Защо Канада не е добро място за живеене?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

Не бе, Клисуров, не става въпрос за затваряне на очите. Просто въпросните хора са се установили в правилната ерия, познават и общуват с правилните хора и т.н.
Нали на недоволните от Канада все това им се повтаря. Ами същото е и относно България. Не ли? :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
NightMartini
Мнения: 368
Регистриран на: Сря Юли 06, 2011 7:46 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от NightMartini »

A.Yovchev написа:
Kan_Tangra написа:
Иначе Kan_Tangra, ако идваш към Варна може да се видим на по бира и да ми изнесеш една лекция на живо. Ако нямаш нищо против, разбира се.
Привет.
Във Варна съм и ще остана до Събота. Всяка вечер съм в Кубо. Ако видиш мъж с тъмни дънки, бяла риза и бели маратонки - дръпни ме за ръката.

Kan_Tangra - ти също, ако дойдеш тази седмица пиши ми.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от prace »

Pyrelight написа:Toва са глупости! И този отгоре е същият ненормалник като na2kukipletkov! :D
CBC промоутвала секс между птици от един секс. Само дотам го издържах. Чудя се, само откъде ги намира плетков тези щуротии и 2-3-ма лузъра скачат с готовност да му пригласят? :rofl:
Моите деца нямат и никога не са имали такова приложение на телефоните си.
Това беше подобно на простотията, която прочетох преди дни от нашенка: Върнала се била в Булгаристан, не защото тя самата е биг лузър, ами защото в часовете по сексуално обучение обличали децата и с розови тениски.
Веднага попитах сина ми: Абе, обличат ли ви в розови тениски?
И той ми отговори, смеейки се: Дааа!.... При това на сини незабравки! :rofl: :rofl: :rofl:
О, значи имало повече български майки, които си махат децата от Канада. Похвално!
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Kan_Tangra »

NightMartini написа:
A.Yovchev написа:
Kan_Tangra написа:
Иначе Kan_Tangra, ако идваш към Варна може да се видим на по бира и да ми изнесеш една лекция на живо. Ако нямаш нищо против, разбира се.
Привет.
Във Варна съм и ще остана до Събота. Всяка вечер съм в Кубо. Ако видиш мъж с тъмни дънки, бяла риза и бели маратонки - дръпни ме за ръката.

Kan_Tangra - ти също, ако дойдеш тази седмица пиши ми.
Е, жалко, няма да успея! Четвъртък-Петък пътувам от сф за бургас.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от klisurov »

agent Ozo написа:Не бе, Клисуров, не става въпрос за затваряне на очите. Просто въпросните хора са се установили в правилната ерия, познават и общуват с правилните хора и т.н.
Нали на недоволните от Канада все това им се повтаря. Ами същото е и относно България. Не ли? :)
В Монреал, "златната клетка" е много по-голяма от тази в София.
В София бяха малко местата, където можеше да не срещнеш простащина, тук са значително повече.
В София хората, гледащи те "накриво" бяха значително повече, отколкото тези в Монреал.
Ако и когато пропорцията се промени, може и да се замисля за миграция в София.

Вече съм го писал, аз не съм икономически емигранти. Не от недоимък се махнах от България, а от друго.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

Не знам какво наричаш "златна клетка" и колко голяма е тя в Монреал. Но съм сигурен, че същата не се разширява, а се свива с всеки изминал ден. Поради лицемерна състрадателност и фалшива гостоприемност.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

prace написа:
Pyrelight написа:Toва са глупости! И този отгоре е същият ненормалник като na2kukipletkov! :D
CBC промоутвала секс между птици от един секс. Само дотам го издържах. Чудя се, само откъде ги намира плетков тези щуротии и 2-3-ма лузъра скачат с готовност да му пригласят? :rofl:
Моите деца нямат и никога не са имали такова приложение на телефоните си.
Това беше подобно на простотията, която прочетох преди дни от нашенка: Върнала се била в Булгаристан, не защото тя самата е биг лузър, ами защото в часовете по сексуално обучение обличали децата и с розови тениски.
Веднага попитах сина ми: Абе, обличат ли ви в розови тениски?
И той ми отговори, смеейки се: Дааа!.... При това на сини незабравки! :rofl: :rofl: :rofl:
О, значи имало повече български майки, които си махат децата от Канада. Похвално!
каво да ти кажа бе жена
мушмуроци,шушуминги,маргаритковци,джендъри,трансджендъри,таласъми.няам нерви да назова всеки един поименно :rofl:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от speedy »

