink:
Stoni

Мнение от Stoni »

anxeli написа::dance: :dance: :dance: :beer2:
Е т'ва е Джовани :wink: !
Дано да се обади момичето, да свърши форума поне една добра работа :lol: !
Ти ся кво, нямаш ли си друга работа :D :beer:
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Мнение от jovani »

Еми аз чаках, чаках някой да го реши проблема, и накрая не изтърпях - то сърце юнашко трае ли?
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Stoni

Мнение от Stoni »

И ся кво решен ли е проблема ще си откачваш ли звената или кво?Щот там е проблема "конекшъна" и неясното разграничаване от извършителите на престъпления.Докато това не стане с ясна и точна позиция, няма да тръгне нищо, имам предвид "тръгне"в започване на търсене на решение.
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Мнение от jovani »

Засега няма данни, но дори и да имаше, не бих ви казал (започнах да звуча като Стони). Дори обекта да се намира в Монтреал съм готов да пожертвам следващият уикенд, в който така или иначе няма какво да правя. От една вечеря глава не боли, дори и да няма последствия.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

sasho71 написа:тази тема има шанс да строши всички форумни рекорди по дължина :)
По-интересното е, че тази тема чупи не само рекорда по дължина ами и други такива, мухахахахахахахахахаха. :lol: :rotfl: :rotfl:
Stoni

Мнение от Stoni »

Какви жертви пак си замислил бе, Вие жертви и при дишането ли давате :lol: :?:

Гика,
остави го Му да почива стига го вика, дадох му награда от 1000 донги и сигурно се е запилял някъде с други агенти :D :D :rotfl:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

MrGeek написа:
sasho71 написа:тази тема има шанс да строши всички форумни рекорди по дължина :)
По-интересното е, че тази тема чупи не само рекорда по дължина ами и други такива, мухахахахахахахахахаха. :lol: :rotfl: :rotfl:
важното е да има стандарт в Канада, а пък доходите може и да не са средни :lol: :lol:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Мнение от jovani »

Абе то от много столове да не паднеме само на земята, че и това ми се е случвало :))))
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Мнение от jovani »

Понеже никой не иска да пише за репресиите на комунизма (аз си чакам де), да попитам Анксели как е тези дни, как се чувства?
Не я познавам лично, но е един добър пример за интелигентен човек в този форум. Впрочем по едно време бях много учуден, че повечето от дамите във форума показваха перманентно, поне според мен, усреднено по-вискоко IQ от средното за господата - започнах даже да си мисля, че някои известни изследвания в тази област не са дали коректни резултати - другото обяснение е, че във форума не пишат най-добрите представители от мъжки пол (говоря за усреднена оценка, а не за индивидуална такава).
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Заключено