Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от analgin »

Tова не е разумно да го правиш!

Най-лесно се качват снимки ако админа си свърши работата и постави плугини за това. В случая можеш да ги качиш и като следваш стъпките от 2-та скрииншота.

Изображение

Изображение
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

ок ,ама на мен банк стейтмъните не са ми достояние на фейсбук и др. социални ала бала.
кажи как да сложа тук банк стейтмъните си за последните 3 месеци да речем като прикрия личните си данни за самоличност ,адрес,ном. на сметка за да натрия носа на Павката.
нямам ги на хартиен носител.всичко е на онлайн банкинг.знаеш как е в канада.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

ей тоя калпазанин мой градски го познавам от преди 30 години.не мога да кажа ,чè всичко в живота му е било наред в смисъл дали не е сгазвал лука според ;закона; това е друга бира

който има интерес да изтърпи това видео нека се опита да го изгледа.
той говори и мисли като мен и го изказва от мое име това което аз мисля

https://www.youtube.com/watch?v=12jB_JBgPpI

човека го познавам и гарантирам,че въпреки забежките ми за лекото му отклонение от правия път изобщо не е луд ,ако някой ще си го помисли.

ако ви е интересно вижте му и другите видеа.

само не знам от къде се е кръстил кольо китаеца когато на времето го знаехме като кольо симсона по името на мотора с който се разкарваше насам натам.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

виж те я и тая разградска разпоретина

https://www.youtube.com/watch?v=4nBhIMVTvQI

то бива тъпикогьозлук,то бива ,ама чак толкова не бива

народе събуди се
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

и следващия пумияр в студиото

https://www.youtube.com/watch?v=X5rztVqNGVU


пумияр след пумияра.
Бог да спаси България ама с тия боклуци но уей щото тая територия България е населена в голямата си част от лумпени дето ги онождат с 200.
И като им го набият в осраните задници почват да реват като магарици за уй.
Аз лично загубих всякаква надежда и не заради тия идиоти дето се правят на оправители ,а заради простия матреал.
Тоя цървул взел да се обеснява ква била демокрацията в Щатите.
Абе бай уй поредния шматарок с едната гънка от фуражката имаш ли си хал хабер за Демокрацията в Америка.

ПФУ.Бити педераси слуги на кремъл.Педерунгели.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от analgin »

Изображение

Вече разбрах, защо плевнският катил "Ivan1007" е такъв идиот, явно му е по наследство! https://lifebg.net/394773/
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от analgin »

Pavel M написа: Пон Сеп 12, 2022 8:22 pm ок ,ама на мен банк стейтмъните не са ми достояние на фейсбук и др. социални ала бала.
кажи как да сложа тук банк стейтмъните си за последните 3 месеци да речем като прикрия личните си данни за самоличност ,адрес,ном. на сметка за да натрия носа на Павката.
нямам ги на хартиен носител.всичко е на онлайн банкинг.знаеш как е в канада.
Напъни се малко и помисли, напъването не е само за тоалетната!
Ако кажеш каква OS използваш, ще ти кажа какво допълнително да направиш за да прикриеш личните си данни.
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от analgin »

Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Пфу индекса на човешкото развитие Киро Брейка и Чебурашка Аналгин дето му се прехласва.
Тоя цървул Брейка няма и един трудов ден дето да си е изкарал с труд освен с мушенгии парите.
И сеа аз трябва да вземам акъл от тоя измършевял гладен цървул.
Абе Аналгине ти си бил голям малоумник бе.Напълно си изпращял.

Аналгине с Киро сте си един дол свиркаджии,ако не свиркате курци нема леб.

Ти нали се имаш за по грамотен.От какъв акъл цитираш тоя изпаднал германец напоследък .Или и на теб акъла ти е толкова колкото на Киро Плашипутарника.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Пада цената на бензина
https://bg.fuelo.net/fuel/type/gasoline/month?lang=bg
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

много хубаво.цената на бензина пада и ще пада.
още една основателна причина башибозука около баш хайдутина Баце да ви замрази ,ако не и да ви ги и смъкне заплатите и пенциите,щото видите ли искахте евтин бензин и сега не ставайте нахални да искате по големи заплати и пенции.
не знам защо българския народ най много се вълнува от цената на бензина и дизела,ще кажеш ,че тоя продукт е структороопределящ за благосъстоянието му и пропуска всичко друго останало .

Йоро роби сте бе пич.Аз тук даже и не знам каква е цената на бензина и не ме интерисува.Отивам зареждам плащам.
Обаче когато цените на всичко започнаха да скачат тук преди година отидох при началника и му казах началник вдигай заплатата с поне едни 1000-1500 долара на месец защото живота поскъпва ,а аз нямам намерение да се потя за без пари.
И не само аз го казах ,а и мн. други като мен и сега инфлация има само за баламурницие роби в България дето са си дали гъза на разни Бацета да ги онождат без вазлин и после риват като дърти магарици навместо да се вземат в ръце и да изрият кочината в която живеят.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Pavel M написа: Съб Сеп 24, 2022 5:13 pm много хубаво.цената на бензина пада и ще пада.
още една основателна причина башибозука около баш хайдутина Баце да ви замрази ,ако не и да ви ги и смъкне заплатите и пенциите,щото видите ли искахте евтин бензин и сега не ставайте нахални да искате по големи заплати и пенции.
не знам защо българския народ най много се вълнува от цената на бензина и дизела,ще кажеш ,че тоя продукт е структороопределящ за благосъстоянието му и пропуска всичко друго останало .

Йоро роби сте бе пич.Аз тук даже и не знам каква е цената на бензина и не ме интерисува.Отивам зареждам плащам.
Обаче когато цените на всичко започнаха да скачат тук преди година отидох при началника и му казах началник вдигай заплатата с поне едни 1000-1500 долара на месец защото живота поскъпва ,а аз нямам намерение да се потя за без пари.
И не само аз го казах ,а и мн. други като мен и сега инфлация има само за баламурницие роби в България дето са си дали гъза на разни Бацета да ги онождат без вазлин и после риват като дърти магарици навместо да се вземат в ръце и да изрият кочината в която живеят.
А шефа ти знае ли, че си ходил при него да искаш да ти вдигне заплатата? :D :D :D
Роби са такива като теб, отишли да бачкат в чужди държави и да си дават половината заплати за наеми в някакви дупки. И да си мислят, че са много добре, щото не знаят какво се е случило в България през последните 20 години.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Shoshana
Мнения: 1917
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Жоре, ама той Батката си беше в Булгаристан. В Канада се върна последните 2 години. Как така не знае?
Преди това ни агитираше да се връщаме на Слънчака, да печем попчета на тенекия. :D
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
Аватар
Shoshana
Мнения: 1917
Регистриран на: Пон Май 02, 2022 11:37 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Shoshana »

Малей, гледай Аналната Гинка на кого вярва! :D
My name's Machurko Galkin Varnenchuk :D
Как ме мъчи всеки ден, тоз' въпрос трагичен: 'ем да бъда откровен, 'ем да бъда симпатичен?
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Shoshana написа: Съб Сеп 24, 2022 10:11 pm Жоре, ама той Батката си беше в Булгаристан. В Канада се върна последните 2 години. Как така не знае?
Преди това ни агитираше да се връщаме на Слънчака, да печем попчета на тенекия. :D
Хората често свързват собствените си неуспехи с управляващите, които все са им виновни, че заплатите им малки, а акъла им хич. Това си е нормално за хора, родени и израснали при Соца.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Публикувай отговор