Българинът се оказва голям расист!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от agent Ozo »

Ivan1007 написа:Някои глисти съвсем изперкулясват и след като са се прибрали в родната кочинка, където се чувстват още по-зле продължават да се самонавиват, че в торището им е по-добре, щото било мило и родно.
A други глисти пък, след като съвсем изперкулясат, започват да се самонавиват, че се чувстват щастливи в канадското торище само защото им мирише по-различно от родното, по-вносно някак си. :D
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от prace »

agent Ozo написа:
Ivan1007 написа:Някои глисти съвсем изперкулясват и след като са се прибрали в родната кочинка, където се чувстват още по-зле продължават да се самонавиват, че в торището им е по-добре, щото било мило и родно.
A други глисти пък, след като съвсем изперкулясат, започват да се самонавиват, че се чувстват щастливи в канадското торище само защото им мирише по-различно от родното, по-вносно някак си. :D
канадското лайно не мирише.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от Kan_Tangra »

prace написа:
agent Ozo написа:
Ivan1007 написа:Някои глисти съвсем изперкулясват и след като са се прибрали в родната кочинка, където се чувстват още по-зле продължават да се самонавиват, че в торището им е по-добре, щото било мило и родно.
A други глисти пък, след като съвсем изперкулясат, започват да се самонавиват, че се чувстват щастливи в канадското торище само защото им мирише по-различно от родното, по-вносно някак си. :D
канадското лайно не мирише.
Смятай ако фармацевтиката и фармакологията не бяха така добре развити в Канада какво щеше да е.
Масово се пият андидепресанти.

Смятай и ако не се взимаха изрични мерки, да се слагат мрежи по мостове и от високи места, специално да се правят прозорците неотваряеми и защитени, за да не се обърка някой с птичка.

А аз съм имал колеги местни, те горките не само не са виждали нормален климат, но и не знаят че такова животно съществува, не са го изпитвали и не са го преживявали.
Като им кажа, че от март до юни всичко трябва да е зелено, птичките да пеят, да мирише на цветя, да пече слънце и хората да се разхождат усмихнати; те ме гледат като треснати и се чудят какво аджеба съм сънувал.

В друг случай пък, като говоря, че е възможно юли и август хем да е топло (25 и нагоре), хем да не е влажно и ветровито, да не е лепкаво и тегаво, тоя път пък дори и не ме гледат недоумяващо, а някак апатично и напълно недоверчиво. С вид: "Е, сега пък ептен не му вярвам, тоя какви локуми разгъва!?"
Те масата местни, дето не са пътували много, ако знаеха какви райски кътчета има, ептен щяха да се депресират и отчаят от живота.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от prace »

Kan_Tangra написа:
Те масата местни, дето не са пътували много, ако знаеха какви райски кътчета има, ептен щяха да се депресират и отчаят от живота.
По- добре да не знаят. Нека четат, че живеят в най-щастливата страна и да смятат, че антидепресантите са като витамините. Необходими и полезни!
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от roumensp »

Продължавайте да се самонавивате, че усирането в Канада и връщането обратно е правилната стъпка. След като ви е толкова добре там защо продължавате да пишете на форум за българи в Канада, вместо да си живеете живота ? Аз не пиша в български медии, нали. Пумпи се премести в САЩ и спря да се явява тук, някой случайно да забелязва разликата ? :D
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от jet »

Kan_Tangra написа:
prace написа:
agent Ozo написа:
Ivan1007 написа:Някои глисти съвсем изперкулясват и след като са се прибрали в родната кочинка, където се чувстват още по-зле продължават да се самонавиват, че в торището им е по-добре, щото било мило и родно.
A други глисти пък, след като съвсем изперкулясат, започват да се самонавиват, че се чувстват щастливи в канадското торище само защото им мирише по-различно от родното, по-вносно някак си. :D
канадското лайно не мирише.
Смятай ако фармацевтиката и фармакологията не бяха така добре развити в Канада какво щеше да е.
Масово се пият андидепресанти.

Смятай и ако не се взимаха изрични мерки, да се слагат мрежи по мостове и от високи места, специално да се правят прозорците неотваряеми и защитени, за да не се обърка някой с птичка.

