“Доброволно” ваксиниране срещу ковид в канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
Optimist Creed

“Доброволно” ваксиниране срещу ковид в канада

Мнение от Optimist Creed »

Здравейте български канадци!
Какво мислите за новите мерки на канадското правителство за стимулиране на “доброволното” ваксиниране на канадците ?!?
Които не са ваксинирани няма да могат да се качват на никакви самолети и влакове след 30 октомври 2021 , няма да могат да влизат в ресторанти, джимове, театри и други.
Наскоро наше приятелко семейство ни сподели, че двете им деца в университети в канада няма да могат да продължат присъственото си обучение и ще трябва или да се ваксинират или да продължат онлайн обучението си като се разделят с всичките си приятели и колеги от университета.
Чудя се и колко ще продължи това “доброволно” стимулиране?!? Някакви предположения ?
Не е лесно да си оптимист в Кебек, но ако въпреки това преуспееш там, може да се похвалиш, че си го направил по по-трудния начин. Евала и ашколсум!
Аватар
Kpetrov
Обратна връзка:

Re: “Доброволно” ваксиниране срещу ковид в канада

Мнение от Kpetrov »

Докато има критична маса на брой овце.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
prase

Мнение от prase »

Докато свършат закупените ваксини, има няма 450 милиона. В най-добрия случай докато свършат тези с изтичащ срок на годност, само 18 милиона. :facepalm:
По-добре доволна свиня, отколкото недоволен човек?
engi

Мнение от engi »

“Доброволно” ваксиниране е инициатива на новоизпраният стар/премиер. Той обяви своите намерения преди изборите. А дали канадското общество се запита за това преди да гласува?
Освен това би следвало да се запитаме ако не сме ваксинирани ще можем ли някога да пътуваме със самолет/ влак?
Големи надежди...
Аватар
snakeplissken

Мнение от snakeplissken »

Ами фащайте самолета докато е време. В България срещу скромна сума пари ще ви пишат ваксинирани.
Масово се прави в момента, и цените вървят нагоре.
Така че фащайте самолета докато е време ;)
My name's Plissken......

...разплут миризлив пумияр.....

....шаран - либераст без мисловен процес.....
Аватар
Rall

Мнение от Rall »

:lol: целия тоя напън на говернъмънта, за има - няма 10% неваксинирани...?
Мяза , че са много повече! :D
Dead Eyes See No Future
Аватар
Optimist Creed

Ако правителствата лъжат за бройката останали неваксинирани , дали не лъжат и още какво има в тези ваксини ?!? Не знам доколко е вярно,но скоро видях видео по фейсбук , че намират частици с неорганичен произход(метален) в кръвта на ваксинирани ,които могат да се видят с мискроскоп .
Не са полупроводниковите елементи като диоди , транзистори и др . Предполагам че са новите пасивни айди тагове/маркери.
Скоро направих дисекция на секурити таг от покупка от УолМарт и вътре имаше само три тънки метални пластинки.
Онези невидимите с невъоръжено око ,които видях по фейсбук бяха извити и усукани като змии.
Така се надявам да не съм прав.
Не е лесно да си оптимист в Кебек, но ако въпреки това преуспееш там, може да се похвалиш, че си го направил по по-трудния начин. Евала и ашколсум!
Pavel M
батката - оригиналът

Мнение от Pavel M »

Optimist Creed написа: Съб Окт 09, 2021 1:42 pm Ако правителствата лъжат за бройката останали неваксинирани , дали не лъжат и още какво има в тези ваксини ?!? Не знам доколко е вярно,но скоро видях видео по фейсбук , че намират частици с неорганичен произход(метален) в кръвта на ваксинирани ,които могат да се видят с мискроскоп .
Не са полупроводниковите елементи като диоди , транзистори и др . Предполагам че са новите пасивни айди тагове/маркери.
Скоро направих дисекция на секурити таг от покупка от УолМарт и вътре имаше само три тънки метални пластинки.
Онези невидимите с невъоръжено око ,които видях по фейсбук бяха извити и усукани като змии.
да ти имам и проблемите.раэревал си се эа едни невидими частици дето единствено са видни эа олигофрените дето четат и се информират от .фацата
аэ вчера си поръчах една салата Сеэар и в нея дърводелеца дето я е правил бил иэтървал един пирон и аэ вэех ,че го сдъфках и си счупих эъба.
сега трябва да платя 209 долара на някой пишман эъболекър да ми го иэвади.
това е трагедия,да се раэделя с 200 дол дето не са ми иэлишни ,а той тръгнал да реве като вдовица эа уй эаради някакви си иэвити и усукани като эмии пластинки.
ми то това е някой п.тчи косъм дето ти е эаседнал м,у эъбите бе бай уй.

