simpletax.ca - Безплатни данъчни декларации чрез тази одобрена от данъчните власти Интернет платформа

Само за полезни връзки
Публикувай отговор
pticheto
Мнения: 122
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 11:32 am

simpletax.ca - Безплатни данъчни декларации чрез тази одобрена от данъчните власти Интернет платформа

Мнение от pticheto »

Здравейте,
от началото на п(л)андемията аз и уведомените от мен хора, които познавам, ползваме за изготвяне и изпращане по Интернет безплатни данъчни декларации чрез одобрената от данъчните власти Интернет платформа simpletax.ca
https://simpletax.ca/
Не вярвате ли Вие? Проверете сами на официалните страници на данъчните или по телефона намерете тяхното потвърждение.
Има и други подобни одобрени Интернет пларформи, но аз и моите познати ползваме тази,за нас тя е най- добра.
От Интернет платформата след изготвянето на данъчните декларации ви искат заплащане, но не е задължително, особено като нямате кредитна или предплатена банкова карта, нито PayPal.
За да не плащате кликвате върху кръстчето или затваряте Интернет страницата и готово.
Още един важен съвет- отметнете винаги, че искате данъчните да ви пратят уведомленията за котизация, данъците, чрез ПИСМО, а не в Интернет страницата им. Понеже за последното не само е необходимо да си направите електронно досие на Интернет страницата на данъчните власти,но и за да се логвате, влезете в досието ви, ще е необходимо да минете през трета страна, тоест чрез БАНКОВАТА ви информация.
Другата година ще е за 3ти път, когато ги ползвам.Това е от мен.Надявам се да бях полезна. Успехи.
Публикувай отговор