Визите за САЩ е възможно да отпаднат

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Pepon написа:/1паунд ~ 2С$/.
Пепоне, с това закръгляне на курса (типично за инженерната мисъл от ВМЕИ), дето си го направил могат да се изкарат на хартия бая милиони. Иначе в момента GBP/CAD ~ 1.86 :lol:
Pepon
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 10:06 am
Местоположение: Somewhere Out There

Мнение от Pepon »

Това съм го закръглил с цел, щото гастербайер за 1 месец не се ходи:

http://ca.finance.yahoo.com/q/bc?s=GBPC ... z=m&q=l&c=

Трябва да си напълно сляп за да не видиш, че през последните 5 години над 80% от дните курса е над 2С$/GBP.
"You can always count on Americans to do the right thing. After they've tried everything else."

Winston Churchill
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Pepon написа:Това съм го закръглил с цел, щото гастербайер за 1 месец не се ходи:

http://ca.finance.yahoo.com/q/bc?s=GBPC ... z=m&q=l&c=

Трябва да си напълно сляп за да не видиш, че през последните 5 години над 80% от дните курса е над 2С$/GBP.
Пепоне, какво е било в последните пет години няма никакво значение за твоя гастербайтер. Все ми се струва, че за него е далеч по-важно какво тепърва ще става в близките месеци. :lol:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

За мен е добре повишението на курса на хамериканския долар .От ден на ден пИчеля все по вече еуро ей така докато си почивам. :lol:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Бате, заеби ги тия пари, бръмна ми главата да ви слушам как си баете за пари.
Кажи за кожите.
Фчера една мома ми беше на гости и сподели че си бил много палаф, били сте еди каде си и ти си и пуснал ръка :-)
Тя обаче ти отказала ...
:beer: :beer: :beer:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

тфа не може да бъде.при мен откази няма ,явно момата се е объркала с някой друг,а това кинтите ми са последната грижа,аз само ги хвърлям в очите на слепите за да им гледам сеира. :D
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Фърли малко и насам :-)
А за момата си е бая истина (ако става въпрос за тебе се пак де, каза че кандидата бил нещо като главатар на бригада за боядисване коато работи на черно, той само сабирал маното и си фъртял синджирчето) ...
:beer: :beer: :beer:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

тия камъни не ми ги хвърляй в мойта градина.мойта бригада работи наистина на черно,ама друг път не им казвай ,че са бояджии щото ще се обидят...
марги заеби майтапа ,явно става някакв грешка ,обаче момата ако е читава дай да се чекнем. :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Бате, момата не е лоша, ма е от тия които не знаят кво искат ...
За тебе имам супер булка, не е от тия като по списанията ма ще гледа като писано яйце, много е работлива и послушна ...
Ако се интересуваш да се чуеме по телефона и да те сфатосфаме :-)
:beer: :beer: :beer:
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myhata II »

Визите за Северна Америка няма да отпаднат ,за Бьлгария-това заявиха от новия кабинет на Обама !!!
Хич да не си правят илюзии циганите и цьрвулите от Бгто :wink:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

myhata II написа:Визите за Северна Америка няма да отпаднат ,за Бьлгария-това заявиха от новия кабинет на Обама !!!
Хич да не си правят илюзии циганите и цьрвулите от Бгто :wink:
А тва първо ше го видиме и после ше го повярваме, Обама и тия преди него от това което са заявявали не е станало дори и половината.
Може би и тва заявление ше попадне сред половината които не се изпълняват.
:beer: :beer: :beer:
Публикувай отговор