Баце е невинен

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Баце е невинен

Мнение от Pavel M »

е то е ясно ,че бизнесмените не лапат мухите ,а ги лапат такива овце като теб дето стоят и се задоволяват с/у някой лев подаяние.
аз за баце въобще не питай.след 15 год управление на шайката около него последни по всичко в ес и само първи по бедност .
е няма такъв управник като баце.
йоро колко още години ще търпите това недоразумение баце -15-35-45.колко.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Баце е невинен

Мнение от Pavel M »

MrGeek написа: Пет Апр 14, 2023 10:30 pm
joro написа: Пет Апр 14, 2023 9:30 pm На лифта опашка 200 метра, хората тук правят бизнес, не лапат мухите като на други места.
Йоро, тук направо изби рибата и потроши фаянса. 200 метра опашка на лифта! УЖАС! Какъв "бизнес" правите с такава инфраструктура не ми е ясно. Колко лифта има в Банско? Аз на такава опашка не се нареждам ако ще и пари да ми дават. При нас през уикенда опашките на лифтовете стават по двайсетина метра и поради тази причина спрях да ходя през уикенда - просто си взимам почивен ден и отивам през седмицата. Вие в Банско явно привличате някакви мазохисти. Ама то за всеки влак си имало пътници, разправят. :facepalm: :D :rofl:
мани го тоя абориген.той си няма хал хабер от света.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Баце е невинен

Мнение от joro »

Pavel M написа: Пет Апр 14, 2023 10:37 pm
MrGeek написа: Пет Апр 14, 2023 10:30 pm
joro написа: Пет Апр 14, 2023 9:30 pm На лифта опашка 200 метра, хората тук правят бизнес, не лапат мухите като на други места.
Йоро, тук направо изби рибата и потроши фаянса. 200 метра опашка на лифта! УЖАС! Какъв "бизнес" правите с такава инфраструктура не ми е ясно. Колко лифта има в Банско? Аз на такава опашка не се нареждам ако ще и пари да ми дават. При нас през уикенда опашките на лифтовете стават по двайсетина метра и поради тази причина спрях да ходя през уикенда - просто си взимам почивен ден и отивам през седмицата. Вие в Банско явно привличате някакви мазохисти. Ама то за всеки влак си имало пътници, разправят. :facepalm: :D :rofl:
мани го тоя абориген.той си няма хал хабер от света.
Ти пък какъв хабер си имаш от света? Сигурно не си ходил и в половината държави, в които аз съм ходил?
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Баце е невинен

Мнение от joro »

MrGeek написа: Пет Апр 14, 2023 10:30 pm
joro написа: Пет Апр 14, 2023 9:30 pm На лифта опашка 200 метра, хората тук правят бизнес, не лапат мухите като на други места.
Йоро, тук направо изби рибата и потроши фаянса. 200 метра опашка на лифта! УЖАС! Какъв "бизнес" правите с такава инфраструктура не ми е ясно. Колко лифта има в Банско? Аз на такава опашка не се нареждам ако ще и пари да ми дават. При нас през уикенда опашките на лифтовете стават по двайсетина метра и поради тази причина спрях да ходя през уикенда - просто си взимам почивен ден и отивам през седмицата. Вие в Банско явно привличате някакви мазохисти. Ама то за всеки влак си имало пътници, разправят. :facepalm: :D :rofl:
Става въпрос за кабинковия лифт, който извозва туристите от града до ски пистите, които са на около 4 км от града. Освен лифта има и автобуси, автомобили, но повечето туристи предпочитат лифта. Иначе опашката върви бързо, лифта има капацитет 3000 човека за час. Преди време искаха да правят втори кабинков лифт, но еколозите не дадоха. И затова тук вдигнаха цените, за да идват по-малко туристи. Като не можем да се развиваме екстензивно ще се развиваме интензивно.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4084
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Баце е невинен

Мнение от snakeplissken »

Е къде си ходил бе Йоро :D
В Гърция на плаж, в Македония на Охридското езеро и Германия на гурбет :lol:
My name's Plissken......
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Баце е невинен

Мнение от joro »

snakeplissken написа: Съб Апр 15, 2023 1:24 am Е къде си ходил бе Йоро :D
В Гърция на плаж, в Македония на Охридското езеро и Германия на гурбет :lol:
Вие там в Канада си нямате нито Гърция, нито Македония.
Аз съм ходил на плаж и в Испания, и в Италия, и в Гърция, и в Турция, и на нашето Черноморие, това лято с едни приятели може да отидем и до Хърватско. България не на три, а на тридесет морета. И не ми се налага като на вас да летя 5 часа със самолет до Куба. Не знам защо българите в Канада сте толкова озлобени, едни други се ядете и обиждате, същински пущиняци от видинските села.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Баце е невинен

Мнение от Ivan1007 »

joro написа: Съб Апр 15, 2023 1:38 am
snakeplissken написа: Съб Апр 15, 2023 1:24 am Е къде си ходил бе Йоро :D
В Гърция на плаж, в Македония на Охридското езеро и Германия на гурбет :lol:
Вие там в Канада си нямате нито Гърция, нито Македония.
Аз съм ходил на плаж и в Испания, и в Италия, и в Гърция, и в Турция, и на нашето Черноморие, това лято с едни приятели може да отидем и до Хърватско. България не на три, а на тридесет морета. И не ми се налага като на вас да летя 5 часа със самолет до Куба. Не знам защо българите в Канада сте толкова озлобени, едни други се ядете и обиждате, същински пущиняци от видинските села.
Йорко,
Казва се пустиняк, не пущиняк и това е титла за която не можеш и да мечтаеш, щото си маке, а що е маке все е говно .
Явно не се усещаш, колко е тъпо селянин от Благоевградско, да говори за Видинско, оше повече пък за Канада.

За плажовете, има години, в които в рамките на 4-6 месеца съм плувал в Черно море, Бяло море, Адриатическо море, Йонийско море, Карибско море, Мексиканския залив, Атлантическия океан и Тихия океан.
Това без да броя езерата с дължина между 10 и 135километра като Okanagan, Kalamalka, Mara, Shuswap, Sylvan Lake, Gull Lake и още много други. :)

Теб много яко те тресе комплекса :rofl:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Публикувай отговор