Средната заплата достигна 1205 лева

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

roumensp написа: Вто Апр 19, 2022 2:54 pm
Pavel M написа: Пон Апр 18, 2022 6:40 pm проблема е,че една от матреала е ,че не е критичен към заобикалящото го около него и си избира Бацевци като идола ти Буцо дето после му разкатава майката и вече като му дойде много еването навместо да му дойде акъла отива да си избира пак от същото
Точно същото важи и за канадския мат’рял, към който ти спадаш.
Канада дава гражданство на такива като теб, които са тука само тялом, но не и духом и са на принципа “след мен ако ще и потоп”. На такива ви се полага да кацнете на още по-голям гуй като се приберете по селата си. :lol:
че кво им е на селата по които ще се приберем.ти сам харесваш да живееш на село и се хвалиш с това.не виждам да си се забил в центъра на големия до теб град Къри ,а си на 2 туби бензин от него.
и на мен така ми харесва да живея на село на по час разстояние на големия град ,в случая посредата м/у Варна и Бургас.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Павел »

roumensp написа: Вто Апр 19, 2022 3:21 pm
Ivan1007 написа: Вто Апр 19, 2022 2:56 pm
roumensp написа: Вто Апр 19, 2022 2:54 pm
Pavel M написа: Пон Апр 18, 2022 6:40 pm проблема е,че една от матреала е ,че не е критичен към заобикалящото го около него и си избира Бацевци като идола ти Буцо дето после му разкатава майката и вече като му дойде много еването навместо да му дойде акъла отива да си избира пак от същото
Точно същото важи и за канадския мат’рял, към който ти спадаш.
Канада дава гражданство на такива като теб, които са тука само тялом, но не и духом и са на принципа “след мен ако ще и потоп”. На такива ви се полага да кацнете на още по-голям гуй като се приберете по селата си. :lol:
Ми нали и ти тялом само си тук, а духом си в Расия при другите ушанки.
Ако забеляза аватара ми вече не съм с ушанка, а със зелен потник. :lol:
Само се чудя, как още някой уок моден дизайнер не е пуснал нова линия от зелени потници :D :D
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Павел »

Pavel M написа: Вто Апр 19, 2022 3:28 pm
roumensp написа: Вто Апр 19, 2022 2:54 pm
Pavel M написа: Пон Апр 18, 2022 6:40 pm проблема е,че една от матреала е ,че не е критичен към заобикалящото го около него и си избира Бацевци като идола ти Буцо дето после му разкатава майката и вече като му дойде много еването навместо да му дойде акъла отива да си избира пак от същото
Точно същото важи и за канадския мат’рял, към който ти спадаш.
Канада дава гражданство на такива като теб, които са тука само тялом, но не и духом и са на принципа “след мен ако ще и потоп”. На такива ви се полага да кацнете на още по-голям гуй като се приберете по селата си. :lol:
че кво им е на селата по които ще се приберем.ти сам харесваш да живееш на село и се хвалиш с това.не виждам да си се забил в центъра на големия до теб град Къри ,а си на 2 туби бензин от него.
и на мен така ми харесва да живея на село на по час разстояние на големия град ,в случая посредата м/у Варна и Бургас.
Rat, колко си пиян днес, та не правиш разлика между богато предградие в богата държава и бедно село в бедна държава?
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

а аз на теб колко пъти да ти обеснявам ,че не живея в някое забутано село в българия ,а в най богатата община на българия в едно от нейните най приятни за живот градчета.българското сан тропе бе frog
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Ivan1007 »

Предградието не е богато, просто там един катун мангали живеят в една къща, за да могат да си позволят да я изплащат.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

той има напредвид,è живее в предградието на предградието на предградието.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Павел »

Ivan1007 написа: Вто Апр 19, 2022 4:05 pm Предградието не е богато, просто там един катун мангали живеят в една къща, за да могат да си позволят да я изплащат.
Ако къщите бяха евтинджос като в твойто село, можеше секи катун да живее поотделно. Ако решиш да шитнеш твоята, може тук като нищо да си позволиш част от гараж :lol:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от roumensp »

