Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Pavel M »

най вероятно е да е бил добре платен доставчик на платени сексуални услуги на богати бисексуални господа.
по друг начин не бих могъл да навържа твърдението му ,че 90% от българите трайно живеещи в канада му завиждат за доходите му.
е освен ,ако не е работил в центаралата на някоя германска банка или крупна корпорация .ама знае ли човек може и да е оправен ,а не оправян. :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

Pavel M написа: Сря Яну 12, 2022 6:50 pm Йоро ти прос ли си или на прос се правиш бе платен герберски трол.
Пише се "прост"- с буквата "т" накрая. Явно имаш пропуски в основното образование 😀😀😀
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Pavel M »

joro написа: Чет Яну 13, 2022 1:43 am
Pavel M написа: Сря Яну 12, 2022 6:50 pm Йоро ти прос ли си или на прос се правиш бе платен герберски трол.
Пише се "прост"- с буквата "т" накрая. Явно имаш пропуски в основното образование 😀😀😀
йоро граматически прост е нарицателно слово ,определително за състояние ,а прос е клинична картина.правилно съм го написал макар и с пропуски в основното си образование.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от roumensp »

Pavel M написа: Чет Яну 13, 2022 7:30 pm йоро граматически прост е нарицателно слово ,определително за състояние ,а прос е клинична картина.правилно съм го написал макар и с пропуски в основното си образование.
Изразът е "прос като матрос", ама в Банско ле си явно не е достигнал. :D
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

roumensp написа: Чет Яну 13, 2022 7:36 pm Изразът е "прос като матрос", ама в Банско ле си явно не е достигнал. :D
Бай Ганьо е стигнал чак до Канада😀
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от roumensp »

joro написа: Съб Яну 15, 2022 3:06 am
roumensp написа: Чет Яну 13, 2022 7:36 pm Изразът е "прос като матрос", ама в Банско ле си явно не е достигнал. :D
Бай Ганьо е стигнал чак до Канада😀
Йорко, като ти чета селските изцепки в съседната тема ми е повече от ясно, че си в категорията на полезните идиоти, подобно на колегата стъргач. На вас колкото по-голям буй ви вкарват, толкова повече тръбите колко хубаво било всичко. :lol: Такива плазмодии и гъзолизачи имаше още при соца, така че не се ласкай с мисълта, че си открил топлата вода.

Не знам дали бай Ганьо е стигнал Канада, но полезните идиоти и гъзолизачите отдавна стигнаха, така че още имаш шанс да почистиш и нашите кенефи …. нали заветните визи, за които толкова тръбеше “паднаха”. :lol:
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Pavel M »

roumensp написа: Съб Яну 15, 2022 3:49 pm
joro написа: Съб Яну 15, 2022 3:06 am
roumensp написа: Чет Яну 13, 2022 7:36 pm Изразът е "прос като матрос", ама в Банско ле си явно не е достигнал. :D
Бай Ганьо е стигнал чак до Канада😀
Йорко, като ти чета селските изцепки в съседната тема ми е повече от ясно, че си в категорията на полезните идиоти, подобно на колегата стъргач. На вас колкото по-голям буй ви вкарват, толкова повече тръбите колко хубаво било всичко. :lol: Такива плазмодии и гъзолизачи имаше още при соца, така че не се ласкай с мисълта, че си открил топлата вода.

Не знам дали бай Ганьо е стигнал Канада, но полезните идиоти и гъзолизачите отдавна стигнаха, така че още имаш шанс да почистиш и нашите кенефи …. нали заветните визи, за които толкова тръбеше “паднаха”. :lol:
не знам.аз се изприщих да му го обеснявам и то цветно като на идиот.поемай щафетата ти,че се изморих.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от roumensp »

Аз ако имах нерви за такива щях да си живея в България …. Не ме реди за неща, за които не съм квалифициран. :lol:
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

[/quote]
roumensp написа: Съб Яну 15, 2022 4:01 pm Аз ако имах нерви за такива щях да си живея в България …. Не ме реди за неща, за които не съм квалифициран. :lol:
И аз сигурно няма да имам нерви да живея сред изтрещялите хейтъри в Канада.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от roumensp »

joro написа: Съб Яну 15, 2022 9:07 pm
roumensp написа: Съб Яну 15, 2022 4:01 pm Аз ако имах нерви за такива щях да си живея в България …. Не ме реди за неща, за които не съм квалифициран. :lol:
И аз сигурно няма да имам нерви да живея сред изтрещялите хейтъри в Канада.
При теб ситуацията е не какво искаш, а какво можеш.
След като “паднаха” визите (5 години ни спами с тая идиотщина) що не си тук, много хейтъри ? :lol:
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Pavel M »

По последна информация от разследването на МВР по случая Мата Хари Бате ви Бац е Мата Хари дето е сложила пачките и кюлчетата злато в чекмеджето на нощното му шкафче в спалнята.
Сега се издирва една хубава госпожа която е фотографирала събитието. :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Pavel M »

Румба на теб прави ли ти впечетление факта ,че платения герберски трол Йорко спря да троли във форума точно в момента когато Цецу Асансьора го отлюспиха от партията от когото явно си е получавал заплатите.
Сега след няколко години изгнание в Германия след като разбра от първа ръка как се изкарват парите гледам пак се е активирал.
Явно си е намерил нов плащач.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от roumensp »

Pavel M написа: Нед Яну 16, 2022 4:31 pm По последна информация от разследването на МВР по случая Мата Хари Бате ви Бац е Мата Хари дето е сложила пачките и кюлчетата злато в чекмеджето на нощното му шкафче в спалнята.
Сега се издирва една хубава госпожа която е фотографирала събитието. :lol:
Бате ти Бац си е най-добре, сега е млад пенЦионер с пълни чекмеджета. А такива като нас ходят, струват и накрая пак попадат на същите тулупи, но под друго име. Оказа̀ се, че мат’ряла не бил изобретен в България.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от roumensp »

Pavel M написа: Нед Яну 16, 2022 4:39 pm Румба на теб прави ли ти впечетление факта ,че платения герберски трол Йорко спря да троли във форума точно в момента когато Цецу Асансьора го отлюспиха от партията от когото явно си е получавал заплатите.
Сега след няколко години изгнание в Германия след като разбра от първа ръка как се изкарват парите гледам пак се е активирал.
Явно си е намерил нов плащач.
Аз си мисля, че и новите могат да се възползват от услугите на Йорко и стъргача …. и двамата са опитни тролове с доказан експириънс и всяка власт има нужда от гъзолизачи. :lol:
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

Pavel M написа: Нед Яну 16, 2022 4:39 pm Румба на теб прави ли ти впечетление факта ,че платения герберски трол Йорко спря да троли във форума точно в момента когато Цецу Асансьора го отлюспиха от партията от когото явно си е получавал заплатите.
Сега след няколко години изгнание в Германия след като разбра от първа ръка как се изкарват парите гледам пак се е активирал.
Явно си е намерил нов плащач.
Така де, вместо да ходя в Канада нашия Кирчо дойде тук да ми плаща. И съм на далавера, щото цената на златото пада, а курса на канадския долар се вдига. Затова и смених кюлчетата на Баце с CAD от Кирчо.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Публикувай отговор