Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от analgin »

Йорко, през новата седмица ще очакваме поредната паника при вас, този път с цените на брашното и захарта. Дано да няма умрели по опашките за "прИмоции" като вчера.
Главният крадец на републиката днес получи от мешерето на ГЕРБ нов, 4 годишен мандат за да прави спекулации и кражби на корем.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

Не знам тези снимки на слънчогледово олио във Великобтинания кога са правени, но в Монтреал вчра беше 5$ литъра в СуперС и Уолмарт.
3$ беше преди година две.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Kpetrov написа: Нед Мар 13, 2022 8:56 am Не знам тези снимки на слънчогледово олио във Великобтинания кога са правени, но в Монтреал вчра беше 5$ литъра в СуперС и Уолмарт.
3$ беше преди година две.
При Баце олиото беше само две левчета😀😀😋
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Ivan1007 написа: Съб Мар 12, 2022 10:51 pm Аз питах Путин дали не му плаща още.

Баце, Цвъки или Путин, няма значение - Йорко е винаги готов да спечели някой цент ... пардон рубла.
Ако Баце, Цвъки и Путин ми плащаха нямаше са ходя в Германия да ставам гастарбайтер.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
SFBG82
Мнения: 2376
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Изображение

1997 година - Опашка за хляб при Жан Виденов, БСП и кръга “Орион”.
2022 година - Опашка за олио при Кирил Петков (в комбинация с БСП и ДБ) и кръга “Капитал”.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

още една подлога на Буц изпълзя от дупката.явно Буц е продал в някоя заложна къща кюлчетата със злато от чекмеджето и е започнал да се разплаща.
то бива демагогия ама чак толкова не бива.айде съвземи се малко.

разликата м/у 97 и 22 сега беше ,че тогава имаше опашки защото нямаше хляб и бензин ,а сега за 1 ден миналата седмица и за 1 ден тая имаше опашки за олио и бензин не защото ги няма и са някакъв шортидж създаден от цитираните по горе партии + капитал ,а заради хибридната война която води народопрестъкника Буц и шайката около него с/у българския народ.
абе стъргач ти трябва си леле и кухата лейка толкова елементарно да ни вземаш за мезе.
ко бях на мястото на Буц щях да те уволня и предполагам Буц колкото и да е демагог и популист все още има акъл как да си подбира кадрите
ама май явно няма
Последно промяна от Pavel M на Нед Мар 13, 2022 8:42 pm, променено общо 1 път.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Rall »

И аз не мога да разбера ква е тая истерия с тва олио... колко олио му требва на един българин? То верно, че българската кухня си е мазньоч ма чак пък туби с олио...
Dead Eyes See No Future
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

бе мани бе,на стъргача простотиите.
първо тая снимка първата не е от 1997 година.поне тогава хората бяха облечени много по различно и изглеждаха на външен вид така както изглеждат през 2022.
тая снимка е от преди 1989 год. по времето на комунистическия режим.

а на въпроса ти защо е тая истерия за олио,колко потребяват хората лесно можеш да си отговориш кой и е автора.тоя дето има тясно партиен интерес да я съчини.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Какво се случва в България?

Мнение от IRA »

Според мен първата снимка е от началото на 90та година когато имаше купони за сирене, захар и т.н... и се редувахме на опашките за хляб. 97 не помня да е имало опашки за хляб, а и Виденов подаде оставка февруари 1997.
А последната снимка ми напомня на опашките пред Коско, когато проверяваха за вакс паспортите :rofl:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

на мен последната снимка по вече ми прилича на опашките преди 2 год в канада за тоалетна хартия.
което потвърждава факта ,че изшлайфани мозъци има не само в българия ,а навсякъде по света.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от analgin »

Батака, герберастският трол SFBG82, се е появил отново, за да обяснява отново за крадливата мутра от Банкя и "земният рай" който е осигурил в България, а не на курвите които е заплождал и в последствие възмездявал със средства от кражбите му от всички плащащи данъци в България.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

бе мани ги тия помияри на Буцо подлогите.ни имат ум в главите си ни имат ръце да си изкарат кинтите с тях достойно.
кво да ги мисля.ще свиркат курци за жълтите стотинки подхвърлени им от банския помияр.
и ако това ги прави щасливи халал да им е това щастие.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Pavel M написа: Нед Мар 13, 2022 11:38 pm бе мани ги тия помияри на Буцо подлогите.ни имат ум в главите си ни имат ръце да си изкарат кинтите с тях достойно.
кво да ги мисля.ще свиркат курци за жълтите стотинки подхвърлени им от банския помияр.
и ако това ги прави щасливи халал да им е това щастие.
Баце го няма от една година, но продължава да живее в народната памет😀😀😀
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
SFBG82
Мнения: 2376
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Rall написа: Нед Мар 13, 2022 8:41 pm И аз не мога да разбера ква е тая истерия с тва олио... колко олио му требва на един българин? То верно, че българската кухня си е мазньоч ма чак пък туби с олио...
Олиото го дават за пример, но всички стоки поскъпнаха, не само то.
Инфлацията е в космоса, както когато всеки път БСП е на власт.
analgin написа: Нед Мар 13, 2022 11:28 pm Батака, герберастският трол SFBG82, се е появил отново, за да обяснява отново за крадливата мутра от Банкя и "земният рай" който е осигурил в България, а не на курвите които е заплождал и в последствие възмездявал със средства от кражбите му от всички плащащи данъци в България.
Не съм ГЕРБ-аджия.
Костовист съм!
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

Rall написа: Нед Мар 13, 2022 8:41 pm И аз не мога да разбера ква е тая истерия с тва олио... колко олио му требва на един българин? То верно, че българската кухня си е мазньоч ма чак пък туби с олио...
Очаква се да поскъпне двойно, а пенсионерите в Бг. едвам връзват двата края. Изобщо не е чудно.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Публикувай отговор