Ivan1007 написа: Вто Апр 19, 2022 3:23 pm Забелязах - това ти отива повече, като на руски колхозник
Украински искаш да кажеш. От нов тип - демократичен. :lol:
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от roumensp »

Павел написа: Вто Апр 19, 2022 11:28 pm
Ivan1007 написа: Вто Апр 19, 2022 4:05 pm Предградието не е богато, просто там един катун мангали живеят в една къща, за да могат да си позволят да я изплащат.
Ако къщите бяха евтинджос като в твойто село, можеше секи катун да живее поотделно. Ако решиш да шитнеш твоята, може тук като нищо да си позволиш част от гараж :lol:
Мани го тоя селяндур, статистиките за района са 3 човека на къща средно, отделно че всички които познавам отдавна не изплащат нищо. Ако наполеонките още си изплаща бараката не е проблем, важното е че дзифтарите са най-богати и живеят в на-добрия град на света. :lol:
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

Ivan1007 написа: Вто Апр 19, 2022 4:05 pm Предградието не е богато, просто там един катун мангали живеят в една къща, за да могат да си позволят да я изплащат.
в 1 стая живеят 9 човека ,имат 1 чифт обувки и спят на смени.когато първа смяна стане от леглото обува обувките на трета смяна която току що се е върнала от цеха и отива на работа.втората смяна която досега е бодърствала ляга да спи ,а третата застъпва на нейното место да пере и готви.
така според статистиката в Къри живеят по 3 човека в една къща. :rofl:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от roumensp »

Pavel M написа: Сря Апр 20, 2022 7:15 pm
Ivan1007 написа: Вто Апр 19, 2022 4:05 pm Предградието не е богато, просто там един катун мангали живеят в една къща, за да могат да си позволят да я изплащат.
в 1 стая живеят 9 човека ,имат 1 чифт обувки и спят на смени.когато първа смяна стане от леглото обува обувките на трета смяна която току що се е върнала от цеха и отива на работа.втората смяна която досега е бодърствала ляга да спи ,а третата застъпва на нейното место да пере и готви.
така според статистиката в Къри живеят по 3 човека в една къща. :rofl:
Ако става дума за дзифтари и тираджии не 3, а 4 смени ще трябват.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от Pavel M »

става дума за теб.кранчето е затворено.доходите на негодяите падат драстично.вчерашната яма днес я няма.
ше делиш бейзмънта с няколко мангала на смени за да можеш да си плащаш сметките.
и друго няма как да е когато дойде краха на въздушните пари.
каквото беше ,беше.или свиквай или бегом марш към расия.там е харашо.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4084
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от snakeplissken »

Колега, за тебе тръстика няма ли?
Пак ли само аз, Мохиндер и Джаливал да мъкнем зеленчуците?
Може ли такова нещо…..
My name's Plissken......
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от roumensp »

snakeplissken написа: Пет Апр 22, 2022 2:09 am Колега, за тебе тръстика няма ли?
Пак ли само аз, Мохиндер и Джаливал да мъкнем зеленчуците?
Може ли такова нещо…..
Явно малко работа има напоследък, затова има време да се напива и ръси идотщини задминаващи мухата. :lol:
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4084
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Средната заплата достигна 1205 лева

Мнение от snakeplissken »

roumensp написа: Пет Апр 22, 2022 2:16 pm
snakeplissken написа: Пет Апр 22, 2022 2:09 am Колега, за тебе тръстика няма ли?
Пак ли само аз, Мохиндер и Джаливал да мъкнем зеленчуците?
Може ли такова нещо…..
Явно малко работа има напоследък, затова има време да се напива и ръси идотщини задминаващи мухата. :lol:
Може да работи за руска компания която да е санкционирана и банната от бизнеса :D
My name's Plissken......
Публикувай отговор