Древният произход на българите

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Древният произход на българите

Мнение от agent Ozo »

Canuck написа:Аз помня тези yuppies на Симеон, но помня и колко бързо се изнесоха след като Монко падна от власт.
Така ли...?! И кои са тези, които помниш, че са се изнесли?
Щото нито бившите му министри Николай Василев и Милен Велчев са се изнесли, нито пък зам.министрите Красимир Катев и Любка Качакова.
Ти кои, викаш, са се изнесли, по твоите спомени? :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Древният произход на българите

Мнение от SFBG82 »

pumpy написа:
Ivan1007 написа: Само да попитам - ти ползва ли транспортна фирма като се изнесе от България?
Това и аз се замислих - как ли се изнася човек от България - с телашитените мебели, пе1ката мечта и компа правец ?
Що за безсмислици....
Всички мъкнат в обратна посока, защото там е толкова хубаво и на народни цени, че е по-ефтинко да си го донесем от чужбина, а и по=важи, нали е ВНОСНО.....
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Древният произход на българите

Мнение от pumpy »

Е тез тримцата са ми най-голямата мотивация да се върна и ОСТАНА там for good. :facepalm:
Просто не е истина.....вече ме втриса жестоко
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Древният произход на българите

Мнение от jet »

agent Ozo написа:
Canuck написа:Аз помня тези yuppies на Симеон, но помня и колко бързо се изнесоха след като Монко падна от власт.
Така ли...?! И кои са тези, които помниш, че са се изнесли?
Щото нито бившите му министри Николай Василев и Милен Велчев са се изнесли, нито пък зам.министрите Красимир Катев и Любка Качакова.
Ти кои, викаш, са се изнесли, по твоите спомени? :)
Цара първи се изнесе, Станишев след него. Юпитата има какво да влачат още, къде да бързат.
Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Древният произход на българите

Мнение от SFBG82 »

jet написа:
agent Ozo написа:
Canuck написа:Аз помня тези yuppies на Симеон, но помня и колко бързо се изнесоха след като Монко падна от власт.
Така ли...?! И кои са тези, които помниш, че са се изнесли?
Щото нито бившите му министри Николай Василев и Милен Велчев са се изнесли, нито пък зам.министрите Красимир Катев и Любка Качакова.
Ти кои, викаш, са се изнесли, по твоите спомени? :)
Цара първи се изнесе, Станишев след него. Юпитата има какво да влачат още, къде да бързат.
Царя си е в България. Станишев е при мен в Брюксел. Станал е голям демократ вече и даже организира мероприятия за влизането на България в еврозоната и Шенген. :D
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Древният произход на българите

Мнение от optics »

Мерси за клипа! Ще го разпратя на познатите си, да видят от какво са се отървали. Трима тъпунгери които не могат да пеят, а по всяка вероятност и никога не са посетили местата показани в клипа.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Древният произход на българите

Мнение от Pyrelight »

Малей! И по анцузи. :D :rofl:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Древният произход на българите

Мнение от roumensp »

Pyrelight написа:Малей! И по анцузи. :D :rofl:
ПатрЕотизъм чрез рап ... :lol: Така ли ще борят Азис, с рап, анцузите и голите глави ?
Простотия до шия, братче ... :D
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Древният произход на българите

Мнение от ivandaman »

optics написа:Мерси за клипа! Ще го разпратя на познатите си, да видят от какво са се отървали. .
Ама разбира се че ще им го "разпратиш" ... Естествено че никога няма да изпуснеш възожността да плюеш по родината си...

Прати им също и това .. (видеото отдолу обобобщава на къде се е запътило западното общество) да се почувстват горди от житейският им избор и от факта че са измъкнали децата си от просташка България и са ги довели в прогресивният запад..

