Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

Кpetrov написа:
Тогава, по-добре дай списък със проектите по които си работила да заобикаляме от далеч.
Разбирам, че се самопределяш по-долу от чеп на каца, но защо си мислиш, че повечето са така?

-Следва дълъг списък на обществени кенефи в молове,търговски плази,болници и други обществени места и учреждения.

Петров ,ако започнеш да заобикаляш обектите от списъка с проектите имаш 2 алтернативи.Или да опикаваш храстите в парка или да опикаваш гащите. :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

SFBG82 написа: Пон Дек 02, 2019 12:47 pm Прогрес.
Fitch - 2000

Greece A-
BBB+
BBB
BBB-
BB+
BB
BB-
Bulgaria B+
Fitch - 2018 / 2019

Bulgaria BBB
BBB-
BB+
BB
Greece BB-
хубаво.българия прогрес ама не съвсем

ма дай малко да се сравним с гърция както ти предлагаш.ние в прогрес те в упадък както сочи статистиката според теб/абе късе се заводолази жоро бански/

българия кредитен рейтинг- БББ+
гърция кредитен рейтинг - ББ-

българия минимална пенция -150 евро
гърция минимална пенция -650 евро

българия средна пенция - 300 евро
гърция средна пенция -950 евро

та разбийш ли бай иван с каскета едва ли го ебе прогреса по скалата за кредитно рейтингуване на ББ /Баце ви Баце/

франция национална стачка райт нау относно промени в пенсионната система
в българия роби на ББ/Баце ви Баце/
и е така,няма как да стане с роби .
примери много.
телета като небостъргача и жоро бански например в тоя форум.

цял живот плащаш и накрая нищо.и кат ги питаш после добре де къде са ми парите отговора е няма ги изчезнаха започваме от нула бъди доволен и на това което имаш това заварихме толкова ти се полага
и простия матреал натиска ли натиска копчето за ББ /Баце ви Баце/ и псува като таксиджия:
-Ей провалиха я тая държава
без да му мине на ума ,че той таксиджията е в основата на провала когато е натиснал за пореден път копчето ББ


акъл море глава шамандура
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Не се тревожи - заплатите и пенсиите в България до пет, десет години ще са по-високи не само от гръцките, но и вероятно от канадските.
България е пълна с бизнес и пари, а заплати от по 5, 6 хиляди лева нето на месец в София са вече масови за образвоаните хора (диплома + език + знания + опит).

България е вече с най-високия кредитен рейтинг в региона от големите държави, а София има най-високия рейтинг от всички столици на целите Балкани и почти цяла Източна Европа. Българската икономика се раздвижи и ще ви изядем с парцалите много скоро. Перспективите са отлични - ще станем член на еврозоната (клубът на най-богатите държави на всички времена). Къде е еврото, къде е канадския долар, защо не провериш? ;)

Още веднъж да покажа какво се случва, но леко по-ясно показано.
Рейтингова агенция Fitch - 2000 година

Гърция - (A-)
BBB+
BBB
BBB-
BB+
BB
BB-
България - (B+)
Рейтингова агенция Fitch - 2018 / 2019 година

България - (BBB)
BBB-
BB+
BB
Гърция - (BB-)
Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

България настъпва по всички фронтове, а българският бизнес ври и кипи в момента:
Бугарска компанија сака да влезе на македонскиот медиумски пазар
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kan_Tangra »

Полицаец од Прилеп незадоволен од прераспределувањето пукал од службениот пиштол
Чак на втория прочит разбрах за какво иде реч. Пропуснали са запетаята.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

SFBG82 написа: Пет Дек 06, 2019 4:36 am Не се тревожи - заплатите и пенсиите в България до пет, десет години ще са по-високи не само от гръцките, но и вероятно от канадските.
България е пълна с бизнес и пари, а заплати от по 5, 6 хиляди лева нето на месец в София са вече масови за образвоаните хора (диплома + език + знания + опит).

България е вече с най-високия кредитен рейтинг в региона от големите държави, а София има най-високия рейтинг от всички столици на целите Балкани и почти цяла Източна Европа. Българската икономика се раздвижи и ще ви изядем с парцалите много скоро. Перспективите са отлични - ще станем член на еврозоната (клубът на най-богатите държави на всички времена). Къде е еврото, къде е канадския долар, защо не провериш? ;)

Още веднъж да покажа какво се случва, но леко по-ясно показано.
Рейтингова агенция Fitch - 2000 година

Гърция - (A-)
BBB+
BBB
BBB-
BB+
BB
BB-
България - (B+)
Рейтингова агенция Fitch - 2018 / 2019 година

България - (BBB)
BBB-
BB+
BB
Гърция - (BB-)
Там е работата че аз още 5-10 години не мога да чакам на бацевите обещания защото пенсията на майка ми сега е 300 лв и разликата до 1000 лева кито са реалната и издръжка ги плащам аз.
тия пари излизат реално от моя джоб и влизат в бездънния джоб на баце ви бац и другите бацевца които после с лека ръка ги раздават
на техните си близки и роднини,разбирай чантаджии,милиционери и останалите негодяи хрантутници на държавна хранилка около 1 милион търтеи електорат на загробилата ни партия ГРОБ които на поредните избори с корпоративния си вот давайки гласа си теглят държавата към дъното с единствената мисъл те да са добре ,а останалите 7 милион да духат супата
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Какво се случва в България?

