Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Pyrelight »

joro написа:
Pyrelight написа:
Kpetrov написа: Ти разправяш колко сейф е в щатите мен питаш за Харлем!
Аз не ходя в Харлем, както и ти, предполагам - в Столипиново или Факултето.
Що сега не сравниш ефективността и бързината, с която идват на американската и българската полиция като си почнал. Съвсем друг е въпросът, че аз не живея нито в Щатите, нито в България, но ако трябва да избирам за почивка съвсем определено предпочитам първата от изброените. |(
Ти кога си засичал колко бързо идва едната и другата полиция? И колко пъти си ходил на почивка в Щатите? И защо при прехвалената от теб полиция в Щатите престъпността там е няколко пъти по-висока от тази в България?
Семейството ми има къща там.
Защото е по-голяма страна и има лоши хора. Има и смъртни наказания обаче за разлика от България. Това помага също + затворите и полицаите, които не си поплюват.
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Kpetrov »

Pyrelight написа:Що сега не сравниш ефективността и бързината, с която идват на американската и българската полиция като си почнал.
Нали твърдеше, че полицията не защитавала частната собственост, за какво да идва!?
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Pyrelight »

Kpetrov написа:
Pyrelight написа:Що сега не сравниш ефективността и бързината, с която идват на американската и българската полиция като си почнал.
Нали твърдеше, че полицията не защитавала частната собственост, за какво да идва!?
Ми то няма нужда бе, Петров! Няма нито решетки по прозорците, нито дувари 3 метра,....още по-малко самонанесли се цигани. :rofl: :D
За да ме пази мен. ;)
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от joro »

Ivan1007 написа:Беше некъде 15на години преди да приемат България в ЕС. Тексаско се канеше да сондира сондажа на Галата и ме бяха пратили на курс воден от двама техни специалисти. Та едно момче американче сподели с мен огромното си учудване от това, което видял предната нощ от прозореца на стаята си в Шератон - някой крадял чистачки от колите. Питам го - при вас не крадат ли? Крадат вика, ама цели автомобили, никой не си играе да краде чистачки. Това беле 3 години след като Тодор Колев изпя:



Почти 20 години по-късно видях с очите си, че туй го няма дори и в Албания, както си беше в песента.

Та крадат коли и в Канада, и в САЩ и предполагам навсякъде по света.
Ма не чистачките, не книгите от къщичките за книги.
Едно колело на дъщеря ми стоя години след като и умаля под терасата на таун хауса, който рентвах и никой не го взе, докато един ден не го реместих на 50 метра до контейнерите за боклук. Комплекса беше мултикултурен - от цял свят, включително пакита, индийци и кви ли не.
В България жандармерията варди лозята и нивите, на сестра ми лани и обраха мазето - ракия и вино. Хванаха ги - българчета, не циганета.
В Крим вече настигнаха американците
https://www.segabg.com/hot/ruski-ucheni ... olezh-krim"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от optics »

Виновни били американски кораби в Черно море - искали да докарат Навални на власт.
:headbang:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Canuck »

За ужас на всички мурзилки, ушанки и други руски и сръбски тролове, Македония започна успешно процеса на преименуването си на Северна Македония. Първото гласуване в парламента им мина.
И между другото, не знам какви са тези малоумни спекулации на Карбовски, при условие, че дори и в момента, абсолютно всички социологически пропучвания в България показват огромно одобрение за българското членство в ЕС.
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Marto »

Canuck написа:За ужас на всички мурзилки, ушанки и други руски и сръбски тролове, Македония започна успешно процеса на преименуването си на Северна Македония. Първото гласуване в парламента им мина.
И между другото, не знам какви са тези малоумни спекулации на Карбовски, при условие, че дори и в момента, абсолютно всички социологически пропучвания в България показват огромно одобрение за българското членство в ЕС.
Карбовски и Кеворкян са двама, чиито "мисли" на редица общественоважни теми просто не го разбирам. Сигурно са прекалено дълбоки за идиот като мен.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от agent Ozo »

Canuck написа:За ужас на всички мурзилки, ушанки и други руски и сръбски тролове, Македония започна успешно процеса на преименуването си на Северна Македония. Първото гласуване в парламента им мина.
Ама, Канак, този "ужас" видя ли го, почувства ли го в думите и поведението на някоя мурзилка, ушанка или друг руски и сръбски трол? Или просто така ти се иска на теб да е и приемаш желаното за действително? :)

