Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от Kan_Tangra »

agent Ozo написа:Знам, знам вече, Иване1007 - единствено ти просто не искаш да си P.Eng., а всеки твой опоненет, който не е такъв, просто не може да го постигне. Ако го е постигнал пък, то е било празно губене на време.
Единствено ти, по собствено желание, работиш неквалифицирана работа, щото именно това обичаш да правиш, докато опонента ти е принуден да го прави поради некадърност.
Единствено теб като те изритат от работа е поредната дългосрочна ваканция, за опонента ти е поради некадърност и катастрофа. И т.н. и т.н. :)

Всичките ти подобни лакърдии, обаче, са само прах в очите на хората. За да прикрият факта, чр си безподобен комплексар и простак, който си вярва, че е недооценен гений.
И защото си именно такъв, място не можеш да си намериш от злоба, поради реалния факт, че не си постигнал нищо повече от мен. И аз съм минал процедурата за имиграция в Канада, и аз имам канадски паспорт, и аз се чувствам прекрасно в Канада, и моите големи деца са задомени и се радвам на внуци, плюс трето дете да запълва с радост дните ми. И аз, ако съм искал, можех да взема кредит и да живея в къща на банката. При това успях да го направя като "невежа" и военен пенсионер на 44 г., а не като теб на 35 и в разцвета на професионалната си кариера в България. И може и да е на социал и работа на черно, ама си поминувам наистина чудесно в Квебек. Ама то е щото съм невежа. :)
Това е видно от край време.
В продължение на 10 години, същия Иван във всеки постинг се хвалтотеше ехидно колко много долари взима и колко лесно било да се печелят долари. И се подиграваше на всеки възможен.
Никой не е имал нищо против това, даже се радвахме за него.

А сега, само 1 път казах, че взимам достатъчно пари, в отговор отново на някакви обиди и клевети, и взе да вие на умряло, как съм се бил хвалел, че получавам пари, и как съм подтискал добросъвестните албертиански жители с този факт.
Двоен аршин, колкото си искаш!
Дори не си направих труда да му разясня това брутално противоречие. С такива хора не можеш да се разбереш в нормален диалог. Ухапало ги е кучето. Канадското. :D
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от agent Ozo »

Така е, Хълка. Ама същото важи и за теб. И именно защото Канада няма нужда да вкарва дърти ергени на по 52 г. и нагоре, а иска млада и свежа кръв. Аз това именно и осигурих на тази държава. Заедно със стотици хиляди и милиони като мен.
Сал ти един, Хълка, си голямото й разочарование :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от Vedren »

Нищо не си осигурил.
Проблемите тепърва започват за теб ама ти си сляп да ги видиш. Ти си мислиш че след 5 години отиваш на село и мъките ти свършват.

Ама забравяш жената и детето. Нито едната нито другата искат в затънтено село.
Ще те видим след 5 години каква песен ще пееш.
Моли се да си здрав и да има работа по строежите.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от Kan_Tangra »

Не искат в затънтено село, а ти ги държиш в Отова. Жени, деца, каквото имаш. :rofl:
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от Kpetrov »

Vedren написа:Ами те хората ясно са казали че не искат кандидати над 45 години и точки на тях не дават ама ти се буташ и натискаш въпреки че не те искат.
Седи на село, пиши си във форума.
Не си отговорил на никакви очаквания. Хора като теб са паразити и в тежест на системата.
А реализацията ти е доказателство защо хората не искат имигранти над 45 год.

Ако беше прав нямаше да изменят сега имиграционата система на Квебек и да връщат парите на имигранти вече в процедура. Към тях щеше да има само едно условие да имат колкто може повече деца. Както виждаш системата се променя.
Така че ако ти беше кандидат имигрант днес и жена ти нямаше да може да ти помогне.
Този Озо, на много народ направо изкара всичката злобата на яве.
Ако правенето на реален продукт - черчевета е паразитизъм то това да си чейнчаджия не знам какво е!
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от Ivan1007 »

Kpetrov написа:
Vedren написа:Ами те хората ясно са казали че не искат кандидати над 45 години и точки на тях не дават ама ти се буташ и натискаш въпреки че не те искат.
Седи на село, пиши си във форума.
Не си отговорил на никакви очаквания. Хора като теб са паразити и в тежест на системата.
А реализацията ти е доказателство защо хората не искат имигранти над 45 год.

