“Доброволно” ваксиниране срещу ковид в канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Pavel M
батката - оригиналът

Re: “Доброволно” ваксиниране срещу ковид в канада

Мнение от Pavel M »

Kpetrov написа: Сря Дек 08, 2021 9:58 am Какви чипове, какви кем треъли!?
Ти си единствения в този форум който въобще е споменавал чипове и кем треъли.
На мен опорната точка ми е, че разплути чичковци и лелки с неизяснено дори за самите тях ментално състояние не ми казват с какво да се инжектирам. Особенно такива които използват за целите си пропаганда. Да, мина една година и от това което виждам решението ми е било напълно правилно.
Все пак трябва да остане и контролна група за сравнение. Правя го за науката.
айде,айде.не се оправдавай.забрави когато ходихте да палите новите антени на 5Г мрежата щото ви заразявала с вируса и била проектирана за контрол и следене след като се набучиш с нано частици за обратна връзка с антените ,а от там да изпаднеш под тоталния контрол на дълбоката държава,глобалистите,сатанистите,рептилите,соросоидите и кви още там мизерници бяха.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Kpetrov
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

Всъщност изобщо не знам как да различа 5G антена от 4G и 3G такава.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Rall

Мнение от Rall »

Pavel M написа: Сря Дек 08, 2021 7:41 pm
айде,айде.не се оправдавай.забрави когато ходихте да палите новите антени на 5Г мрежата щото ви заразявала с вируса и била проектирана за контрол и следене след като се набучиш с нано частици за обратна връзка с антените ,а от там да изпаднеш под тоталния контрол на дълбоката държава,глобалистите,сатанистите,рептилите,соросоидите и кви още там мизерници бяха.
Де ве, те за дваесе кинта и пак си в джаза :rock:
Изображение
Dead Eyes See No Future
Pavel M
батката - оригиналът

Мнение от Pavel M »

Е с това изобретение на науката Кпетров вече няма проблем да се бучне.Затваря очи,стиска зъби и муш.След това лепи лепенката и чипа е дезактивиран.Остава само тая част от течноста в тялото която трепе вируса след като всички странични ефекти от течноста са неотрализирани.
:rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
Kpetrov
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

Лепенки не ми трябват, една мадама със силни смукателени умения е достатъчна за неутрализиране. ;)
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Pavel M
батката - оригиналът

Мнение от Pavel M »

Kpetrov написа: Пет Дек 10, 2021 9:13 am Лепенки не ми трябват, една мадама със силни смукателени умения е достатъчна за неутрализиране. ;)
по добре пробвай със змийски серум да неутрализираш отровата.щото те мадамите със силни смукателни умения са или усойници или пепелянки и на такива много не може да се разчита. ;)
Аватар
Optimist Creed

Мнение от Optimist Creed »

Pavel M написа: Сря Дек 08, 2021 7:41 pm
Kpetrov написа: Сря Дек 08, 2021 9:58 am Какви чипове, какви кем треъли!?
Ти си единствения в този форум който въобще е споменавал чипове и кем треъли.
На мен опорната точка ми е, че разплути чичковци и лелки с неизяснено дори за самите тях ментално състояние не ми казват с какво да се инжектирам. Особенно такива които използват за целите си пропаганда. Да, мина една година и от това което виждам решението ми е било напълно правилно.
Все пак трябва да остане и контролна група за сравнение. Правя го за науката.
айде,айде.не се оправдавай.забрави когато ходихте да палите новите антени на 5 джи мрежата щото ви заразявала с вируса и била проектирана за контрол и следене след като се набучиш с нано частици за обратна връзка с антените ,а от там да изпаднеш под тоталния контрол на дълбоката държава,глобалистите,сатанистите,рептилите,соросоидите и кви още там мизерници бяха.
С това си подхвърляне маркирано в червено се се опитваш (а и дори си спомням и новините по БТВ навремето го казаха като теб с подхилкване) , че подпълвачите на 5 джи антени са едни малоумници дето допускат ,че електромагнитни вълни от антените могат да те заразят с вирус. Естествено ,че НЕ.

Факт е ,че тези нови 5 джи антени са по-висикочестотни и работят с доста по-мощни сигнали от старите на 3 джи! Затова са и големите опасения на логически мислещите хора ,че продължаващото ни облъчване (и то вече с още по-силни и по-високочестотни вълни) няма да е много здравословно за нас. Опасенията са ,че това ще започне да намалява още повече имунните ни защити и така повече и повече хора ще станат жертва не само на циркулиращия ковид 19 вирус , но и на много други. Няма да се учудя дори и ако броя на раково болните се повиши следващите 3 до 6 години.
Бате, слагай си бустери на всеки 6 месеца за делта + новите дози, за които споменаха вчера по новините, че ще пускат файзер и модерна , които действали и за омикрона, за да оцелееш в тези био войни срещу многобройното вече население. ИСТИНАТА Е В ХИМИЯТА И НОВИТЕ НАНОТЕХНОЛОГИИ ! Обаче ги шифтвай с 3 месеца, за да не се презастъпват и така нека те бодът на всеки 3 месеца за да ти дойде акъла какво става по света.
Не е лесно да си оптимист в Кебек, но ако въпреки това преуспееш там, може да се похвалиш, че си го направил по по-трудния начин. Евала и ашколсум!
Pavel M
батката - оригиналът

Мнение от Pavel M »

абе ти си бил много болен мозък бе пич.

хвтрляй го тоя джиесем в кофата .що сам си причиняваш тия неудобства не знам.
малей мноо маломници.
а аз си мислех,че нещата не са съвсем оттървани.
Публикувай отговор