Aп. 5 ½ за времененно наемане-още едно семейство( 425$/мес.)

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Заключено
4o4i
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 12:30 am

Aп. 5 ½ за времененно наемане-още едно семейство( 425$/мес.)

Мнение от 4o4i »

Ако все още нямате идея къде ще отседнете след “Великото Преселение на народите“, ето и конкретно предложение:

Предлагам апартамент 5 ½ в Монреал за времененно наемане, квартал Saint-Léonard, улица Jarry, близо до булевард Langelier: реновиран, просторен и напълно обзаведен (площ приблизително 1200 p. c. или 120 кв. м). Разположението е: салон(хол), трапезария, кухня, голяма тераса; три затворени стаи, баня/тоалетна, седем големи гардероби, и килер.

Апартамента се намира в блок с два басейна и модерна детска площадка в задния двор. В непосредствена близост до автобусни спирки( метро na 7-8 мин с автобус), магистала 40,основно училище, детски градини, 2 парка, прекрасни условия за спортове на открито, банки, библиотеки, хранителни магазини, пазар за пресни плодове и зеленчуци, много шопинг центрове.

Наема е 850$ на месец и е включно: отопление, студена и топла вода, 2 паркоместа, електричество, пълно обзавеждане и Internet.

Мога да подсигуря посрещането и транспортирането от аерогарата, ако обещаете да черпите една бира. ;)

П.П. Апартамента вече е резервиран от едно новопристигащо, двучленно семейство и то е съгласно да го подели със друго семейство, така месечния наем ще е по 425$ на семейство.

За повече инфо и снимки, пишете на лични съобщения.
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Aп. 5 ½ за времененно наемане-още едно семейство( 425$/м

Мнение от newcomer »

а какви са обитателите на квартала.бели,черни,жълти или сиви.питам от името на едни хора които се интерисуват
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Aп. 5 ½ за времененно наемане-още едно семейство( 425$/м

Мнение от pumpy »

Батка, важното е дали са хора или не.......
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Aп. 5 ½ за времененно наемане-още едно семейство( 425$/м

Мнение от ivalin »

При белите "Батка" по-има резон, но при другите нямаш шанс... всички са под един знаменател... явно за това пита човека какви са на цвят...
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
4o4i
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 12:30 am

Re: Aп. 5 ½ за времененно наемане-още едно семейство( 425$/м

Мнение от 4o4i »

Апартамента се намира във квартал със кебекарско и италианско потекло хора, т.е европеидна раса( бели, работещи и разбрани хора). Има по единични бройки французи, източно-европейци и от другите раси, но няма имигранти(нови - въобще) от Азия(“жълти“) или Африка(“черни“). Индианците(червена раса) напълно липсват, а тези “сивите“ за които споменавате ( трябва да са някаква нова раса, която не познавам), т.е. ги няма в този квартал... нито в съседния.
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Aп. 5 ½ за времененно наемане-още едно семейство( 425$/м

Мнение от newcomer »

4o4i написа:Апартамента се намира във квартал със кебекарско и италианско потекло хора, т.е европеидна раса( бели, работещи и разбрани хора). Има по единични бройки французи, източно-европейци и от другите раси, но няма имигранти(нови - въобще) от Азия(“жълти“) или Африка(“черни“). Индианците(червена раса) напълно липсват, а тези “сивите“ за които споменавате ( трябва да са някаква нова раса, която не познавам), т.е. ги няма в този квартал... нито в съседния.
благодаря за отговора.
а в този блок ли е отдавания апартамент.ако Да,харисва ми,харесват го и моите познати от чието име питам и са склонни да го наемат
https://maps.google.bg/maps?hl=bg&ll=45 ... ,,0,-17.82"
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Re: Aп. 5 ½ за времененно наемане-още едно семейство( 425$/м

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

Не не е това блока, доста по-надолу е, но е също така хубав.
Изображение
4o4i
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 12:30 am

Re: Aп. 5 ½ за времененно наемане-още едно семейство( 425$/м

Мнение от 4o4i »

Благодаря на ''newcomer'' за проявения интерес, нека се свърже с мен на лични съобщения.

Да вярно е, сградата e също така хубава. Благодаря на ''kaka_dora_Luk4o '' за коментара.
Аватар
troyaneca
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 9:53 pm
Местоположение: Montreal

Re: Aп. 5 ½ за времененно наемане-още едно семейство( 425$/м

Мнение от troyaneca »

:)
Fuck the Cola
Fuck the Pizza
All We Need Is Slivovitza
4o4i
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 12:30 am

Re: Aп. 5 ½ за времененно наемане-още едно семейство( 425$/м

Мнение от 4o4i »

Имам технически проблем в акаунта си и немога да отговарям на личните ви съобщения, но пък получавам вашите. Така, че, моля, всички които се свързаха с мен през последните два дни да ми пратят на лично съобщение (ЛС) телефонен номер за да им се обадя аз. Поздрави.
4o4i
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 12:30 am

Re: Aп. 5 ½ за времененно наемане-още едно семейство( 425$/м

Мнение от 4o4i »

Благодарим на всички които проявиха интерес. Апартамента си намери наематели.
Моля, администратора да заключи темата.
Заключено