боже,боже,слеэ на эемята и си прибери версиите боже.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
random_ant

Мнение от random_ant »

Не ме интересуват мерките на правителството. Цялото семейство сме ваксинирани още преди да стане модерно да се плаче за свобода, те ли ще ми кажат на мен, заря-проверка на получилите язва от Файзър и други подобни.
Аватар
roumensp

Мнение от roumensp »

Pavel M написа: Вто Окт 12, 2021 5:38 am
Optimist Creed написа: Съб Окт 09, 2021 1:42 pm Ако правителствата лъжат за бройката останали неваксинирани , дали не лъжат и още какво има в тези ваксини ?!? Не знам доколко е вярно,но скоро видях видео по фейсбук , че намират частици с неорганичен произход(метален) в кръвта на ваксинирани ,които могат да се видят с мискроскоп .
да ти имам и проблемите.раэревал си се эа едни невидими частици дето единствено са видни эа олигофрените дето четат и се информират от .фацата
аэ вчера си поръчах една салата Сеэар и в нея дърводелеца дето я е правил бил иэтървал един пирон и аэ вэех ,че го сдъфках и си счупих эъба.
сега трябва да платя 209 долара на някой пишман эъболекър да ми го иэвади.
това е трагедия,да се раэделя с 200 дол дето не са ми иэлишни ,а той тръгнал да реве като вдовица эа уй эаради някакви си иэвити и усукани като эмии пластинки.
ми то това е някой п.тчи косъм дето ти е эаседнал м,у эъбите бе бай уй.

боже,боже,слеэ на эемята и си прибери версиите боже.
Трагедията не са твоите въшливи 200 кинта, а това че всяка следваща година ти прибират все повече под формата на данъци, такси, акцизи и т.н., а това което ти остава има все по-малка стойност заради инфлацията. А още по-голяма трагедия е, че овците вярват, че всичко това се прави “в името на народа”.
The time you enjoy wasting is not wasted time.
Pavel M
батката - оригиналът

Мнение от Pavel M »

румба може би си прав.
на един трагедията му е ,че имало пучи косми във ваксината с която го чипирали,на друг като мен ,че водката му свършила и му се пие и две не вижда ,но ликьор стора отдавна затвори.
кажи сега коя е по голямата трагедия от двете
Аватар
Optimist Creed

Благодаря ти за мнението Pavel M обаче твоята история за пирон в салата в канадки ресторант е зашита с бели конци. От къде в кухнята на ресторант ще се появи гвоздей и то да падне в салатата ти. Имам доста години опит в кънстръкшана в Канада и ще ти кажа че пирони се ползват само при началния груб строеж на сграда,а после за гипсокартоновите стени се ползват само видии !
Pavel M
батката - оригиналът

Мнение от Pavel M »

Optimist Creed написа: Съб Окт 16, 2021 5:58 am Благодаря ти за мнението Pavel M обаче твоята история за пирон в салата в канадки ресторант е зашита с бели конци. От къде в кухнята на ресторант ще се появи гвоздей и то да падне в салатата ти. Имам доста години опит в кънстръкшана в Канада и ще ти кажа че пирони се ползват само при началния груб строеж на сграда,а после за гипсокартоновите стени се ползват само видии !
радвам се че си разбрал и веднага ти отговарям:
-от там откъдето се появиха пучи косми и метални пластини във ваксините.

на едно глуповато твърдение трябва да се отговори със същото глуповто твърдение за да има равнопоставеност на простотията :lol:
Аватар
7George

Мнение от 7George »

Optimist Creed написа: Съб Окт 16, 2021 5:58 am Благодаря ти за мнението Pavel M обаче твоята история за пирон в салата в канадки ресторант е зашита с бели конци. От къде в кухнята на ресторант ще се появи гвоздей и то да падне в салатата ти. Имам доста години опит в кънстръкшана в Канада и ще ти кажа че пирони се ползват само при началния груб строеж на сграда,а после за гипсокартоновите стени се ползват само видии !
Ми много лесно – аз вкъщи имам няколко вида пирони, тия съкратените от строежите и те имат сигурно по джобовете из гащеризона. Като се фанат готвачи по ресторантите и преобличат набързо да сложат бялата шапка на мастър-шефа току виж изръсили пирони в салатата, цимент, гипс и пр. Повечето от тия неща не се усещат след първата ракия и след 3-я бустър... :D
Embrace your climate change!
Аватар
7George

Мнение от 7George »

Е, да: не е редно да ни насилват, ама и другите партии май същото щяха да направят ако додеха на власт.

Къде е свободата, питате? Има я в дистанционното следване, смяна на професията и фирмата, смяна на държавата, превозвача...
Embrace your climate change!
Публикувай отговор