Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
SFBG82
Мнения: 2390
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »


Скандален запис № 1. Незаконен кеш. Асен Василев: „Ние неофициален кеш имаме! Шансът да стигнем трите милиона е много.“

https://fakti.bg/razsledvania/882346-s ... a-e-mnogo


Това е краят! Изтече скандален ЗАПИС на Киро, Лена и Василев за незаконен кеш в торби и „неофициални“ 1,5 млн. от Бобоков

https://blitz.bg/politika/tova-e-kraya ... 9082.html
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10110
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

от къде иэлеэе тоя раэговор.имаш ли идея.не мисля,че участниците в него са се самоэаписали и са го предоставили на журналята.
какъв е иэточника,ти като много информиран платен герберски трол би трябвало да энаеш.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
SFBG82
Мнения: 2390
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Антикорупционната комисия е контактнала най-накрая службите и те са подслушали предполагам.
Аватар
Shoshana
Мнения: 1965
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Контактнали са - трънки!
Аз за мафиотите и лизачи на руски гъзове от герб няма да гласувам!
Стъргач, хабиш се нахалост. :D
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10110
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

SFBG82 написа: Вто Май 21, 2024 2:03 am Антикорупционната комисия е контактнала най-накрая службите и те са подслушали предполагам.
да бе ние доматите ги ядем с колците.я го дай малко по сеиоэно
хайдутя банкята ,ако на теб ти плаща на мен не ми плаща.кажи му ,че ако иэлеэе от джобовете и ми плати някой лев мога да мина в неговия отбор,но съм скъпчия.эа по малко от 7 цифрена цифра не се продавам като теб эа жълти стотинки.
схващаш ли иронията ми бе цървул.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
valsto1
Мнения: 430
Регистриран на: Съб Авг 17, 2013 10:29 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от valsto1 »

SFBG82 написа: Пон Май 20, 2024 1:33 pm
Скандален запис № 1. Незаконен кеш. Асен Василев: „Ние неофициален кеш имаме! Шансът да стигнем трите милиона е много.“


https://082.html
Ognyan Minchev:
Yesterday at 11:38 АМ

Запис след запис - разкриващ вътрешните диалози на една политическа партия - ПП. Като граждани ние отдавна нямаме илюзии, но слава Богу, все още не сме си загубили акъла напълно, та да бъдем управлявани от оперативните мероприятия на знайни и незнайни милиционери. Първи въпрос - защо излизат записи само за ПП? Възможни отговори - Тия от ПП са гадни копелета, корумпирани, те редовно правят така... Повечето (всички -?) други партии мирно и кротко агитират с честно придобити пари, оперирани по банков път в съгласие със закона - ПП прави обратното... Някои други партии и лидери имат контрол върху тези служби, които могат да правят такива записи, други партии - нямат контрол... Втори въпрос - излизат запис след запис, но те предизвикват само изпускане на мръсен въздух в медиите. Защо няма реакции на правоохранителни институции, ако тези записи показват незаконно поведение? Подуха, подуха мръсен въздух в медиите - и кампанията за така жадуваните избори продължава. Възможни отговори - всъщност само един: съдържанието на мероприятието е въздух под налягане - става за скандал, но не става за разследване... Въпросите могат да продължават, но отговорът винаги досега е само един - такива са нравите и правилата в милиционерска република България.

P.S. Компроматните кампании по време на избори са нож с две остриета - плисваш леген с помия върху някого, но се включва бумерангов ефект. Когато фекалната маса се хвърли във вентилатора, тя се разпръсква по целия периметър.
Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.- римска поговорка или /Монтен ??/
Аватар
valsto1
Мнения: 430
Регистриран на: Съб Авг 17, 2013 10:29 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от valsto1 »

Прокуратурата иска закриване на проруските паравоенни от БНО "Шипка" и съюз "Васил Левски"

Проруските паравоенни организации БНО "Шипка" и Български воински съюз "Васил Левски" да бъдат закрити, защото дейността им противоречи на конституцията. Такова искане внесе Варненската окръжна прокуратура в Окръжния съд в града във вторник.

Това става година и половина, след като държавното обвинение съобщи, че проверява БНО "Шипка" за противодържавна дейност. Двете паравоенни организации са свързани помежду си и са известни с проруската си ориентация. Те от години провеждат бойни обучения и се обявяват срещу евро-атлантическата принадлежност на България......."


Кандидатът за евродепутат от "Възраждане" Петър Волгин
Вижте също
Колко проруски евродепутати ще изпрати България в Брюксел.....

https://www.svobodnaevropa.bg/a/prokura ... 59351.html

Военният съюз "Шипка" се ръководи от русофила Владимир Русев, използващ псевдонима Валтер Калашников

Изображение
Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.- римска поговорка или /Монтен ??/
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10110
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Стъргача е един огладнял гербераски помияр.Глад мори добитъка.Няма два лева да се обръсне и си продава гъэа на Буци и Шиши эа някоя и друга жълта стотинка.
Ей такива огладнели скоти аэ ги наричам луэъри.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
SFBG82
Мнения: 2390
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Аватар
SFBG82
Мнения: 2390
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Изображение
Публикувай отговор