А аз съм имал колеги местни, те горките не само не са виждали нормален климат, но и не знаят че такова животно съществува, не са го изпитвали и не са го преживявали.
Като им кажа, че от март до юни всичко трябва да е зелено, птичките да пеят, да мирише на цветя, да пече слънце и хората да се разхождат усмихнати; те ме гледат като треснати и се чудят какво аджеба съм сънувал.

В друг случай пък, като говоря, че е възможно юли и август хем да е топло (25 и нагоре), хем да не е влажно и ветровито, да не е лепкаво и тегаво, тоя път пък дори и не ме гледат недоумяващо, а някак апатично и напълно недоверчиво. С вид: "Е, сега пък ептен не му вярвам, тоя какви локуми разгъва!?"
Те масата местни, дето не са пътували много, ако знаеха какви райски кътчета има, ептен щяха да се депресират и отчаят от живота.
Ти да не си работил в лудницата?
Иди разправяй на индийците или на филипинците как греело слънцето (и те са канадци). Имаме и бангладешци, пакистанци и сомалийци. Те твоите може и затова да са те гледали умно. А шри ланкците сигурно и хапче ще ти предложат.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от MrGeek »

jet написа:Иди разправяй на индийците или на филипинците как греело слънцето (и те са канадци).
С мексиканците става още по-забавно, защото между тях има и доста белички, та нищо чудно този дето е гледал странно Танграта как му раздува локуми за печащото зимно слънце в България при минус 15 градуса, да е бил мексиканец. :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от optics »

Еми аз па пращам снимки в България как тука черешите цъфнаха през февруари, а те се изумяват. Още по-интересно е като пращам снимки на зелена трева през декември или януари.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от prace »

roumensp написа:Продължавайте да се самонавивате, че усирането в Канада и връщането обратно е правилната стъпка. След като ви е толкова добре там защо продължавате да пишете на форум за българи в Канада, вместо да си живеете живота ? Аз не пиша в български медии, нали. Пумпи се премести в САЩ и спря да се явява тук, някой случайно да забелязва разликата ? :D
защото ни е интересно.
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от jet »

joro пък пише от Банско и никога не е бил в Канада, сигурно никога няма и да бъде.
Изпълнява норма по постинги.
Сигурно в БГ никой не му обръща внимание.
Комплекси всякакви.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от Павел »

ivandaman написа:
roumensp написа: Ти се смяташ за по-компетентен от професионалните журналисти от цял свят ? И аз не мога да спра да смея. В някои отношения си по-зле и от прасето.
roumensp написа: Само глупаците не вярват на международни организации като WHO и Reporters Without Borders, . :D
Румене, повечето от така наречените "професионални журналисти" са нищо повече от платени актьори които рапортуват точно каквото им се нареди отгоре .. Това е ясно на всеки който е гледал "Новини" през последните години




П.С.
Преди да подскочиш.. Да ясна ми е разликата между News Anchors & Field Reporters. Тя е ..... Абсолютно Никаква

Единствените "независими" журналисти в момента са тези които са "crowd funded". Тези които работят за корпорации повтарят като папагали каквото им се нареди или пишат поръчкови "статии" ака пропагандни материали..



Типичен пример за "професионална, независима" журналистика, от професионалист без адженда ;)
Върти, суче и 3 пъти задава leading questions, само и само да получи очаквания отговор, че на канадката с индийско потекло и е отказано влизане в САЩ, поради произхода и :puke:
На тая кукла на конци не и е позволено да изказва собсвени мисли и мнения и либерастките и шефове са и наредили непременно да свърже конкретния случай с расизъм; това е и повода за интервюто
https://www.youtube.com/watch?v=TnG9g4DKkBU"
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
7George
Мнения: 9660
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от 7George »

Българина е не само расист - но е и голям ксенфоб. Нацията намалява, с 50 хиляди на година някъде, но повечето са против имигрантите и имиграцията въобще. Е, ще кандиса на млади, красиви, образовани и богати с правилен български и корени, но колко такива са се засилили натам...
Embrace your climate change!
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Българинът се оказва голям расист!

Мнение от Павел »

Даже и бабичките :rofl:
Баба Занка стреля по цигани с ловна пушка
https://www.youtube.com/watch?v=DD4XoHJMk6s"
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Публикувай отговор