Мнение от the_coach »

Стоянка.......
Дълбок поклон ......
Да почива в мир.......
Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Последната липсваща магистрална отсечка между Виена и Истанбул

Изображение
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

SFBG82 написа: Пет Дек 06, 2019 4:36 am България е вече с най-високия кредитен рейтинг в региона от големите държави, а София има най-високия рейтинг от всички столици на целите Балкани и почти цяла Източна Европа. Българската икономика се раздвижи и ще ви изядем с парцалите много скоро. Перспективите са отлични - ще станем член на еврозоната (клубът на най-богатите държави на всички времена). Къде е еврото, къде е канадския долар, защо не провериш? ;)
Стъргач, що така искаш да ядеш сънародниците си, той Батката (Павел М) си е в България ? :D
Я кажи къде е японската йена и къде е еврото/лева и кога ще ви стигнат японците ? :lol:
Ама щом толкова сериозно си го захапал тоя кредит рейтинг, погледни тук къде е българския и къде е тоя на тия дето искаш да ядеш:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_c ... dit_rating


SFBG82 написа: Пет Дек 06, 2019 4:43 am България настъпва по всички фронтове, а българският бизнес ври и кипи в момента:
Бугарска компанија сака да влезе на македонскиот медиумски пазар
Сигурен ли си, че това което кипи не е мозъка ти ? :D
Разбирам че ти плащат за идиотщините, които плещиш, ама всичко трябва да е с мярка, то това твоето освен за майтап за друго не става.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от miteto »

SFBG82 написа: Пет Дек 06, 2019 4:36 am България е вече с най-високия кредитен рейтинг в региона от големите държави, а София има най-високия рейтинг от всички столици на целите Балкани и почти цяла Източна Европа. Българската икономика се раздвижи и ще ви изядем с парцалите много скоро. Перспективите са отлични - ще станем член на еврозоната (клубът на най-богатите държави на всички времена). Къде е еврото, къде е канадския долар, защо не провериш? ;)
Ще изядем... Ще станем... Переспективите...
Много бъдеще-неопределено, а и нали знаеш че някои влизат в клуба на богаташите да чистят подовете и да сервират напитките, а не да пушат пурите и да играят голф ;)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

SFBG82 написа: Пет Дек 06, 2019 12:02 pm Последната липсваща магистрална отсечка между Виена и Истанбул

Изображение


както винаги пак последни

три поколения магистрални труженички се пенсионираха по старите шосета и не успяха да доживеят до така обещаваното им от 17 правителства ново работно място
четвъртото най накрая май случи с Баце Ви Слънце :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Какво се случва в България?

Мнение от ivandaman »

След Стефан Данаилов и Стоянка Мутафова си замина..
:(

R.I.P.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Какво се случва в България?

Мнение от the_coach »

ivandaman написа: Пет Дек 06, 2019 8:39 pm След Стефан Данаилов и Стоянка Мутафова си замина..
:(

R.I.P.
Бях на пътя когато Стефан Данаилов почина, и честно да ти кажа ми се искаше в този форум повече хора да покажат човещина, да го споменат.....
Явно само Ивандаман се вълнува....
Останалите пишещи са се вглъбили в жълтини и дрязги, и са толкоз далече от неща като спомен за един великолепен актьор, артист, и бохем......
А Стоянка..... нямах време да го напиша днес, затова само дълбок поклон отдадох...... Та:
Преди години в интервю попитали Стоянка Мутафова:
- Как искате да Ви запомнят?
А тя в неин стил отговаря :
- Аа, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят .....
:y: :rock: :D
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

the_coach написа: Съб Дек 07, 2019 1:46 am
ivandaman написа: Пет Дек 06, 2019 8:39 pm След Стефан Данаилов и Стоянка Мутафова си замина..
:(

R.I.P.
Бях на пътя когато Стефан Данаилов почина, и честно да ти кажа ми се искаше в този форум повече хора да покажат човещина, да го споменат.....
Явно само Ивандаман се вълнува....
Останалите пишещи са се вглъбили в жълтини и дрязги, и са толкоз далече от неща като спомен за един великолепен актьор, артист, и бохем......
А Стоянка..... нямах време да го напиша днес, затова само дълбок поклон отдадох...... Та:
Преди години в интервю попитали Стоянка Мутафова:
- Как искате да Ви запомнят?
А тя в неин стил отговаря :
- Аа, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят .....
:y: :rock: :D
Ми Файтър, к'во искаш да кажем ... Стоянка беше голяма актриса, но жената си живя 97 години и почти до края си беше активна. Ще се радвам, ако и ние се доближим до това. RIP
Към Стефан Данаилов загубих уважение откакто стана ком-мекере, иначе ми беше забавен (изключвам На всеки километър).
Дами Канят все още ми е любим, но заслугата не е само негова.
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Какво се случва в България?

Мнение от the_coach »

Супер :)
Ти вече го каза:
“Почивай в мир, ама да знаеш че аз теб не те уважавам, щото си комунистическо мекере” :)
Публикувай отговор