Ако беше прав нямаше да изменят сега имиграционата система на Квебек и да връщат парите на имигранти вече в процедура. Към тях щеше да има само едно условие да имат колкто може повече деца. Както виждаш системата се променя.
Така че ако ти беше кандидат имигрант днес и жена ти нямаше да може да ти помогне.
Този Озо, на много народ направо изкара всичката злобата на яве.
Ако правенето на реален продукт - черчевета е паразитизъм то това да си чейнчаджия не знам какво е!
Как ги прави тези черчевета?
С левия си крак, докато пише по цял ден във форума?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:Така е, Хълка. Ама същото важи и за теб. И именно защото Канада няма нужда да вкарва дърти ергени на по 52 г. и нагоре, а иска млада и свежа кръв. Аз това именно и осигурих на тази държава. Заедно със стотици хиляди и милиони като мен.
Сал ти един, Хълка, си голямото й разочарование :)
Това с младата кръв го правят милиони като теб. Никакъв проблем не е като висиш на социал.
Въпросът е що пискаш срещу бежанците, като теб и семейството ти те храни държавата.
С тези пари дето ти ги дават може да се помогне на наистина нуждаещи се
Последно промяна от Ivan1007 на Пет Фев 15, 2019 3:17 pm, променено общо 2 пъти.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от Marto »

Kpetrov написа:
Vedren написа:Ами те хората ясно са казали че не искат кандидати над 45 години и точки на тях не дават ама ти се буташ и натискаш въпреки че не те искат.
Седи на село, пиши си във форума.
Не си отговорил на никакви очаквания. Хора като теб са паразити и в тежест на системата.
А реализацията ти е доказателство защо хората не искат имигранти над 45 год.

Ако беше прав нямаше да изменят сега имиграционата система на Квебек и да връщат парите на имигранти вече в процедура. Към тях щеше да има само едно условие да имат колкто може повече деца. Както виждаш системата се променя.
Така че ако ти беше кандидат имигрант днес и жена ти нямаше да може да ти помогне.
Този Озо, на много народ направо изкара всичката злобата на яве.
Ако правенето на реален продукт - черчевета е паразитизъм то това да си чейнчаджия не знам какво е!
Исусе, ти ли си бе???
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от agent Ozo »

Хахахахахо...Иван1007 започнал и от правене на черчевета да разбира. :rofl:

Кога бе, Иване и тоз занаят изучи, че и го практикува? Та знаеш с кой крайник какво се прави. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от Vedren »

Ако правенето на реален продукт - черчевета е паразитизъм то това да си чейнчаджия не знам какво е!
С тази разлика че Линко е лъгал че е инжинер. От инжинер и помен няма. Имиграционите на Канада социаладжии, хамали и общи работници по строежите не са искали при процедурата.
Аз съм кандидатствал като финансист със стаж финансови услуги и това работя.
Направил съм значителна инвестиция, отделно плащам заплата и давам работа на 5 човека. За наеми, данъци, осигуроовки няма да говоря. Нищо от това го няма при Линко.
Само лъжи, локуми и киснене във форума по цял ден.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от agent Ozo »

Хълка, вместо да си ми благодарен задето ти правя компания та да не си киснеш па цял ден сам във форума, ти се пънеш да ме обидиш. :)

Или ти се тук за да следиш твоите служители да не би да си лафят тук, пък ти да им плащаш за това. ;)
Много си лош бе, Хълка. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от Pavel M »

ама Стрина Станка например не е лъгала,че е инженер ,но след пристигането си в канада не работи висококвалифицираната работа на инженера ,а нискоквалифицирана работа като най обикновен чертожник в бюро макар и да си мисли,че е високоценен проектант на тоалетни чинии и аксесоарите им към тях :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от Ivan1007 »

Аве ти показа, че agent Ozo, също както Linko не разбира процедурата за имиграция дори и за Квебек. 8)
Само не се опитвай да кажеш, че във фабриката с едната ръка сглабаш черчеветата на конвейра, а с другата пишеш във форума :rofl:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от agent Ozo »

Кой какво ти показва пък ти какво виждаш, Иване1007, са две съвсем различни неща. Едно ти се показва на тебе, ама ти съвсем друго разбираш. Само се правиш на голям Разбирач.

Ако беше иначе, днес Тръмп дори кандидат-президент нямаше да бъде, камо ли президент на САЩ.
В Донбас щеше да е мирно и тихо от 5 г., а сепаратистите на Путлер избити от самия него.
Русия щеше да е фалирала и да е спряла добива на петрол, а цените на рублата и нефта щаха да са срещнали и задминали кота 160.
Путлер щеше да е вече затворник в Хага, световното по футбол да е било в друга държава, а не в Русия, пък за строеж на газови потоци нямаше и дума да става. И т.н. и т.н....край няма

Но нищо от това не се е случило, пък ти така убедено, нагло и безпардонно довеждаше до знанието на форумната аудитория, че точно така ще стане. И никак другояче. Щото това ти показвали едни или други хора и събития.


Та вече всички съфорумници знаят, че реалността е точно обратното на онова, което ти се е показало на тебе. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Проучване - Чуствате ли се на мястото си в Канада

Мнение от jet »

Pavel M написа:
jet написа:Абе вие тука изцапахте мястото в Канада.
зачиствай си редовно свещите на фтомобила
товариш му двигателя на 3 цилиндъра
докато останат само два и минеш на екомобил
дотогава моля те не цапай
бъди еко :lol:
На човека темата оцапахте в мерене на п*ки/п*тки
Публикувай отговор