Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

ами покажи ми едно хубаво да се хвана за него.ама хотелите с президентските апартаменти и хай райзите на стъргича не се броят.
кажи ми за последните 15 год шайката около боко тиквата и алито какво хубаво направиха за да ни доближат поне малко от проспериращия западен свят,а не обратното да ни отдалечат до такава степен ,че още 3 поколения след нас няма да могат да наваксат изоставането,камо ли някакво приближаване да се случи.
е влязохме в ЕС ама какво от това като си останахме с тая шайка разбойници дето огъзи народа и ни върна в каменния век.
някой бандит от тия да е влязъл в затвора.не е.е как да видя с очите си нещо хубаво,че се случва.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
SFBG82
Мнения: 2372
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Изображение
Аватар
SFBG82
Мнения: 2372
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Изображение
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4087
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от snakeplissken »

Науру и Коста Рика имате да гоните
My name's Plissken......
Аватар
SFBG82
Мнения: 2372
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Изображение
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

то хубаво ,ама за да ги стигнем тези оцветените със светло синьото 700% са малко.трябват поне 7000%
но с царо,станишев,буци и шайката му толкоз.
от началото на тая статистика 2000 год. ни управляват само разбойници и най дълго управлявалния ни хайдук е буци.
за което според мен трябва да си понесе вината и я изкупи с дълъг престой в затвора.
за 1 година управление 1 година затвор без право на предварително освобождаване.
това ако се случи близките 5 години може и да сме на 7000% ,а не на мижавите 700 както сме сега след 20 год. кражби и далавери.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Shoshana
Мнения: 1940
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »


Големият проблем на този господин е, че смята, че за всичко била виновна Европа.
Да, ама Европа им същият подход и към държави като Полша, Чехия, Прибалтийските републики, Унгария, пък дори и в съседна Румъния.
Защо обаче при тях е различно?
Ами отговорът е прост и ясен....Народът ни е боклук.
Включително и този папагал. Като коруцията идвала от Европа, а не от Раzzия, защо никъде го няма нашето чудо?

П.П. Батка, аз на твое място не бих се върнала в тая кочина, ама ти си знаеш. |(
Едно от положителните неща, които може би някога си направил през живота ти (като те чета) е, че си взел канадско гражданство.
Ми, възползвай се, да му се не види! За какво ти е тоя Слънчак? Кочина, брате! И по-добро няма да стане, защото България е населена от българи и това е непроменяемо. :tmi:
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

по принцип си много права.единствения проблем който засяга мен е ,че съм бедняк и вече много дърт и нямам кинти да си пека задника на дърти години на по цивилизовано место.
съобразявам се с възможностите си така да го кажа.
иначе оня от видеото по горе е поредния олигофрен.разбирач.що мен не ме пита да му тегля една ***** майна.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Какво се случва в България?

Мнение от MrGeek »

SFBG82 написа: Пон Ное 28, 2022 5:52 pm
Стъргач, румънците кога ще ги стигнете по този показател? Щото ако вярваме на тази статистика, би трябвало Румъния все повече да изпреварва България. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Pavel M написа: Пон Окт 31, 2022 7:53 pm що да е изхвърляне новогодишната оферта.я виж само какви звезди ще ти пеят на ушенце.
страшна работа.
първенющина и селендурска простотия.
а и моите любимци https://www.youtube.com/watch?v=qekH0D1UtVY ги гледам,че ги няма в новогодишната програма така ,че пропускам
Много странно, обикновено тия звезди са любимите на шофьорите на камиони. Теб ще те изключат от профсъюза на шофьорите, ако разберат какво си написал за техните идоли
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Каква е приликата между аржентинския Меси и бъллгарския Меси.
Първия има элатни топки,а втория элатни кюлчета.
И двамата имат къщи в Барселона.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Shoshana
Мнения: 1940
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Утре европейците най-вероятно ще гласуват, че все още сме дивашка държава. Племе, яхнато от шайка, което не иска да има правила и закони, а само Алфа-племенен-вожд и няколко шамана да му пригласят.
И вместо да се покаят, същите хора, които ни докараха до това състояние, сега крещят, че европейците ни били виновни. Хората, които истерично крещяха, че без договор с Газпром ще загинем, сега истерично крещят, че трябвало да наложим санкции на Нидерландия и Австрия, защото ни спират за Шенген. Вместо да се извинят, че ни натикаха в тази тиня, че ни обрекоха на застой, че за 15 години не мръднахме и милиметър в развитието си и нужните реформи, сега крещят, че сме жертва на вътрешни дела на европейците.
Не, неуважаеми лъжци! Не са ни виновни европейците, че ни е яхнала една и съща политическа шайка, която иска само да преразпределя европроектите на близки фирми, но не и да оправи законите, институциите и правилата.
Във вас е проблемът, че не искате да се променяте.
В нас е проблемът, че продължаваме да ви търпим.
Във всички нас е проблемът, че не искаме да си признаем как се доверяваме на политически измамници.
12 години безропотно подкрепят режима, после викат, че европейците виновни.
Ако не беше ужасно тъжно, щеше да е изумително смешно.
Смешници!
Докога?
Та, утре за пореден път ще ни кажат, че сме племе. След всички съвети, предупреждения, наставления, мониторинги, доклади и всичко друго. Племе. Без правила и закони. Или по-точно само с правилата на най-големия насилник.
Да си знаете, за да не се чудите защо децата бягат на запад и не искат да се връщат.
Спокоен ден!
https://www.facebook.com/hashtag/%D0%BD ... 0%BC%D0%B8
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Аватар
Shoshana
Мнения: 1940
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Жоре, чакаме с нетърпение двамата със Стъргача да ни обясните осирането на Баце и шайка по приемането ни в Шенген. Или още не ви спуснали опорките? :D
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Shoshana написа: Чет Дек 08, 2022 12:15 pm Жоре, чакаме с нетърпение двамата със Стъргача да ни обясните осирането на Баце и шайка по приемането ни в Шенген. Или още не ви спуснали опорките? :D
В Шенген няма да влезнем в следващите 10 години поради геополитически причини. Виж за Еврозоната сами ще си бъдем виновни, ако я изтървем.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

joro написа: Съб Дек 10, 2022 9:41 am
Shoshana написа: Чет Дек 08, 2022 12:15 pm Жоре, чакаме с нетърпение двамата със Стъргача да ни обясните осирането на Баце и шайка по приемането ни в Шенген. Или още не ви спуснали опорките? :D
В Шенген няма да влезнем в следващите 10 години поради геополитически причини. Виж за Еврозоната сами ще си бъдем виновни, ако я изтървем.
Причините са вътрешнополитически/демографски.
Докато населението на територията България гласува за мафиоти ще гледа Шенген през крив макарон.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Публикувай отговор