Аз имам розова риза. Какъв се явявам - мушморок, джендър или трансджендър? Не вярвам да съм таласъм.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

speedy написа:Аз имам розова риза. Какъв се явявам - мушморок, джендър или трансджендър? Не вярвам да съм таласъм.
ти си добре.на мен и долните ми гащи са розови/на кафяви раета/ :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от klisurov »

agent Ozo написа:Не знам какво наричаш "златна клетка" и колко голяма е тя в Монреал. Но съм сигурен, че същата не се разширява, а се свива с всеки изминал ден. Поради лицемерна състрадателност и фалшива гостоприемност.
Явно знаеш, след като си сигурен, че тя се свива.
За сега въпросът е, къде е по-малка, та да не съм там.
За 10 години в Монреал, аз дървеници (слава Богу) не съм видял. Не, че в София съм виждал, де. Дори и в казармата за три години не съм срещал.
Излежда успявам добре да се задържа в "златната клетка".
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
bgmtl
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Дек 20, 2017 5:17 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от bgmtl »

speedy написа:Аз имам розова риза. Какъв се явявам - мушморок, джендър или трансджендър? Не вярвам да съм таласъм.
Не беше ли важно ти да се определиш какъв се явяваш? Защо мнението на околните?
А, да, може би трябва да си благодарен, че не си далтонист!?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

bgmtl написа:
speedy написа:Аз имам розова риза. Какъв се явявам - мушморок, джендър или трансджендър? Не вярвам да съм таласъм.
Не беше ли важно ти да се определиш какъв се явяваш? Защо мнението на околните?
А, да, може би трябва да си благодарен, че не си далтонист!?

чети между редовете.
човека работи парт тайм в арменската църква
даже и телефон за връзка е дал :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Kan_Tangra »

klisurov написа:
agent Ozo написа:Не знам какво наричаш "златна клетка" и колко голяма е тя в Монреал. Но съм сигурен, че същата не се разширява, а се свива с всеки изминал ден. Поради лицемерна състрадателност и фалшива гостоприемност.
Явно знаеш, след като си сигурен, че тя се свива.
За сега въпросът е, къде е по-малка, та да не съм там.
За 10 години в Монреал, аз дървеници (слава Богу) не съм видял. Не, че в София съм виждал, де. Дори и в казармата за три години не съм срещал.
Излежда успявам добре да се задържа в "златната клетка".
Клисуров, ти га си я мерил тая клетка си живял в гетата на София, и по мутренско време, до 2000та.
20 ГОДИНИ са минали от тогава! Малко риалити чек ... ;)

Ето една златна клетка:
Затворен комплекс със подземни улици и парко места, и изцяло пешеходен отгоре, с басейни и водни огледала.
Разположен между 2 парка (Южен и Ловен) и на пешеходно разстояние от метро Витоша и мол Парадайс.
Подово отопление с термо помпа.
https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast- ... ofiya.html"
1300 евра е на квадрат + 150лв на месец кондо фий.
Съвсем поносимо за 2ма работещи в София.

А в Монреал има ли такива места и колко са поносими за купуване?




pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от myhata II »

мен ако ме питаш Тангра, една малка къщичка в провинцията някъде в предбълкана е 1000 пъти по добре от тея измислени комплекси/затвори/, които само като ги погледнеш те задушават ....
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от klisurov »

Kan_Tangra написа:
klisurov написа:Клисуров, ти га си я мерил тая клетка си живял в гетата на София, и по мутренско време, до 2000та.
20 ГОДИНИ са минали от тогава! Малко риалити чек ... ;)
Това, навярно, ще е последното ми включване във Форума.

Тангра, аз имам някаква информация за теб, т.к. случайно се срещнах с хора, познаващи те изключително добре, от първия ти, та до последния ти ден в Канада, че и от преди това. Не споменах, че те знам от Форума, но по споделеното, нямах съмнение, че става дума за теб.

Интересно, ти от къде черпиш инфо за мен?!? Или си ме гугълнал? Ама там има изключително малко и трудно намираема информация за живота ми в София.

За да задоволя нездравото ти любопитство:
Последното ми местоживеене бе в над 100 кв.м. (зад входната врата, мазе и таван не са вкл.) апартамент близо до ъгъла на ул. Свети Иван Рилски и ул. Крива река.
Над 5 години съм работил в ИТ и Картов Център на Росексим/ДЗИ Банк.
Първата ми фирма е с регистрация февруари 1992-ра.
Нямах никакви задължения към когото и каквото и да е било (вкл. и наеми), освен по кредитна карта. Тогава, както и сега, задълженията ми по кредитни карти са "обезпечени" с наличности в депозити.
Дали и колко имота съм имал, не ти е работа да знаеш.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Публикувай отговор