_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Re: Древният произход на българите

Мнение от Canuck »

agent Ozo написа:
Canuck написа:Аз помня тези yuppies на Симеон, но помня и колко бързо се изнесоха след като Монко падна от власт.
Така ли...?! И кои са тези, които помниш, че са се изнесли?
Щото нито бившите му министри Николай Василев и Милен Велчев са се изнесли, нито пък зам.министрите Красимир Катев и Любка Качакова.
Ти кои, викаш, са се изнесли, по твоите спомени? :)
Е, аз не се интересувам толкова от българска политика, че да ги изреждам всички поименно като теб, но си помислих за Стоян Ганев, примерно, който доста бързо се върна обратно в САЩ. Повечето хора си предпочитат развити цивилизовани страни, нормално.
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Древният произход на българите

Мнение от agent Ozo »

Хахаха..., Стоян Ганев нито бе юпи тогава, нито пък му бе предложен министерски пост. Той именно заради това и се прибра набързо с подвита опашка в Щатите.

Не се свениш и ти, значи, да си служиш с измислици. Разчитайки на слабата информираност на събеседника. :)
Надявам се да не използваш подобни прийоми и в преподавателската си дейност. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Re: Древният произход на българите

Мнение от Canuck »

agent Ozo написа:Хахаха..., Стоян Ганев нито бе юпи тогава, нито пък му бе предложен министерски пост. Той именно заради това и се прибра набързо с подвита опашка в Щатите.

Не се свениш и ти, значи, да си служиш с измислици. Разчитайки на слабата информираност на събеседника. :)
Надявам се да не използваш подобни прийоми и в преподавателската си дейност. :)
Стоян Ганев не беше точно министър, но не заемаше и толкова лош пост като шеф на кабинета на Мончо. Идеята ми е, че като им свърши мандата, повечето честни хора се връщат в цивилизования свят, а остават такива като Велчев, които искат да оглозгат каквото е останало в България.
В случая с министрите, обаче, аз самият съм слабо информиран и както казах, не ме и интересуват толкова. Колкото до преподавателската ми дейност, не си ти този, на който трябва да се обяснявам какви прийоми ползвам. Комунизмът отдавна свърши и няма нужда да рапортувам на разни сталинисти как и защо го преподавам. И изобщо не разбирам, защо не можеш да водиш нормална дискусия, а все го удряш на лични захапвания. То не бяха намеци за лоялността ми към разни страни, сега и преподавателската ми дейност каква би могла да бъде. Пак повтарям, не ти е работа това, капиш?
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Древният произход на българите

Мнение от pumpy »

roumensp написа:
Pyrelight написа:Малей! И по анцузи. :D :rofl:
ПатрЕотизъм чрез рап ... :lol: Така ли ще борят Азис, с рап, анцузите и голите глави ?
Простотия до шия, братче ... :D
Просто не е истина, невероятна простотия, облечена в националния ни флаг. УЖАССССС
Конят е по-усмихнат от двете каки до него :rofl: :rofl: :rofl:
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Древният произход на българите

Мнение от pumpy »

Ето този коментатор ме убива с расъжденията си. Още един бял, балкански нерез.... от тези древните и основополагащи за развитието на човечеството.

Ние, представителите на бялата, европейска, християнска цивилизация, трябва първо да изместим демаркационната линия на миграционния проблем (която сега се намира по Средиземно море и по границата между САЩ и Мексико). Не просто да отбиваме "врага пред портата", а да се борим "на терен" с първопричините за миграцията. Да навлезем в "провалените държави" - първо военно, после - образователно, после икономически. Така, както е било през колониалната епоха.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Древният произход на българите

Мнение от ivandaman »

Хей Пумпи, моите съболезнования..

Аз тъкмо те успокоих в другата тема че ако не с истанбулската конвенция ще ни го "сложат" с Мигрантският Пакт.. ама теа балкански "нерези" пак се дърпат и противопоставят на унищожението им.. бре какви ксенофоби и хейтъри и непослушници се оказаха тъмните балкански субекти

Не позволяват на "богоизбраните" ционисти да ги унищожат... За това ли се косиш толкова бе Пумпи? Заради това ли се завърна във форума след дълго отсъствие да плюеш по България?

Българите нямат ли право на държава която да си е само тяхна, така както евреите си имат Израел??

С какво евреите са по специални че те могат да си имат тяхната държава - Израел? пък никоя друга европейска държава да няма право на тази привилегия?
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Публикувай отговор