Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

snakeplissken написа: Нед Фев 05, 2023 10:48 pm
Shoshana написа: Нед Фев 05, 2023 8:59 pm
Още много други неща ще се учиш да правиш за първи път, не само баница, като ти гледам избора.
Много ме кефи как даваш оценки за чуждия избор, а пък хич не ти идва да погледнеш своя собствен такъв :D
То не бяха бъмове-криминали, мойшета, мароканци, сега пък негодяй от федекс дето хърка като дъскорезница :lol:
е то нали заради това сме във вечен конфликт.
то не бяха потни драйвъри,разведени смотаняци и загубеняци.
та така и ние със същото.
каквото почукало такова се обадило.

м/у другото кака ти каза ,че обичала дракула ,но на въпроса ми дали той нея я обича тя се посвени да ми отговори поне към тоя момент.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Shoshana
Мнения: 1895
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

О, да! Като имам някакъв проблем с готовност се притичва да ми помага. На мен това ми стига. :)
Хърка наистина, ама аз му хванах цаката. Трябва да заспя преди него и няма проблем. Той и Шмольо хъркаше, пък живяхме сума ти и време заедно. :D
Не е негодяй. Даже е много работлив. Някои им боде по задника, че не могат да си го отлепят от седалката на камиона със седмици, май? :D
Pavel M написа: Нед Фев 05, 2023 11:08 pm е то нали заради това сме във вечен конфликт.
Ти си във вечен конфликт с всички. Затова си беден на контакти и самотен като църковна мишка.
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Shoshana написа: Нед Фев 05, 2023 11:18 pm О, да! Като имам някакъв проблем с готовност се притичва да ми помага. На мен това ми стига. :)
Хърка наистина, ама аз му хванах цаката. Трябва да заспя преди него и няма проблем. Той и Шмольо хъркаше, пък живяхме сума ти и време заедно. :D
Не е негодяй. Даже е много работлив. Някои им боде по задника, че не могат да си го отлепят от седалката на камиона със седмици, май? :D
Pavel M написа: Нед Фев 05, 2023 11:08 pm е то нали заради това сме във вечен конфликт.
Ти си във вечен конфликт с всички. Затова си беден на контакти и самотен като църковна мишка.
кои са тия всички.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Shoshana
Мнения: 1895
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

За толкова години не съм видяла човек в този форум, на когото да кажеш блага дума. С всички се заяждаш, без изключение.
Инак можеш да се увърташ, колкото си искаш около бившата си жена, ама истината е, че тя те е отсвирила. Това си е истински мазохизъм да претендираш за добри отношения с някого, с който ви дели счупена връзка. Не може да има добри отношения, когато има нещо счупено. Не може да има никакви отношения. От собствен опит го казвам.
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

рабрах.може ли сега и аз да кажа.
ти си куха лейка.
обаче кефиш.
баси и филмите които са в конската ти глава.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Shoshana
Мнения: 1895
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Никакви филми няма. Аз съм само страничен наблюдател. Сам си споделял, че няма с кого едно питие да изпиеш. Разбираемо е. И въобще не ме интересува дали те кефя или не. Аз познанства от български форуми не правя. Само губя време, докато се занимавам с нещо паралелно на компютъра си.
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Shoshana написа: Пон Фев 06, 2023 12:09 am Никакви филми няма. Аз съм само страничен наблюдател. Сам си споделял, че няма с кого едно питие да изпиеш. Разбираемо е. И въобще не ме интересува дали те кефя или не. Аз познанства от български форуми не правя. Само губя време, докато се занимавам с нещо паралелно на компютъра си.
никога не съм споделял това.търсиш под вола теле .сама го знаеш.не се самозалъгвай.няма да ти помогне.
ама ти сериозно ли да търся познанства в български форуми за да се натреса на някой кон като теб.
абе момиче искам един път за винаги да ти кажа ,че аз с грозотии като теб не се занимавам и ме остави на мира.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4081
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

Ха! :D
Како Куку,
Ако някой в този форум е в конфликт с остананалите, то туй си ти дето си на всяка манджа мерудия. Не стига че си проста, ами държиш и да го демонстрираш.
Външния ти вид го знаем, ама ти си вярваш че си някаква красавица :lol:
Злобна, проста и грозна жена е ясно какви мъже може да привлече……
My name's Plissken......
Аватар
Shoshana
Мнения: 1895
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Ама нямаш никакви проблеми! Готово! Пиши си сам.
Иван Номер 2 - за справка подписа ми. Приятно каране по заледените северноамерикански пътища! :|
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Shoshana написа: Пон Фев 06, 2023 12:31 am Ама нямаш никакви проблеми! Готово! Пиши си сам.
върви си оправи фейса,че приличаш на галош
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Йоро къде си бе гербав трол.Ела и коментирай последните новини около намагнетяването на видния престъпник от герб владето горанов,ковчежника на Буци в две негови правителства.
Верно ли,че американците са нарочили Буци и са започнали да разплитат чорапа и го пекат на бавен огън.Отделно се чува ,че американците са се сдобили със загубената пътната карта на путиновия турски поток на територията на България.
Не се крий като насран гербав плъх,ела разкажи.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Pavel M написа: Нед Фев 12, 2023 8:00 pm Йоро къде си бе гербав трол.Ела и коментирай последните новини около намагнетяването на видния престъпник от герб владето горанов,ковчежника на Буци в две негови правителства.
Верно ли,че американците са нарочили Буци и са започнали да разплитат чорапа и го пекат на бавен огън.Отделно се чува ,че американците са се сдобили със загубената пътната карта на путиновия турски поток на територията на България.
Не се крий като насран гербав плъх,ела разкажи.
С прости шофьори не обичам да се занимавам.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10036
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Йоро не се измъквай.Кажи сега Буци в какамангата ли ще ходи или в Дубай.Аз съм за Дубай.
Ей опраскаха го евроатлантика с 200 тия лиши американци.Лоши хора.Оставиха безработни герберските тролове.Ужас.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Какво се случва в България?

Мнение от MrGeek »

Появи се откъс от британския сериал за Слънчака! Шокиращ е!

Аз само не можах да разбера как нещо, което се знае масово и от много години изведнъж стана шокиращо. :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Shoshana
Мнения: 1895
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Мани и батката ще се пенсионира там. :facepalm:
Човек търси спокойно място за пенсия, не някакъв си там ...ад. :tmi:
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Публикувай отговор