Щото този процес по преименуването си беше ясен още като излязаха резултатите от референдума. Виж какво съм казал още преди близо 3 седмици:
agent Ozo Нед Окт 07, 2018 7:45 am написа:Но и там ще стане както стана у нас. Ще прокарат решението за членство в ЕС и НАТО в парламента, без да се интересуват от мнението на народа.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от MrGeek »

agent Ozo написа:Виж какво съм казал още преди близо 3 седмици
Не трябва да парадираш с това, което си казал преди близо 3 седмици, защото е лъжа и измама и по този начин само ставаш за смях. Хората в Македония гласуваха с над 91% за европейското бъдеще на страната на референдума. Чисто, просто и ясно. Само задунайските радиоточки не могат да го схванат, макар и да е толкова просто за схващане. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от optics »

Не точно за Македония, но за референдумите.
Това ми го разказа едно приятелче като му гостувахме в Упсала.
https://en.wikipedia.org/wiki/Swedish_d ... ndum,_1955"
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от roumensp »

optics написа:Не точно за Македония, но за референдумите.
Това ми го разказа едно приятелче като му гостувахме в Упсала.
https://en.wikipedia.org/wiki/Swedish_d ... ndum,_1955"
Напомням, че другия месец ще имаме референдум за избирателната система в провинцията. Обикновено провинциалните референдуми са с гласуване по пощата и наистина трябва да си силно незаинтересован, че да не си направиш труда да пуснеш един предплатен плик.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от optics »

Последния уикенд гласувахме за кмет и съветници. Дет се вика "упражнихме правото си на глас" защото тотално не спечелиха нашите избраници.
Българската система (дето все броят и обработват) може да се поучи от ефективността на гласуването тука. В списък от около 15 кандидати трябваше да се маркират максимум 8 съветници, в списък от 4 кандидат кмета - един и отделно имаше още един списък с училищни настоятели който аз игнорирах. Имаше и един въпрос дали да се похарчи четвърт милион за една работа, с отговори да/не. Всичко това се отчита автоматично от скенера още щом му подадеш попълнената форма. После тя пада в кутията. Няма нужда никой да плюнчи и да брои. Резултатите ги обявиха същата вечер.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от roumensp »

optics написа:Дет се вика "упражнихме правото си на глас" защото тотално не спечелиха нашите избраници.
В моя случай избраниците ми спечелиха тотално. Старите бяха изметени напълно, което показва, че хората искат промяна.
optics написа:Всичко това се отчита автоматично от скенера още щом му подадеш попълнената форма. После тя пада в кутията. Няма нужда никой да плюнчи и да брои. Резултатите ги обявиха същата вечер.
И при нас така, машината преброява вота ти на секундата. Аз гласувах седмица преди това, предпочитам предварително, че има по-малко хора.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от joro »

Ivan1007 написа:Беше некъде 15на години преди да приемат България в ЕС. Тексаско се канеше да сондира сондажа на Галата и ме бяха пратили на курс воден от двама техни специалисти. Та едно момче американче сподели с мен огромното си учудване от това, което видял предната нощ от прозореца на стаята си в Шератон - някой крадял чистачки от колите. Питам го - при вас не крадат ли? Крадат вика, ама цели автомобили, никой не си играе да краде чистачки. Това беле 3 години след като Тодор Колев изпя:



Почти 20 години по-късно видях с очите си, че туй го няма дори и в Албания, както си беше в песента.

Та крадат коли и в Канада, и в САЩ и предполагам навсякъде по света.
Ма не чистачките, не книгите от къщичките за книги.
.
Ще ги стигнем американците
http://automedia.investor.bg/a/0-nachal ... rikancite/"
:rofl: :rofl: :rofl:
Пазете си ауспусите!!!!!
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от roumensp »

joro написа:Ще ги стигнем американците
http://automedia.investor.bg/a/0-nachal ... rikancite/"
:rofl: :rofl: :rofl:
Пазете си ауспусите!!!!!
Йорко, какво си се възбудил толкова, това е отпреди повече от 10 години, така че вероятно вече сте ги стигнали, след като тая медия ви е дала идеята. :D А докато живях там 6 години сън не ме хващаше от притеснения за ауспуха, шъ знайш. :lol:
Публикувай отговор