Ще стане ли?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено

Ще стане ли Арнолд Шварценегер един ден президент на САЩ?

Анкетата свършва на Сря Дек 03, 2003 3:59 am

 
Общо гласове: 0
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Ще стане ли?

Мнение от yaiuat »

Изображение
8)

*linka e bonus ot men :wink:
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

Не може да стане, братче!! :idea:

За да станеш президент на САЩ трябва да си американец по рождение (а не натурализиран), т.е. да си роден там, пък ако ще и случайно.
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Мнение от yaiuat »

nasa написа:Не може да стане, братче!! :idea:

За да станеш президент на САЩ трябва да си американец по рождение (а не натурализиран), т.е. да си роден там, пък ако ще и случайно.
Zakonite sa suzdaneni ot hora batka, a suzdanenite ot hora neshta se promenqt taka kakto sa i bili suzdadeni. :D
Последно промяна от yaiuat на Чет Окт 09, 2003 4:15 am, променено общо 1 път.
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

Не просто закон, а Конституцията на САЩ.
Точно това едва ли ще го променят скоро. Не и в този живот, особено след тези араби, терористи и нелегални емигранти напоследък. :D
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

re

Мнение от titi »

Да, действително е така, както Наса пише. Конституцията им не го позволява.
Но не забравяйте, че има много поправки на Конституцията им, на които американските юристи доста често се позовават.
Ще поживеем и ще видим дали бат Арнолд от губернатор един ден ще може да стане президент???????
:?: :idea: :wink: :roll: :?: :?: :?: :?: :?:
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Мнение от yaiuat »

nasa написа:Не просто закон, а Конституцията на САЩ.
Точно това едва ли ще го променят скоро. Не и в този живот, особено след тези араби, терористи и нелегални емигранти напоследък. :D
Не че ми пука особено за президентството на Арни, ама ти медиум ли си че да знаеш какво ще стане..! Ако преди 2-3 години някой ти кажеше че САЩ ще си паркират армията в центъра на Багдат щеше ли пак да кажеш че е невъзможно. Ами ако сега ти кажа че ще стане така и със северна Корея пак ли невъзможно ли ще е. Аз не знам, той не знае, ти не знаеш,ние не знаем.... :wink: :beer: :beer:
И конституцията е закон и се променя щом ако е в интерес на държавата. Но както казах I don't care :D Кеф да пада одари една от мен: -> :beer: :shock: :D :D :D
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

Интересни разсъждения... Определено не съм медиум и не смятам да ставам. Не мисля че е нужно да си медиум за да се сетиш, че САЩ веднъж си паркираха армията в центъра на Багдад - 1991 г.
Много разширяваш темата с общи разсъждения върху историята на Щатите.
Всъщност, на кой му пука кой ще им става президент и кой не?!?...
Peace, brother!!! :) :)
Аватар
Maria
Мнения: 347
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:45 am
Местоположение: Sainte-Julie/Варна

Мнение от Maria »

Какво общо има тази анкета с целта и значението на форума?
Аз пък това не мога да разбера - що за безсмислени анкети....
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Мнение от yaiuat »

nasa написа:Интересни разсъждения... Определено не съм медиум и не смятам да ставам. Не мисля ...........:)
Това е добре. Както казах кеф :D да пада с тия новини. Само не разбрах може ли някуде да се става медиум. Защото нали ти не смяташ да ставаш ами ако някой смята би ли го насочил кум някое учебно заведение(Предполагам ще искат toefl във вариант Хари Потър) :beer: :) хе хе :wink: :wink:
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Мнение от yaiuat »

Maria написа:Какво общо има тази анкета с целта и значението на форума?
Аз пък това не мога да разбера - що за безсмислени анкети....
99% от необходимото по процедурата за Quebec е казано и написано и в архивите и ако обърнеш внимание от доста време това което се пише не е нищо ново а просто новини от процедурата на някои кандидат/и. Например за медицински датите му/й и др. под.

В крайна сметка си има нещо като прак на критична маса от информация от които нататък не може да се добави нищо ново а само да се дискутира и споделят последни новини от дадени процедури

Пък и не виждам какво лошо има да се позабавляват малко хората с подобни анкети. Ти като не искаш не хаби клавиатурата да гласуваш или отговаряш.

Иначе какво искаш да прочетеш и какво точно те интересува във връзка с тясната специализация на този форум?? Питай и ще ти се каже! :D :idea: :D Ето например аз с охота ще ти кажа всичко каквото мога и знам :idea: :beer:

Изображение
Намерй си белята жено! :metro: :metro: :metro:

ИзображениеИзображение
Последно промяна от yaiuat на Чет Окт 09, 2003 7:18 am, променено общо 1 път.
Аватар
nasa
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:43 am
Местоположение: Canada

Мнение от nasa »

:lol: :beer: :beer: :beer:
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Мнение от yaiuat »

nasa написа::lol: :beer: :beer: :beer:
Понеже няма цитат приемам че пивото е за мене :D :D . С радост ще ударя 2х толкоз. Пък ти пресуши едно плевенско в моя чест :beer: (най добрата :wink: )
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Сигурен съм, че от бате Арни би излязъл страхотен президент. Я вижте колегата му Рони Рейгън как блестящо се справи... Икономистите още споменават рейгъномиката...
А за странните анкети във Форума - значи, за сериозните неща си има "полезни връзки", статии и т.н.
Тук просто можеш да си споделяш със свои хора разни нещица от живота...които го правят по-шарен...
:beer2:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Заключено